siatkarki i ich problemy :)

ODPOWIEDZ
fason11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:38

siatkarki i ich problemy :)

Post autor: fason11 » 06 lis 2019, 13:33

jestem w drużynie siatkarskiej od 11 lat, mamy dużo osiągnięć, w treningach bardzo mi przeszkadzały moje długie włosy, chciałam je ściąć ale bałam się, że będę brzydko wyglądać. Koleżanka poszła ze mną do salonu fryzjerskiego Akademia Perfect Hair i namówiła mnie na metamorfozę! Dzięki niej i doświadczonym fryzjerom wyglądam przepięknie!! idealnie dobrali mi fryzurę i kolor - polecam!! czuje się świeżo, lekko i pięknie!



anka5
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:36

Re: siatkarki i ich problemy :)

Post autor: anka5 » 18 lis 2019, 19:12

faktycznie, długie włosy często przeszkadzają przy treningach, ja też trenuję siatkówkę i wybiorę takie samo rozwiązanie jak Ty haha :D
A takim poważniejszym problemem przy trenowaniu siatkówki są dość częste kontuzje, dużo dobrych zawodniczek przez kontuzje musi kończyć swoje kariery :( Jest jednak sposób na uniknięcie kontuzji - zdrowa dieta i dobra regeneracja. Jeśli chodzi o dietę to kluczowe tu będzie nawodnienie, które zapewni optymalną regenerację organizmu. Najlepiej pić czystą wodę mineralną, ostatnio kupiłam spore zapasy wody ze sklepu Aquamo http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu Woda jest bardzo dobrej jakości, szczerze polecam :)



tomasz2
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 09:52

Re: siatkarki i ich problemy :)

Post autor: tomasz2 » 11 mar 2020, 09:55

Ja na pewno podeśle ten wątek mojemu przyjacielowi.Jego takie wątki bardzo interesują.
________________________________________
sklep z lampami










ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka i koszykówka”