IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016
IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016
Program zawodów:
KOSZYKÓWKA
00:00 - 02:00, półfinał, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
57 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg
01:00 - 04:05, finał, kobiety
57 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
67 kg
PIŁKA RĘCZNA
01:30 - 03:30, półfinał, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
LEKKOATLETYKA
01:30 - 02:35, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
pchnięcie kulą
01:45 - 02:30, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - oszczep
01:45 - 01:59, półfinały, mężczyźni
1500m
02:10 - 03:20, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
rzut oszczepem
02:15 - 02:33, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
800m
02:45 - 03:01, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - 1500m
03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
400m ppł
03:30 - 03:31, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
200m
13:00 - 17:20, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
chód na 50km
19:30 - 21:15, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
chód na 20km
SIATKÓWKA PLAŻOWA
03:00 - 04:30, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
04:30 - 06:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:15, półfinał, kobiety
turniej kobiet
18:00 - 20:00, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
GOLF
13:00 - 21:30, 3. runda, kobiety
turniej kobiet
BADMINTON
13:30 - 18:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra podwójna
13:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
gra pojedyncza
13:30 - 18:30, finał, kobiety
gra pojedyncza
13:30 - 18:30, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
KAJAKARSTWO KLASYCZNE
14:00 - 14:21, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:21 - 14:37, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
14:37 - 14:51, eliminacje, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m
14:51 - 14:59, eliminacje, mężczyźni
K-4 1000m
15:07 - 15:14, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
15:14 - 15:21, półfinał - 2. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
15:21 - 15:29, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
15:29 - 15:36, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-4 500m
15:36 - 15:44, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni
K-4 1000m
ZAPASY
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 74 kg
JEŹDZIECTWO
15:00 - 20:00, finał, kobiety/mężczyźni
skoki ind.
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
15:00 - 15:30, pływanie, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
20:00 - 00:00, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
20:00 - 00:00, jazda konna, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
PIŁKA WODNA
15:00 - 16:00, o 7. miejsce, kobiety
turniej kobiet
18:00 - 19:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
19:20 - 20:20, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:50 - 23:50, finał, kobiety
turniej kobiet
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
15:30 - 18:30, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.
19:50 - 22:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.
HOKEJ NA TRAWIE
17:00 - 19:15, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:00 - 00:30, finał, kobiety
turniej kobiet
PŁYWANIE SYNCHRONICZNE
17:00 - 18:30, finał, kobiety
zespół
PIŁKA NOŻNA
18:00 - 21:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej
22:30 - 01:30, finał, kobiety
turniej
KOLARSTWO BMX
18:30 - 21:30, półfinały, mężczyźni
zawody mężczyzn
18:30 - 21:00, półfinały, kobiety
zawody kobiet
18:30 - 21:00, finał, kobiety
zawody kobiet
18:30 - 21:00, finał, mężczyźni
zawody mężczyzn
BOKS
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
52 kg
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
+91 kg
19:00 - 21:30, półfinały, kobiety
75 kg
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
64 kg
19:00 - 21:30, finał, kobiety
57-60 kg
SKOKI DO WODY
20:00 - 23:10, eliminacje, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
KOSZYKÓWKA
00:00 - 02:00, półfinał, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
57 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
68 kg
01:00 - 04:05, finał, kobiety
57 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
67 kg
PIŁKA RĘCZNA
01:30 - 03:30, półfinał, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
LEKKOATLETYKA
01:30 - 02:35, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
pchnięcie kulą
01:45 - 02:30, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - oszczep
01:45 - 01:59, półfinały, mężczyźni
1500m
02:10 - 03:20, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
rzut oszczepem
02:15 - 02:33, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
800m
02:45 - 03:01, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
dziesięciobój - 1500m
03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
400m ppł
03:30 - 03:31, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
200m
13:00 - 17:20, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
chód na 50km
19:30 - 21:15, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
chód na 20km
SIATKÓWKA PLAŻOWA
03:00 - 04:30, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
04:30 - 06:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:15, półfinał, kobiety
turniej kobiet
18:00 - 20:00, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
GOLF
13:00 - 21:30, 3. runda, kobiety
turniej kobiet
BADMINTON
13:30 - 18:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra podwójna
13:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
gra pojedyncza
13:30 - 18:30, finał, kobiety
gra pojedyncza
13:30 - 18:30, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
KAJAKARSTWO KLASYCZNE
14:00 - 14:21, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:21 - 14:37, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
14:37 - 14:51, eliminacje, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m
14:51 - 14:59, eliminacje, mężczyźni
K-4 1000m
15:07 - 15:14, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
15:14 - 15:21, półfinał - 2. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
15:21 - 15:29, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
15:29 - 15:36, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-4 500m
15:36 - 15:44, półfinał - 1. wyścig, mężczyźni
K-4 1000m
ZAPASY
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni
styl wolny - 74 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni
styl wolny - 57 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 74 kg
JEŹDZIECTWO
15:00 - 20:00, finał, kobiety/mężczyźni
skoki ind.
