IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016

Post autor: wachter » 08 sie 2016, 04:48

Program zawodów:



KOSZYKÓWKA

00:00 - 02:00, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn

16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet

20:30 - 23:00, finał, kobiety
turniej kobiet


TAEKWONDO

01:00 - 04:05, finał, kobiety
67 kg

01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg

01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
67 kg

01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg

14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
+67 kg

14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
+80 kg

20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
+67 kg

20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni
+80 kg

20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
+67 kg

20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni
+80 kg


LEKKOATLETYKA

01:30 - 03:36, finał, kobiety
skok o tyczce

01:40 - 01:55, 1. runda, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m

02:05 - 03:25, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
rzut młotem

02:10 - 02:23, 1. runda, mężczyźni (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m

02:40 - 02:56, finał, kobiety
5000m

03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x100m

03:35 - 03:36, finał, mężczyźni
sztafeta 4x100m


PIŁKA RĘCZNA

01:30 - 03:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn

16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet

20:30 - 22:45, finał, kobiety
turniej kobiet


SIATKÓWKA HALOWA

03:15 - 05:15, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn

18:00 - 20:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet


GOLF

12:30 - 21:00, finał, kobiety
turniej kobiet


BADMINTON

13:30 - 16:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza

13:30 - 16:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza


KAJAKARSTWO KLASYCZNE

14:00 - 14:07, finał B, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m

14:07 - 14:14, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m

14:14 - 14:22, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m

14:32 - 14:39, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m

14:49 - 14:57, finał, mężczyźni
K-4 1000m


ZAPASY

15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg

15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg

15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg

15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg

21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg

21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg

21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg

21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg

21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg

21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg


GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

15:00 - 16:10, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.

17:40 - 18:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.

20:20 - 22:50, finał, kobiety
wielobój ind.


PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

15:00 - 15:30, pływanie, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie

17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie

20:00 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie

20:00 - 00:00, jazda konna, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie


TRIATHLON

16:00 - 18:40, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
triathlon olimpijski ind.


SKOKI DO WODY

16:00 - 17:50, półfinał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.

21:30 - 23:10, finał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.


PIŁKA WODNA

16:40 - 17:40, o 7. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn

18:00 - 19:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn

21:30 - 22:30, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet

22:50 - 23:50, finał, mężczyźni
turniej mężczyzn


KOLARSTWO GÓRSKIE

17:30 - 19:30, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
mtb


PIŁKA NOŻNA

18:00 - 21:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej

22:30 - 01:30, finał, mężczyźni
turniej


BOKS

19:00 - 20:30, finał, kobiety
48-51 kg

19:00 - 20:30, finał, mężczyźni
56 kg

19:00 - 20:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
75 kg


Obrazek

Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016

Post autor: Dźwiedź » 24 sie 2016, 09:32

Lekkoatletyka - wzwyż - kobiety:

1. Ruth Beitia (Hiszpania)
2. Mirela Demireva (Bułgaria)
3. Blanka Vlasic (Chorwacja)



Lekkoatletyka - rzut oszczepem - mężczyźni:

1. Thomas Rohler (Niemcy)
2. Julius Yego (Kenia)
3. Keshorn Walcott (Trynidad Tobago)



Lekkoatletyka - bieg 1500 m - mężczyźni:

1. Matthew Centrowitz (USA)
2. Taoufik Makhloufi (Algieria)
3. Nicholas Willis (Nowa Zelandia)



Lekkoatletyka - bieg 800 m - kobiety:

1. Caster Semenya (RPA)
2. Francine Niyonsaba (Burundi)
3. Margaret Nyairera Wambui (Kenia)



Lekkoatletyka - bieg 5000 m - mężczyźni:

1. Mohamed Farrah (Wielka Brytania)
2. Paul Kipkemoi Chelimo (USA)
3. Hagos Gebrhiwet (Etiopia)



Lekkoatletyka - 4 X 400 m - kobiety:

1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania



Lekkoatletyka - 4 X 400 m - mężczyźni:

