IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016
IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016
Program zawodów:
KOSZYKÓWKA
00:00 - 02:00, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 23:00, finał, kobiety
turniej kobiet
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, finał, kobiety
67 kg
01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
67 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
+67 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
+80 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
+67 kg
20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni
+80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
+67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni
+80 kg
LEKKOATLETYKA
01:30 - 03:36, finał, kobiety
skok o tyczce
01:40 - 01:55, 1. runda, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
02:05 - 03:25, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
rzut młotem
02:10 - 02:23, 1. runda, mężczyźni (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
02:40 - 02:56, finał, kobiety
5000m
03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x100m
03:35 - 03:36, finał, mężczyźni
sztafeta 4x100m
PIŁKA RĘCZNA
01:30 - 03:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:45, finał, kobiety
turniej kobiet
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:15, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
18:00 - 20:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
GOLF
12:30 - 21:00, finał, kobiety
turniej kobiet
BADMINTON
13:30 - 16:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
13:30 - 16:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
KAJAKARSTWO KLASYCZNE
14:00 - 14:07, finał B, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:07 - 14:14, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:14 - 14:22, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
14:32 - 14:39, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m
14:49 - 14:57, finał, mężczyźni
K-4 1000m
ZAPASY
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
15:00 - 16:10, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.
17:40 - 18:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.
20:20 - 22:50, finał, kobiety
wielobój ind.
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
15:00 - 15:30, pływanie, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
20:00 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
20:00 - 00:00, jazda konna, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
TRIATHLON
16:00 - 18:40, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
triathlon olimpijski ind.
SKOKI DO WODY
16:00 - 17:50, półfinał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
21:30 - 23:10, finał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
PIŁKA WODNA
16:40 - 17:40, o 7. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
18:00 - 19:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
21:30 - 22:30, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:50 - 23:50, finał, mężczyźni
turniej mężczyzn
KOLARSTWO GÓRSKIE
17:30 - 19:30, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
mtb
PIŁKA NOŻNA
18:00 - 21:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej
22:30 - 01:30, finał, mężczyźni
turniej
BOKS
19:00 - 20:30, finał, kobiety
48-51 kg
19:00 - 20:30, finał, mężczyźni
56 kg
19:00 - 20:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
75 kg
KOSZYKÓWKA
00:00 - 02:00, półfinał, mężczyźni
turniej mężczyzn
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 23:00, finał, kobiety
turniej kobiet
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, finał, kobiety
67 kg
01:00 - 04:05, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
67 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
80 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, kobiety
+67 kg
14:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
+80 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, kobiety
+67 kg
20:00 - 23:00, półfinały, mężczyźni
+80 kg
20:00 - 23:00, półfinały, kobiety
+67 kg
20:00 - 23:00, ćwierćfinały, mężczyźni
+80 kg
LEKKOATLETYKA
01:30 - 03:36, finał, kobiety
skok o tyczce
01:40 - 01:55, 1. runda, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
02:05 - 03:25, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
rzut młotem
02:10 - 02:23, 1. runda, mężczyźni (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
02:40 - 02:56, finał, kobiety
5000m
03:15 - 03:16, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x100m
03:35 - 03:36, finał, mężczyźni
sztafeta 4x100m
PIŁKA RĘCZNA
01:30 - 03:30, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
20:30 - 22:45, finał, kobiety
turniej kobiet
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:15, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
18:00 - 20:00, o 3. miejsce, kobiety
turniej kobiet
GOLF
12:30 - 21:00, finał, kobiety
turniej kobiet
BADMINTON
13:30 - 16:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
13:30 - 16:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
KAJAKARSTWO KLASYCZNE
14:00 - 14:07, finał B, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:07 - 14:14, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
K-1 200m
14:14 - 14:22, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-2 1000m
14:32 - 14:39, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
K-4 500m
14:49 - 14:57, finał, mężczyźni
K-4 1000m
ZAPASY
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
15:00 - 18:00, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
15:01 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:00 - 00:00, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
21:01 - 00:00, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 86 kg
21:05 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 125 kg
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
15:00 - 16:10, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.