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
15:00 - 15:30, pływanie, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
20:00 - 00:00, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
20:00 - 00:00, jazda konna, kobiety (z udziałem Polaków)
kobiety indywidualnie
PIŁKA WODNA
15:00 - 16:00, o 7. miejsce, kobiety
turniej kobiet
18:00 - 19:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
19:20 - 20:20, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:50 - 23:50, finał, kobiety
turniej kobiet
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
15:30 - 18:30, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.
19:50 - 22:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój ind.
HOKEJ NA TRAWIE
17:00 - 19:15, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:00 - 00:30, finał, kobiety
turniej kobiet
PŁYWANIE SYNCHRONICZNE
17:00 - 18:30, finał, kobiety
zespół
PIŁKA NOŻNA
18:00 - 21:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej
22:30 - 01:30, finał, kobiety
turniej
KOLARSTWO BMX
18:30 - 21:30, półfinały, mężczyźni
zawody mężczyzn
18:30 - 21:00, półfinały, kobiety
zawody kobiet
18:30 - 21:00, finał, kobiety
zawody kobiet
18:30 - 21:00, finał, mężczyźni
zawody mężczyzn
BOKS
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
52 kg
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
+91 kg
19:00 - 21:30, półfinały, kobiety
75 kg
19:00 - 21:30, półfinały, mężczyźni
64 kg
19:00 - 21:30, finał, kobiety
57-60 kg
SKOKI DO WODY
20:00 - 23:10, eliminacje, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
Re: IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016
Lekkoatletyka - chód 50 km - mężczyźni:
1. Matej Toth (Słowacja)
2. Jared Tallent (Australia)
3. Hirooki Arai (Japonia)
Lekkoatletyka - chód 20 km - kobiety:
1. Hong Liu (Chiny)
2. Maria Guadalupe Gonzalez (Meksyk)
3. Xiuzhi Lu (Chiny)
Lekkoatletyka - skok o tyczce - kobiety:
1. Ekaterini Stefanidi (Grecja)
2. Sandi Morris (USA)
3. Eliza McCartney (Nowa Zelandia)
Lekkoatletyka - rzut młotem - mężczyźni:
1. Dilshod Nazarov (Tadżykistan)
2. Ivan Tsikhan (Białoruś)
3. Wojciech Nowicki (Polska)
Lekkoatletyka - bieg 5000 m - kobiety:
1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Kenia)
2. Hellen Onsando Obiri (Kenia)
3. Almaz Ayana (Etiopia)
Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - kobiety:
1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania
Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - mężczyźni:
1. Jamajka
2. Japonia
3. Kanada
Badminton - gra pojedyncza - kobiety:
1. Carolina Marin (Hiszpania)
2. V. Sindhu Pusarla (Indie)
3. Nozomi Okuhara (Japonia)
Badminton - gra podwójna - mężczyźni:
1. Haifeng Fu, Nan Zhang (Chiny)
2. V Shem Goh, Wee Kiong Tan (Malezja)
Boks - mężczyźni - 52 kg:
3. Shakhobidin Zoirov (Uzbekistan)
3. Misha Aloian (Rosja)
Boks - mężczyźni - 64 kg:
3. Fazliddin Gaibnazarov (Uzbekistan)
3. Lorenzo Sotomayor Collazo (Azerbejdżan)
Boks - mężczyźni + 91 kg:
3. Tony Victor James Yoka (Francja)
3. Joe Joyce (Wielka Brytania)
Boks - kobiety - 75 kg:
3. Claressa Maria Shields (USA)
3. Nouchka Fontijn (Holandia)
Boks - kobiety - 60 kg:
1. Estelle Mossely (Francja)
2. Junhua Yin (Chiny)
Kolarstwo - BMX - kobiety:
1. Mariana Pajon (Kolumbia)
2. Alise Post (USA)
3. Stefany Hernandez (Wenezuala)
Kolarstwo - BMX - mężczyźni:
1. Connor Fields (USA)
2. Jelle Van Gorkom (Holandia)
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (Kolumbia)
1. Matej Toth (Słowacja)
2. Jared Tallent (Australia)
3. Hirooki Arai (Japonia)
Lekkoatletyka - chód 20 km - kobiety:
1. Hong Liu (Chiny)
2. Maria Guadalupe Gonzalez (Meksyk)
3. Xiuzhi Lu (Chiny)
Lekkoatletyka - skok o tyczce - kobiety:
1. Ekaterini Stefanidi (Grecja)
2. Sandi Morris (USA)
3. Eliza McCartney (Nowa Zelandia)
