Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

ODPOWIEDZ
Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Dźwiedź » 13 maja 2017, 04:02

Poczytajcie sobie, jak to robi mistrzyni UFC
Jędrzejczyk, której waga czasem dochodzi do 59 kg, przed każdą walką musi być o 7 kg lżejsza. Część masy gubi podczas okresu przygotowawczego do walki. Na ostatnie dni zostaje do zbicia zwykle kilka kilo. Joasia w czwartkowe popołudnie zdradziła ekipie Sport.pl jak sprawa wyglądała przed piątkowym ważeniem:

Chodzi jeszcze o kilka kilogramów. Dziś już mniej piję, ale nadal jestem na etapie nawadniania. Ta waga teraz skacze nawet o 3, 4 kg. Kładziesz się w nocy, a rano budzisz np. o 6 kilo lżejszym. Tak to jest jak pijesz do 5 czy 6 litrów różnych płynów dziennie. Wagę ostatecznie sprawdzam przed czwartkowym treningiem i potem nad nią pracujemy.

Czwartkowe treningi zaczęły się ok 17:00 czasu miejscowego. Żmudny proces z przerwami trwał do wieczora. Jak wyglądał?

Robię 30 minutowe treningi. Nie przegrzewam organizmu, nie mam pięciu warstw ciuchów. Moja lekarz obserwuje moją twarz, uszy. Czy nie nabieram kolorów. Po pół godzinie się rozbieram ze wszystkiego i schładzamy organizm. Po 15 minutach znów się ubieram w dwie warstwy. Ponownie robię treningi. To powoduje, że mój organizm się nie blokuje, nie jest przegrzany. Nie jest tak, że brakuje mi wody, czy jedzenia. Wiem, że wszystko jest ze mną w porządku. Czuję, że mogę oddawać tę energię, bo zaraz dostarczę ją w jedzeniu. Te zbijania są łatwiejsze i korzystniejsza dla zdrowia. Oczywiście nie są zupełnie zdrowe, ale lepsze niż głodzenie się i nie picie.
http://inthecage.pl/rano-bylo-jeszcze-1 ... drzejczyk/



karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: karateka » 13 maja 2017, 16:00

Tylko trzeba było dodać, że chodzi o chwilowe pozbycie się wody. Wyłącznie dla potrzeb ważenia.




Jowita86
Zaawansowany użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 25 lis 2015, 09:50

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Jowita86 » 21 maja 2017, 03:37

5-6 litrów płynów dziennie. Masakra.



Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Dźwiedź » 02 cze 2017, 15:46

Ale to jest podstawa przy nawadnianiu.



Serra
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2018, 11:33

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Serra » 16 lis 2018, 11:37

a czy wierzycie w plastry na odchudzanie? Znajomy mi cos takiego polecił https://shapeandbody.eu/pl/blog/odchudz ... liminazer/ .mówi że działa, ale cos nie mogę dowierzyć



Margot
Zaawansowany użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2019, 17:46

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Margot » 29 lis 2019, 15:03

To tekst, który dotyczy profesjonalnych sportowców, ale owszem, można z niego wyciągnąć kilka wniosków do wykorzystania. Ja nie liczę na szybkie efekty, zrzucanie wagi rozłożyłam na kilkanaście miesięcy i trzymam się po prostu tego, co mam zaplanowane. Widzę, że waga powoli spada.
Planuję teraz zakup profesjonalnej wagi medycznej: https://kredos.pl/waga-medyczna , bo chcę naprawdę szczegółowo i dokładnie monitorować każdą, nawet najdrobniejszą utratę wagi. Pomyślcie! Jeśli na dodatkowe kilogramy musieliście zapracować miesiącami zlej diety czy stosowania złych nawyków to dlaczego walcząc o spadki liczycie, że potrwa to tylko moment?



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: Kaśkaa23 » 04 lip 2021, 20:28

Trzeba przyznać, że jeśli postawicie na odpowiednie rozwiązania w kontekście gubienia kilogramów, to będzie Wam o to zdecydowanie prościej. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli na stronę https://michalwrzosek.pl/ i tam dowiedzieli się, jaka dieta będzie dla Was najzdrowsza. Warto to wykorzystać już teraz.


tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
afunk
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2021, 14:43

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: afunk » 26 lip 2021, 14:46

O takiej metodzie nie słyszałam. Czy warto również udać się do dietetyka?



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Metoda Joanny Jędrzejczyk na zrzucenie zbędnych kilogramów

Post autor: tandrys » 06 sie 2021, 16:33

Szczerze powiedziawszy o takich sposobach słyszę po raz pierwszy. Wiem kilka rzeczy na przykład co to jest dieta genetyczna wrocław to miasto w którym mieszkam i jest to dosc popularna dieta, ale o sposobach Joanny Jędrzejczyk do tej pory nie słyszałem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diety”