Justyna Kowalczyk najlepsza w Arefjaellsloppet

ODPOWIEDZ
Jowita86
Zaawansowany użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 25 lis 2015, 09:50

Justyna Kowalczyk najlepsza w Arefjaellsloppet

Post autor: Jowita86 » 04 kwie 2016, 13:34

Justyna Kowalczyk wyśmienicie zakończyła tegoroczny sezon Visma Ski Classics. Polka triumfowała w maratonie Arefjaellsloppet na dystansie 63 kilometrów pokonując w końcówce Serainę Boner.

Rywalizacja w cyklu biegów długodystansowych trwa znacznie dłużej niż starty w Pucharze Świata - kończy się dopiero w kwietniu. Justyna Kowalczyk w tegorocznym sezonie stawała już na maratońskim podium, ale do tej pory nie zwyciężała. W Arefjaellsloppet Polce udało się jednak znakomicie zakończyć trudną dla siebie zimę. Początkowo nasza reprezentantka biegła w kilkuosobowej czołowej grupie, z której stopniowo odpadały kolejne rywalki. Ostatecznie w grze o wygraną liczyły się więc tylko dwie biegaczki - Kowalczyk i Seraina Boner.
http://sportowefakty.wp.pl/biegi-narcia ... ellsloppet



Awatar użytkownika
Arctiss1
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2016, 11:56

Re: Justyna Kowalczyk najlepsza w Arefjaellsloppet

Post autor: Arctiss1 » 15 paź 2016, 11:58

No i bardzo dobrze :) Przy najbliższych zawodach pewnie będzie mieć dużo mniejsza konkurencję po ostatnich kontrowersjach z dopingiem u Norwegów :)



Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: Justyna Kowalczyk najlepsza w Arefjaellsloppet

Post autor: Dźwiedź » 18 paź 2016, 10:40

No, Norweżki nie popisały się. W młodości nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy nie będzie czystej dyscypliny sportu. Jestem coraz bliżej przekonania, że się jednak myliłem.



nacia94
Posty: 12
Rejestracja: 26 lis 2016, 18:07

Re: Justyna Kowalczyk najlepsza w Arefjaellsloppet

Post autor: nacia94 » 26 lis 2016, 18:54

To smutne co się dzieje ze światem sportu. Ludzie którzy powinni być przykładem zdrowia i moralności - pokazywać zdrową rywalizacje. ehhhh



ODPOWIEDZ

Wróć do „Narciarstwo i skoki narciarskie”