DSF Kickboxing Challenge

ODPOWIEDZ
karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

DSF Kickboxing Challenge

Post autor: karateka » 27 sty 2017, 10:25

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych (i chyba najlepiej dofinansowana) organizacji kickboxingu w Polsce. Skupia wiele gwiazd ringu i ciągle odnosi sukcesy w zawodach międzynarodowych.

A trafiło mi się takie oświadczenie.
Podczas ostatniej gali FEN 15, jeden z komentatorów, Tomasz Marciniak wprowadził widzów – oglądających gale w telewizji – w błąd. W trakcie trwania walki Róży Gumiennej, powiedział, że ma ona szanse zostać pierwszą zawodową mistrzynią K-1 w Polsce. Te nieprawdziwe stwierdzenie było powtarzane parokrotnie. Federacja DSF Kickboxing Challenge pragnie poinformować, że pierwszą zawodową mistrzynią w K-1 w Polsce została Dorota Godzina. Było to 18 kwietnia 2015 na DSF Kickboxing 4 w Arenie Ursynów w Warszawie.
Poza tym Federacja DSF Kickboxing Challenge chciałaby się odnieść do słów prezesa FEN pana Pawła Jóźwiaka. 9 stycznia, w studiu telewizyjnym, prezes Jóźwiak zapytany o przyszłość Róży Gumiennej odpowiedział, że przyszłość sportów walki jest w MMA i jeśli chce się rozwijać to musi przejść do MMA. To przykre stwierdzenie. My się z tym nie zgadzamy. Zapraszamy wszystkich zawodników trenujących kickboxing do współpracy z DSF Kickboxing Challenge. U nas nie trzeba będzie przestawiać się na MMA. Poza tym jesteśmy największą w Polsce federacją promującą kickboxing. Wierzymy w to co robimy i nikogo nie będziemy chcieli zmieniać. Jesteśmy spokojni o przyszłość kickboxingu – tak w Polsce, jak i na świecie. Ta dyscyplina odradza się, co widać choćby po sukcesach Polaków na amatorskich mistrzostwach Europy czy świata.
Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować kickboxerów oraz stwarzać im profesjonalne warunki do konfrontowania się w kraju. Dużym wyróżnieniem jest dla nas uznanie DSF Kickboxing Challenge przez Polski Związek Kickboxingu za oficjalną i jedyną zawodową reprezentację Polski. Podpisanie umowy w tej sprawie nastąpiło 17 czerwca 2016 roku. Współpraca między dwoma stronami ma polegać na pierwszeństwu w promowaniu w Polsce zawodników zrzeszonych w związku. Jesteśmy przekonani, że już niedługo polscy kickboxerzy nawiążą sukcesami do tych największych w historii, jak Marek Piotrowski, Piotr Siegoczyński, Przemysław Saleta czy Robert Złotkowski.

Najbliższa okazja by zobaczyć efekt naszej pracy już 31 marca. W hali Koło w Warszawie odbędzie się gala DSF Kickboxing Challenge 9, podczas której zaprezentują się najlepsi polscy kickboxerzy. Wcześniej, 4-5 marca także w Warszawie, odbędzie się druga edycja Ligi Młodych Wojowników. To wspaniała inicjatywa, dzięki której już najmłodsi zawodnicy (od 5 lat) mogą poczuć smak prawdziwych zawodów. Pierwsza edycja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród dzieci, młodzieży i ich opiekunów.
Zapraszamy do współpracy.
Federacja DSF Kickboxing Challenge
http://dsfchallenge.com/oswiadczenie-fe ... challenge/karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: DSF Kickboxing Challenge

Post autor: karateka » 27 sty 2017, 10:44

A teraz zobaczcie, kto dołącza
Sebastian Fabijański znany z doskonałych ról w „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy w serialu „Belfer”, teraz w roli kickboxera dołączył do DSF Kickboxing Challenge! Pod okiem Roberta Złotkowskiego – matchmakera federacji – będzie szykował się do kolejnej roli. Tym razem sportowymi umiejętnościami wykaże się w nowym filmie Konrada Niewolskiego „Asymetria”, który jest kontynuacją kultowej „Symetrii” z 2003 roku.
http://dsfchallenge.com/gwiazda-polskie ... challenge/

Co prawda tylko na przygotowanie do filmu, ale to jest prestiż.Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: DSF Kickboxing Challenge

Post autor: Dźwiedź » 28 sty 2017, 20:22

Ja to myślę sobie tak. To jest prywatna firma (zajmuje się ochroną), a nie związek sportowy. Nic więc dziwnego, że nie wszyscy ich uważają. Chociaż moim zdaniem ważniejsze są wyniki niż forma organizacyjna.ODPOWIEDZ

Wróć do „Style, organizacje i kluby sportowe”