Lekkoatletyka - rzut młotem - mężczyźni:
1. Dilshod Nazarov (Tadżykistan)
2. Ivan Tsikhan (Białoruś)
3. Wojciech Nowicki (Polska)
Lekkoatletyka - bieg 5000 m - kobiety:
1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Kenia)
2. Hellen Onsando Obiri (Kenia)
3. Almaz Ayana (Etiopia)
Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - kobiety:
1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania
Lekkoatletyka - sztafeta 4 X 100 m - mężczyźni:
1. Jamajka
2. Japonia
3. Kanada
Badminton - gra pojedyncza - kobiety:
1. Carolina Marin (Hiszpania)
2. V. Sindhu Pusarla (Indie)
3. Nozomi Okuhara (Japonia)
Badminton - gra podwójna - mężczyźni:
1. Haifeng Fu, Nan Zhang (Chiny)
2. V Shem Goh, Wee Kiong Tan (Malezja)
Boks - mężczyźni - 52 kg:
3. Shakhobidin Zoirov (Uzbekistan)
3. Misha Aloian (Rosja)
Boks - mężczyźni - 64 kg:
3. Fazliddin Gaibnazarov (Uzbekistan)
3. Lorenzo Sotomayor Collazo (Azerbejdżan)
Boks - mężczyźni + 91 kg:
3. Tony Victor James Yoka (Francja)
3. Joe Joyce (Wielka Brytania)
Boks - kobiety - 75 kg:
3. Claressa Maria Shields (USA)
3. Nouchka Fontijn (Holandia)
Boks - kobiety - 60 kg:
1. Estelle Mossely (Francja)
2. Junhua Yin (Chiny)
Kolarstwo - BMX - kobiety:
1. Mariana Pajon (Kolumbia)
2. Alise Post (USA)
3. Stefany Hernandez (Wenezuala)
Kolarstwo - BMX - mężczyźni:
1. Connor Fields (USA)
2. Jelle Van Gorkom (Holandia)
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (Kolumbia)
Re: IO Rio 2016 - dzień piętnasty 19.08.2016
Jeździectwo - skoki - indyw.
1. Nick Skelton (Wielka Brytania)
2. Peder Fredricson (Szwecja)
3. Eric Lamaze (Kanada)
Piłka nożna - kobiety:
1. Niemcy
2. Szwecja
3. Kanada
Hokej na trawie - kobiety:
1. Wielka Brytania
2. Holandia
3. Niemcy
Pięciobój nowoczesny - kobiety:
1. Laura Asadauskaite (Litwa)
2. Chloe Esposito (Australia)
3. Annika Schleu (Niemcy)
Pływanie synchroniczne - drużyn:
1. Rosja
2. Chiny
3. Japonia
Taekwondo - kobiety - 67 kg:
1. Hyeri Oh (Korea Pd)
2. Haby Niare (Francja)
3. Ruth Marie Christelle Gbagbi (Wybrzeże Kości Słoniowej)
3. Nur Tatar (Turcja)
Taekwondo - mężczyźni - 80 kg:
1. Cheick Sallah Junior Cisse (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2. Lutalo Muhammad (Wielka Brytania)
3. Oussama Oueslati (Tunezja)
3. Milad Beigi Harchegani (Azerbejdżan)
Piłka wodna - kobiety:
1. USA
2. Włochy
3. Rosja
Zapasy - mężczyźni - 57 kg:
1. Vladimer Khincheashvili (Gruzja)
2. Rei Higuchi (Japonia)
3. Haji Aliyev (Azerbejdżan)
3. Hassan Sabzali Rahimi (Iran)
Zapasy - mężczyźni - 74 kg:
1. Hassan Aliazam Yazdanicharati (Iran)
2. Aniuar Geduev (Rosja)
3. Jabrayil Hasanov (Azerbejdżan)
3. Soner Demirtas (Turcja)
1. Nick Skelton (Wielka Brytania)
2. Peder Fredricson (Szwecja)
3. Eric Lamaze (Kanada)
Piłka nożna - kobiety:
1. Niemcy
2. Szwecja
3. Kanada
Hokej na trawie - kobiety:
1. Wielka Brytania
2. Holandia
3. Niemcy
Pięciobój nowoczesny - kobiety:
1. Laura Asadauskaite (Litwa)
2. Chloe Esposito (Australia)
3. Annika Schleu (Niemcy)
Pływanie synchroniczne - drużyn:
1. Rosja
2. Chiny
3. Japonia
Taekwondo - kobiety - 67 kg:
1. Hyeri Oh (Korea Pd)
2. Haby Niare (Francja)
3. Ruth Marie Christelle Gbagbi (Wybrzeże Kości Słoniowej)
3. Nur Tatar (Turcja)
Taekwondo - mężczyźni - 80 kg:
1. Cheick Sallah Junior Cisse (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2. Lutalo Muhammad (Wielka Brytania)
3. Oussama Oueslati (Tunezja)
3. Milad Beigi Harchegani (Azerbejdżan)
Piłka wodna - kobiety:
1. USA
2. Włochy
3. Rosja
Zapasy - mężczyźni - 57 kg:
1. Vladimer Khincheashvili (Gruzja)
2. Rei Higuchi (Japonia)
3. Haji Aliyev (Azerbejdżan)
3. Hassan Sabzali Rahimi (Iran)
Zapasy - mężczyźni - 74 kg:
1. Hassan Aliazam Yazdanicharati (Iran)
2. Aniuar Geduev (Rosja)
3. Jabrayil Hasanov (Azerbejdżan)
3. Soner Demirtas (Turcja)