PZKB i DSF Kickboxing Challenge zacieśniają współpracę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

PZKB i DSF Kickboxing Challenge zacieśniają współpracę

Post autor: wachter » 26 cze 2016, 20:52

Polski Związek Kickboxingu oraz Federacja DSF Kickboxing Challenge zacieśniają współpracę!

Na piątkowym spotkaniu doszło do podpisania umowy pomiędzy stronami. To nie jest początek wspólnych działań ale ich umocnienie, tak by jak najmocniej skorzystał na tym cały polski kickboxing. Umowę o wzajemnej współpracy podpisali prezesi Andrzej Palacz oraz Sławomir Duba.

- Jest to kolejny krok dalej w rozwój tej dyscypliny, w rozwój kickboxingu. Dzięki Polskiemu Związkowi Kickboxingu możemy korzystać z zasobów amatorskich członków tego związku. Ci zawodnicy mają już doświadczenie, które zdobywają zarówno na arenach krajowych – mistrzostwa polski, czy międzynarodowych, jak puchary świata czy imprezy rangi mistrzowskiej. Daje to nam możliwość dobierania do naszego TEAMU najlepszych polskich zawodników, najbardziej ambitnych. Dzięki temu porozumieniu mamy możliwość szerszej współpracy. - Powiedział Prezes Federacji DSF Kickboxing Challenge – Sławomir Duba, który jest przekonany, że to porozumienie przyniesie obu stronom olbrzymie korzyści.

- Z tej umowy, którą podpisaliśmy wynika, że ta grupa zawodowa będzie bazowała na najlepszych polskich zawodnikach, reprezentantach kraju. Dzięki Piotrowi Siegoczyńskiemy dotychczasowa współpraca z federacją dobrze się układała. Od początku startowali zawodnicy, ta elita zawodników - powiedział Andrzej Palacz, prezes PZKB.
http://pzkickboxing.pl/news/708,polski, ... prace.html


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style, organizacje i kluby sportowe”