17:40 - 18:50, kwalifikacje, kobiety
wielobój druż.
20:20 - 22:50, finał, kobiety
wielobój ind.
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
15:00 - 15:30, pływanie, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
17:00 - 18:30, szermierka, runda bonusowa, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
20:00 - 00:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
20:00 - 00:00, jazda konna, mężczyźni (z udziałem Polaków)
mężczyźni indywidualnie
TRIATHLON
16:00 - 18:40, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
triathlon olimpijski ind.
SKOKI DO WODY
16:00 - 17:50, półfinał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
21:30 - 23:10, finał, mężczyźni
skoki z wieży 10 m ind.
PIŁKA WODNA
16:40 - 17:40, o 7. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
18:00 - 19:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
21:30 - 22:30, o 5. miejsce, kobiety
turniej kobiet
22:50 - 23:50, finał, mężczyźni
turniej mężczyzn
KOLARSTWO GÓRSKIE
17:30 - 19:30, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
mtb
PIŁKA NOŻNA
18:00 - 21:00, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej
22:30 - 01:30, finał, mężczyźni
turniej
BOKS
19:00 - 20:30, finał, kobiety
48-51 kg
19:00 - 20:30, finał, mężczyźni
56 kg
19:00 - 20:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
75 kg
Re: IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016
Lekkoatletyka - wzwyż - kobiety:
1. Ruth Beitia (Hiszpania)
2. Mirela Demireva (Bułgaria)
3. Blanka Vlasic (Chorwacja)
Lekkoatletyka - rzut oszczepem - mężczyźni:
1. Thomas Rohler (Niemcy)
2. Julius Yego (Kenia)
3. Keshorn Walcott (Trynidad Tobago)
Lekkoatletyka - bieg 1500 m - mężczyźni:
1. Matthew Centrowitz (USA)
2. Taoufik Makhloufi (Algieria)
3. Nicholas Willis (Nowa Zelandia)
Lekkoatletyka - bieg 800 m - kobiety:
1. Caster Semenya (RPA)
2. Francine Niyonsaba (Burundi)
3. Margaret Nyairera Wambui (Kenia)
Lekkoatletyka - bieg 5000 m - mężczyźni:
1. Mohamed Farrah (Wielka Brytania)
2. Paul Kipkemoi Chelimo (USA)
3. Hagos Gebrhiwet (Etiopia)
Lekkoatletyka - 4 X 400 m - kobiety:
1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania
Lekkoatletyka - 4 X 400 m - mężczyźni:
1. USA
2. Jamajka
3. Bahamy
1. Ruth Beitia (Hiszpania)
2. Mirela Demireva (Bułgaria)
3. Blanka Vlasic (Chorwacja)
Lekkoatletyka - rzut oszczepem - mężczyźni:
1. Thomas Rohler (Niemcy)
2. Julius Yego (Kenia)
3. Keshorn Walcott (Trynidad Tobago)
Lekkoatletyka - bieg 1500 m - mężczyźni:
1. Matthew Centrowitz (USA)
2. Taoufik Makhloufi (Algieria)
3. Nicholas Willis (Nowa Zelandia)
Lekkoatletyka - bieg 800 m - kobiety:
