Przyczyny kontuzji barków

ODPOWIEDZ
Jowita86
Zaawansowany użytkownik

Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Jowita86 » 16 lut 2017, 09:38

Ciekawy filmik. Nie wiem, na ile prawdziwy, ale warto obejrzeć.

https://youtu.be/l748b7OuqTk

Falafel

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Falafel » 10 lip 2017, 11:05

Prtzyczyn kontuzji może być wiele między innymi nieodpowiednie przygotowanie do treningów czy też źle wykonywane ćwiczenia.Po tenodezie mięśnia dwugłowego i artroskopowej dekompresji podbarkowej (miałem uszkodzony mięsień dwugłowy ramienia) chcąc powrócić do treningów kulturystycznych zdecydowałem się na therapy master, które znalazłem w Katowicach w gabinecie rehamed. Takie treningi polegają na redukcji pourazowej, przygotowaniu do powrotu do aktywności oraz przywróceniu sprawności tak aby w przyszłości uniknąć ponownych kontuzji. Świetna sprawa takie treningi polecam każdemu kto chce powrócić po dłuższej przerwie do sportu lub po prostu rozpocząć przygodę ze sportem.

Rybak
Zaawansowany użytkownik

Post autor: Rybak » 19 lip 2017, 21:24

Falafel pisze:
10 lip 2017, 11:05
Prtzyczyn kontuzji może być wiele między innymi nieodpowiednie przygotowanie do treningów czy też źle wykonywane ćwiczenia.Po tenodezie mięśnia dwugłowego i artroskopowej dekompresji podbarkowej (miałem uszkodzony mięsień dwugłowy ramienia) chcąc powrócić do treningów kulturystycznych zdecydowałem się na therapy master, które znalazłem w Katowicach w gabinecie rehamed. Takie treningi polegają na redukcji pourazowej, przygotowaniu do powrotu do aktywności oraz przywróceniu sprawności tak aby w przyszłości uniknąć ponownych kontuzji. Świetna sprawa takie treningi polecam każdemu kto chce powrócić po dłuższej przerwie do sportu lub po prostu rozpocząć przygodę ze sportem.
A po polskiemu?

Dietetyk66

Post autor: Dietetyk66 » 10 wrz 2017, 14:36

Ja miałem notoryczne problemy z barkami i okazało się, że mam zwyrodnienie stawowe. Lekarz polecił lekkie ćwiczenia i teraz muszę bardzo uważać na przeciążenia.

mamutpro.pl - suplementy i odżywki dla sportowców

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturystyka”