Utrudnienia żeglugowe na WJM

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Utrudnienia żeglugowe na WJM

Post autor: wachter » 05 maja 2016, 14:02

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich otwarto już 30 kwietnia, jednak jak informuje Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie, zeszłoroczne susze i okres zimowy nie pozostały bez wpływu i podaje listę aktualnych utrudnień żeglugowych.
▪ Głębokość tranzytowa na kanałach oraz jez. Kotek i Szymon na trasie w/w szlaków (oprócz Kanału Niegocińskiego) wynosi 1,2 m, w Bramce Sekstyńskiej 1,4 m, a na pozostałych jeziorach 2,2 m; lokalne oznakowane wypłycenie – Przeczka,

▪ Głębokość tranzytowa Kanału Niegocińskiego – 0,6 m; oznakowane wypłycenie na wejściu do kanału od strony jez. Niegocin,

▪ Podana głębokość tranzytowa odnosi się do wartości wody średniej – odczyt na wodowskazie w Giżycku – 119 cm,

▪ Oznakowana płycizna na jeziorze Roś przed wejściem do Kanału Jeglińskiego,

▪ Trwa remont ubezpieczeń brzegów Kanału Jeglińskiego oraz rozbiórka i budowa nowego mostu nad kanałem do końca br. Na całej długości kanału obowiązuje oznakowanie nawigacyjne dostosowane do prowadzonych tam robót.

▪ Trwa budowa kładki dla pieszych w m. Mikołajki. Obowiązuje oznakowanie nawigacyjne dostosowane do prowadzonych tam robót. Planowane zakończenie robót – koniec czerwca br.

▪ Od 01.08.2016r. planowany jest remont ubezpieczeń Kanału Niegocińskiego. W związku z tym od 01.09.2016 do 30.11.2017 kanał będzie całkowicie zamknięty dla żeglugi.
http://www.jachting.pl/artykul/05-05-20 ... lugowe-wjm


Obrazek

Adrian3232
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2019, 09:23

Re: Utrudnienia żeglugowe na WJM

Post autor: Adrian3232 » 08 sty 2019, 09:27

Takich utrudnień zawsze jest bardzo dużo.Ja na ten temat naprawdę wiem bardzo dużo.

_____________________________________________________________
meet women for sex











ODPOWIEDZ

Wróć do „Żeglarstwo”