IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016

Post autor: wachter » 08 sie 2016, 04:27

Program zawodów:



KOSZYKÓWKA

00:00 - 02:00, półfinał, kobiety
turniej kobiet

20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn


TAEKWONDO

01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg

01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
57 kg

01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg

01:00 - 04:05, finał, kobiety
57 kg

14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg

14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
67 kg

20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
67 kg

20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg

20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg

20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
67 kg


PIŁKA RĘCZNA

01:30 - 03:30, półfinał, kobiety
turniej kobiet

20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn


LEKKOATLETYKA

01:30 - 02:35, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
pchnięcie kulą

01:45 - 02:30, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - oszczep

01:45 - 01:59, półfinały, mężczyźni
1500m

02:10 - 03:20, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
rzut oszczepem

02:15 - 02:33, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
800m

02:45 - 03:01, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - 1500m

03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
400m ppł

03:30 - 03:31, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
200m

13:00 - 17:20, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
chód na 50km

19:30 - 21:15, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
chód na 20km


SIATKÓWKA PLAŻOWA

03:00 - 04:30, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn

04:30 - 06:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn


SIATKÓWKA HALOWA

03:15 - 05:15, półfinał, kobiety
turniej kobiet

18:00 - 20:00, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn


GOLF

13:00 - 21:30, 3. runda, kobiety
turniej kobiet


BADMINTON

13:30 - 18:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra podwójna

13:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
gra pojedyncza

13:30 - 18:30, finał, kobiety
gra pojedyncza

13:30 - 18:30, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza


KAJAKARSTWO KLASYCZNE

14:00 - 14:21, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m

14:21 - 14:37, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m

14:37 - 14:51, eliminacje, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m

14:51 - 14:59, eliminacje, mężczyźni
K-4 1000m

15:07 - 15:14, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m

15:14 - 15:21, półfinał - 2. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m

15:21 - 15:29, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m

15:29 - 15:36, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-4 500m

15:36 - 15:44, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni
K-4 1000m


ZAPASY

15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg

15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg

15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg

15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg

21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 57 kg

21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 74 kg

21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 57 kg

21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 74 kg

21:05 - 00:00, finał, mężczyźni
styl wolny - 57 kg

21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 74 kg


JEŹDZIECTWO

15:00 - 20:00, finał, kobiety/mężczyźni
skoki ind.


PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

15:00 - 15:30, pływanie, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie

17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie

20:00 - 00:00, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie

20:00 - 00:00, jazda konna, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie


PIŁKA WODNA

15:00 - 16:00, o 7. miejsce, kobiety
turniej kobiet

18:00 - 19:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet

19:20 - 20:20, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet

22:50 - 23:50, finał, kobiety
turniej kobiet


GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15:30 - 18:30, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.

19:50 - 22:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.


HOKEJ NA TRAWIE

17:00 - 19:15, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet

22:00 - 00:30, finał, kobiety
turniej kobiet


PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

17:00 - 18:30, finał, kobiety
zespół


PIŁKA NOŻNA

18:00 - 21:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej

22:30 - 01:30, finał, kobiety
turniej


KOLARSTWO BMX

18:30 - 21:30, półfinały, mężczyźni
zawody mężczyzn

18:30 - 21:00, półfinały, kobiety
zawody kobiet

18:30 - 21:00, finał, kobiety
zawody kobiet

18:30 - 21:00, finał, mężczyźni
zawody mężczyzn


BOKS

19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
52 kg

19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
+91 kg

19:00 - 21:30, półfinały, kobiety
75 kg

19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
64 kg

19:00 - 21:30, finał, kobiety
57-60 kg


SKOKI DO WODY

20:00 - 23:10, eliminacje, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.


