Suplementy dla sportowców

biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Suplementy dla sportowców

Post autor: biznesowy12 » 01 lip 2022, 02:38

Czy wiecie jak działają suple przedtreningowe? Chciałbym jakoś wzmocnić swój organizm przed ćwiczeniami na siłowni i boksem. Myślę, że warto wspierać działanie organizmu, a słyszałem, że są to naturalne suplementy, bezpieczne dla zdrowia.



Awatar użytkownika
JerzyKalibabka
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2022, 14:00

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: JerzyKalibabka » 14 wrz 2022, 14:07

Najlepiej stawiać na izolat białka i kreatynę. To są moim zdaniem najlepsze suplementy!!!
________________________________________________________________
Prace magisterskie z Informatyki



Awatar użytkownika
Undertaker
Zaawansowany użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 15 wrz 2022, 09:10

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: Undertaker » 28 wrz 2022, 15:47

Ja najbardziej lubię kreatynę. Ona jest w moim przekonaniu doskonała.
_____________________________
Prace magisterskie



Awatar użytkownika
EdwardBlanca
Zaawansowany użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 14 wrz 2022, 16:20

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: EdwardBlanca » 29 wrz 2022, 15:40

Ja tam wolę SARM-y. Teraz to jest najlepsza suplementacja.
_______________________________________
Prace magisterskie - Politechnika



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1494
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: kranik » 23 sie 2023, 18:10

Z tego, co się orientuję, to bardzo ważna jest również witamina d dla sportowców. Czy potraficie powiedzieć, ile wynosi Wasze dzienne zapotrzebowanie na tą witaminę? czy pokrywacie je dietą czy suplementacją?



marlenax
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2023, 15:04

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: marlenax » 19 wrz 2023, 15:07

Może warto skonsultować branie różnych suplementów z osobą, która się na tym zna :)



Awatar użytkownika
bayer.yvonne
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2023, 14:38

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: bayer.yvonne » 23 wrz 2023, 14:39

Kreatyna to najskuteczniejszy na świecie suplement do dodawania masy mięśniowej. Wykazano, że przyjmowanie go przez zaledwie 5–7 dni znacznie zwiększa beztłuszczową masę ciała i wielkość mięśni. Ten początkowy wzrost jest spowodowany wzrostem zawartości wody w Twoich mięśniach. Zastanawiam się nad takim suplementem diety. Wiele więcej informacji znalazłam tutaj - https://www.bcaa.pl/kreatyna/



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3097
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: Keto77 » 27 wrz 2023, 00:44

Witam, co sądzicie o inwesttowaniu w naturalne suplementy? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, ponieważ ważne est dl amnie tto, by stosować naturalne środki. Co myślicie o tym https://mothersprotect.com/products/ashwagandha ? Zachecam do dyskusji i komentowania, pozdrawiam.



Awatar użytkownika
maggio.kory
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2023, 13:54

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: maggio.kory » 27 wrz 2023, 13:58

Moim zdaniem warto przyjmować chrom, magnez i potas. W sieci znalazłam te suplementy - https://essensey.com/pl/mineraly/potas- ... ensey.html. Potas to jeden z najważniejszych składników mineralnych w ludzkim ciele, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, mięśniowego i sercowo-naczyniowego. To właśnie dzięki niemu komórki organizmu są w stanie przekazywać sobie impulsy elektryczne, wpływając tym samym na pracę mięśni, w tym serca.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2874
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Suplementy dla sportowców

Post autor: paneka » 28 wrz 2023, 19:50

Osobiście polecam pomyśleć o suplementach i peptydach dostępnych na stronie https://peptides.net.pl/ Sama korzystam z oferty tego sklepu i jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Są to sprawdzone środki posiadające opis zawierający wszelkie potrzebne informacje. Dodatkową zaletą tych oryginalnych peptydów jest ich korzystna cena i szybka wysyłka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka i koszykówka”