1. Caster Semenya (RPA)
2. Francine Niyonsaba (Burundi)
3. Margaret Nyairera Wambui (Kenia)
Lekkoatletyka - bieg 5000 m - mężczyźni:
1. Mohamed Farrah (Wielka Brytania)
2. Paul Kipkemoi Chelimo (USA)
3. Hagos Gebrhiwet (Etiopia)
Lekkoatletyka - 4 X 400 m - kobiety:
1. USA
2. Jamajka
3. Wielka Brytania
Lekkoatletyka - 4 X 400 m - mężczyźni:
1. USA
2. Jamajka
3. Bahamy
Re: IO Rio 2016 - dzień szesnasty 20.08.2016
Badminton - gra pojedyncza - mężczyźni:
1. Long Chen (Chiny)
2. Chong Wei Lee (Malezja)
3. Viktor Axelsen (Dania)
Koszykówka - kobiety:
1. USA
2. Hiszpania
3. Serbia
Boks - kobiety - 51 kg:
1. Nicola Adams (Wielka Brytania)
2. Sarah Ourahmoune (Francja)
Boks - mężczyźni - 56 kg:
1. Robeisy Ramirez (Kuba)
2. Shakur Stevenson (USA)
Boks - mężczyźni - 75 kg:
1. Arlen Lopez (Kuba)
2. Bektemir Melikuziev (Uzbekistan)
Kajakarstwo - 200 m - mężczyźni:
1. Liam Heath (Wielka Brytania)
2. Maxime Beaumont (Francja)
3. Saul Craviotto (Hiszpania)
3. Ronald Rauhe (Niemcy)
Kajakarstwo - dwójka 1000 m - mężczyźni:
1. Sebastian Brendel, Jan Vandrey (Niemcy)
2. Erlon De Souza Silva, Isaquias Queiroz Dos Santos (Brazylia)
3. Dmytro Ianchuk, Taras Mishchuk (Ukraina)
Kajakarstwo - czwórka - 500 m:
1. Węgry
2. Niemcy
3. Białowruś
Kajakarstwo - czwórka - 1000 m:
1. Niemcy
2. Słowacja
3. Czechy
Kolarstwo górskie - kobiety:
1. Jenny Rissveds (Szwecja)
2. Maja Włoszczowska (Polska)
3. Catharine Pendrel (Kanada)
Skoki do wody - wieża 10 m - mężczyźni:
1. Aisen Chen (Chiny)
2. German Sanchez (Meksyk)
3. David Boudia (USA)
Piłka nożna - mężczyźni:
1. Brazylia
2. Niemcy
3. Nigeria
Golf - indyw. - kobiety:
1. Inbee Park (Korea Pd)
2. Lydia Ko (Nowa Zelandia)
3. Shanshan Feng (Chiny)
Piłka ręczna - kobiety:
1. Rosja
2. Francja
3. Norwegia
Pięciobój nowoczesny - mężczyźni:
1. Woongtae Jun (Korea Pd)
2. Dimitar Krastanov (Bułgaria)
3. Valentin Prades (Francja)
Gimnastyka artystyczna - kobiety:
1. Margarita Mamun (Rosja)
2. Yana Kudryavtseva (Rosja)
3. Ganna Rizatdinova (Ukraina)
Taekwondo - kobiety + 67 kg:
1. Shuyin Zheng (Chiny)
2. Maria del Rosario Espinoza (Meksyk)
3. Bianca Walkden (Wielka Brytania)
3. Jackie Galloway (USA)
Taekwondo - mężczyźni + 80 kg:
1. Radik Isaev (Azerbejdżan)
2. Abdoulrazak Ssoufou Alfaga (Nigeria)
3. Maicon Siqueira (Brazylia)
3. Dongmin Cha (Korea Pd)
Triathlon - kobiety:
1. Gwen Jorgensen (USA)
2. Nicola Spirig Hug (Szwajcaria)
3. Vicky Holland (Wielka Brytania)
Siatkówka halowa - kobiety:
1. Chiny
2. Serbia
3. USA
Piłka wodna - mężczyźni:
1. Serbia
2. Chorwacja
3. Włochy
Zapasy - mężczyźni - 86 kg:
1. Abdulrashid Sadulaev (Rosja)