Obrazek

Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016

Post autor: Dźwiedź » 23 sie 2016, 17:49

Lekkoatletyka - chód 50 km - mężczyźni:

1. Matej Toth (Słowacja)
2. Jared Tallent (Australia)
3. Hirooki Arai (Japonia)



Lekkoatletyka - chód 20 km - kobiety:

1. Hong Liu (Chiny)
2. Maria Guadalupe Gonzalez (Meksyk)
3. Xiuzhi Lu (Chiny)



Lekkoatletyka - skok o tyczce - kobiety:

1. Ekaterini Stefanidi (Grecja)
2. Sandi Morris (USA)
3. Eliza McCartney (Nowa Zelandia)



Lekkoatletyka - rzut młotem - mężczyźni:

1. Dilshod Nazarov (Tadżykistan)
2. Ivan Tsikhan (Białoruś)
3. Wojciech Nowicki (Polska)



Lekkoatletyka - bieg 5000 m - kobiety:

1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Kenia)
2. Hellen Onsando Obiri (Kenia)
3. Almaz Ayana (Etiopia)



Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - kobiety:

1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania



Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - mężczyźni:

1. Jamajka
2. Japonia
3. Kanada



Badminton - gra pojedyncza - kobiety:

1. Carolina Marin (Hiszpania)
2. V. Sindhu Pusarla (Indie)
3. Nozomi Okuhara (Japonia)



Badminton - gra podwójna - mężczyźni:

1. Haifeng Fu, Nan Zhang (Chiny)
2. V Shem Goh, Wee Kiong Tan (Malezja)



Boks - mężczyźni - 52 kg:

3. Shakhobidin Zoirov (Uzbekistan)
3. Misha Aloian (Rosja)



Boks - mężczyźni - 64 kg:

3. Fazliddin Gaibnazarov (Uzbekistan)
3. Lorenzo Sotomayor Collazo (Azerbejdżan)



Boks - mężczyźni + 91 kg:

3. Tony Victor James Yoka (Francja)
3. Joe Joyce (Wielka Brytania)



Boks - kobiety - 75 kg:

3. Claressa Maria Shields (USA)
3. Nouchka Fontijn (Holandia)



Boks - kobiety - 60 kg:

1. Estelle Mossely (Francja)
2. Junhua Yin (Chiny)



Kolarstwo - BMX - kobiety:

1. Mariana Pajon (Kolumbia)
2. Alise Post (USA)
3. Stefany Hernandez (Wenezuala)



Kolarstwo - BMX - mężczyźni:

1. Connor Fields (USA)
2. Jelle Van Gorkom (Holandia)
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (Kolumbia)



Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016

Post autor: Dźwiedź » 24 sie 2016, 05:00

Jeździectwo - skoki - indyw.

1. Nick Skelton (Wielka Brytania)
2. Peder Fredricson (Szwecja)
3. Eric Lamaze (Kanada)



Piłka nożna - kobiety:

1. Niemcy
2. Szwecja
3. Kanada



Hokej na trawie - kobiety:

1. Wielka Brytania
2. Holandia
3. Niemcy



Pięciobój nowoczesny - kobiety:

1. Laura Asadauskaite (Litwa)
2. Chloe Esposito (Australia)
3. Annika Schleu (Niemcy)



Pływanie synchroniczne - drużyn:

1. Rosja
2. Chiny
3. Japonia



Taekwondo - kobiety - 67 kg:

1. Hyeri Oh (Korea Pd)
2. Haby Niare (Francja)
3. Ruth Marie Christelle Gbagbi (Wybrzeże Kości Słoniowej)
3. Nur Tatar (Turcja)



Taekwondo - mężczyźni - 80 kg:

1. Cheick Sallah Junior Cisse (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2. Lutalo Muhammad (Wielka Brytania)
3. Oussama Oueslati (Tunezja)
3. Milad Beigi Harchegani (Azerbejdżan)



Piłka wodna - kobiety:

1. USA
2. Włochy
3. Rosja



Zapasy - mężczyźni - 57 kg:

1. Vladimer Khincheashvili (Gruzja)
2. Rei Higuchi (Japonia)
3. Haji Aliyev (Azerbejdżan)
3. Hassan Sabzali Rahimi (Iran)



Zapasy - mężczyźni - 74 kg:

1. Hassan Aliazam Yazdanicharati (Iran)
2. Aniuar Geduev (Rosja)
3. Jabrayil Hasanov (Azerbejdżan)
3. Soner Demirtas (Turcja)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2016”