1. USA
2. Jamajka
3. Bahamy



Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016

Post autor: Dźwiedź » 25 sie 2016, 14:56

Badminton - gra pojedyncza - mężczyźni:

1. Long Chen (Chiny)
2. Chong Wei Lee (Malezja)
3. Viktor Axelsen (Dania)



Koszykówka - kobiety:

1. USA
2. Hiszpania
3. Serbia



Boks - kobiety - 51 kg:

1. Nicola Adams (Wielka Brytania)
2. Sarah Ourahmoune (Francja)



Boks - mężczyźni - 56 kg:

1. Robeisy Ramirez (Kuba)
2. Shakur Stevenson (USA)



Boks - mężczyźni - 75 kg:

1. Arlen Lopez (Kuba)
2. Bektemir Melikuziev (Uzbekistan)



Kajakarstwo - 200 m - mężczyźni:

1. Liam Heath (Wielka Brytania)
2. Maxime Beaumont (Francja)
3. Saul Craviotto (Hiszpania)
3. Ronald Rauhe (Niemcy)



Kajakarstwo - dwójka 1000 m - mężczyźni:

1. Sebastian Brendel, Jan Vandrey (Niemcy)
2. Erlon De Souza Silva, Isaquias Queiroz Dos Santos (Brazylia)
3. Dmytro Ianchuk, Taras Mishchuk (Ukraina)



Kajakarstwo - czwórka - 500 m:

1. Węgry
2. Niemcy
3. Białowruś



Kajakarstwo - czwórka - 1000 m:

1. Niemcy
2. Słowacja
3. Czechy



Kolarstwo górskie - kobiety:

1. Jenny Rissveds (Szwecja)
2. Maja Włoszczowska (Polska)
3. Catharine Pendrel (Kanada)



Skoki do wody - wieża 10 m - mężczyźni:

1. Aisen Chen (Chiny)
2. German Sanchez (Meksyk)
3. David Boudia (USA)



Piłka nożna - mężczyźni:

1. Brazylia
2. Niemcy
3. Nigeria



Golf - indyw. - kobiety:

1. Inbee Park (Korea Pd)
2. Lydia Ko (Nowa Zelandia)
3. Shanshan Feng (Chiny)



Piłka ręczna - kobiety:

1. Rosja
2. Francja
3. Norwegia



Pięciobój nowoczesny - mężczyźni:

1. Woongtae Jun (Korea Pd)
2. Dimitar Krastanov (Bułgaria)
3. Valentin Prades (Francja)



Gimnastyka artystyczna - kobiety:

1. Margarita Mamun (Rosja)
2. Yana Kudryavtseva (Rosja)
3. Ganna Rizatdinova (Ukraina)



Taekwondo - kobiety + 67 kg:

1. Shuyin Zheng (Chiny)
2. Maria del Rosario Espinoza (Meksyk)
3. Bianca Walkden (Wielka Brytania)
3. Jackie Galloway (USA)



Taekwondo - mężczyźni + 80 kg:

1. Radik Isaev (Azerbejdżan)
2. Abdoulrazak Ssoufou Alfaga (Nigeria)
3. Maicon Siqueira (Brazylia)
3. Dongmin Cha (Korea Pd)



Triathlon - kobiety:

1. Gwen Jorgensen (USA)
2. Nicola Spirig Hug (Szwajcaria)
3. Vicky Holland (Wielka Brytania)



Siatkówka halowa - kobiety:

1. Chiny
2. Serbia
3. USA



Piłka wodna - mężczyźni:

1. Serbia
2. Chorwacja
3. Włochy



Zapasy - mężczyźni - 86 kg:

1. Abdulrashid Sadulaev (Rosja)
2. Selim Yasar (Turcja)
3. Sharif Sharifov (Azerbejdżan)
3. J'den Michael Tbory Cox (USA)



Zapasy - mężczyźni - 125 kg:

1. Taha Akgul (Turcja)
2. Komeil Nemat Ghasemi (Iran)
3. Ibrahim Saidau (Białoruś)
3. Geno Petriashvili (Gruzja)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2016”