2. Selim Yasar (Turcja)
3. Sharif Sharifov (Azerbejdżan)
3. J'den Michael Tbory Cox (USA)
Zapasy - mężczyźni - 125 kg:
1. Taha Akgul (Turcja)
2. Komeil Nemat Ghasemi (Iran)
3. Ibrahim Saidau (Białoruś)
3. Geno Petriashvili (Gruzja)
1. Long Chen (Chiny)
2. Chong Wei Lee (Malezja)
3. Viktor Axelsen (Dania)
Koszykówka - kobiety:
1. USA
2. Hiszpania
3. Serbia
Boks - kobiety - 51 kg:
1. Nicola Adams (Wielka Brytania)
2. Sarah Ourahmoune (Francja)
Boks - mężczyźni - 56 kg:
1. Robeisy Ramirez (Kuba)
2. Shakur Stevenson (USA)
Boks - mężczyźni - 75 kg:
1. Arlen Lopez (Kuba)
2. Bektemir Melikuziev (Uzbekistan)
Kajakarstwo - 200 m - mężczyźni:
1. Liam Heath (Wielka Brytania)
2. Maxime Beaumont (Francja)
3. Saul Craviotto (Hiszpania)
3. Ronald Rauhe (Niemcy)
Kajakarstwo - dwójka 1000 m - mężczyźni:
1. Sebastian Brendel, Jan Vandrey (Niemcy)
2. Erlon De Souza Silva, Isaquias Queiroz Dos Santos (Brazylia)
3. Dmytro Ianchuk, Taras Mishchuk (Ukraina)
Kajakarstwo - czwórka - 500 m:
1. Węgry
2. Niemcy
3. Białowruś
Kajakarstwo - czwórka - 1000 m:
1. Niemcy
2. Słowacja
3. Czechy
Kolarstwo górskie - kobiety:
1. Jenny Rissveds (Szwecja)
2. Maja Włoszczowska (Polska)
3. Catharine Pendrel (Kanada)
Skoki do wody - wieża 10 m - mężczyźni:
1. Aisen Chen (Chiny)
2. German Sanchez (Meksyk)
3. David Boudia (USA)
Piłka nożna - mężczyźni:
1. Brazylia
2. Niemcy
3. Nigeria
Golf - indyw. - kobiety:
1. Inbee Park (Korea Pd)
2. Lydia Ko (Nowa Zelandia)
3. Shanshan Feng (Chiny)
Piłka ręczna - kobiety:
1. Rosja
2. Francja
3. Norwegia
Pięciobój nowoczesny - mężczyźni:
1. Woongtae Jun (Korea Pd)
2. Dimitar Krastanov (Bułgaria)
3. Valentin Prades (Francja)
Gimnastyka artystyczna - kobiety:
1. Margarita Mamun (Rosja)
2. Yana Kudryavtseva (Rosja)
3. Ganna Rizatdinova (Ukraina)
Taekwondo - kobiety + 67 kg:
1. Shuyin Zheng (Chiny)
2. Maria del Rosario Espinoza (Meksyk)
3. Bianca Walkden (Wielka Brytania)
3. Jackie Galloway (USA)
Taekwondo - mężczyźni + 80 kg:
1. Radik Isaev (Azerbejdżan)
2. Abdoulrazak Ssoufou Alfaga (Nigeria)
3. Maicon Siqueira (Brazylia)
3. Dongmin Cha (Korea Pd)
Triathlon - kobiety:
1. Gwen Jorgensen (USA)
2. Nicola Spirig Hug (Szwajcaria)
3. Vicky Holland (Wielka Brytania)
Siatkówka halowa - kobiety:
1. Chiny
2. Serbia
3. USA
Piłka wodna - mężczyźni:
1. Serbia
2. Chorwacja
3. Włochy
Zapasy - mężczyźni - 86 kg:
1. Abdulrashid Sadulaev (Rosja)
2. Selim Yasar (Turcja)
3. Sharif Sharifov (Azerbejdżan)
3. J'den Michael Tbory Cox (USA)
Zapasy - mężczyźni - 125 kg:
1. Taha Akgul (Turcja)
2. Komeil Nemat Ghasemi (Iran)
3. Ibrahim Saidau (Białoruś)
3. Geno Petriashvili (Gruzja)