IO Rio 2016 - dzień siedemnasty 21.08.2016
IO Rio 2016 - dzień siedemnasty 21.08.2016
Program zawodów:
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
+67 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni
+80 kg
01:45 - 04:05, finał, mężczyźni
+80 kg
01:45 - 04:05, finał, kobiety
+67 kg
LEKKOATLETYKA
01:30 - 03:29, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
skok wzwyż
01:55 - 03:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
rzut oszczepem
02:00 - 02:04, finał, mężczyźni
1500m
02:15 - 02:17, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
800m
02:30 - 02:44, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
5000m
03:00 - 03:04, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
03:35 - 03:38, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
14:30 - 17:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
maraton
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:30, finał, kobiety
turniej kobiet
14:30 - 16:30, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
18:15 - 20:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
ZAPASY
13:30 - 16:15, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
13:30 - 16:15, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
13:31 - 16:15, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
13:31 - 16:15, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:45 - 20:15, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:45 - 20:15, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:45 - 20:15, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:45 - 20:15, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:50 - 20:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:50 - 20:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
PIŁKA RĘCZNA
15:30 - 17:30, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
19:00 - 21:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
16:00 - 17:45, finał, kobiety
wielobój druż.
KOSZYKÓWKA
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
20:45 - 23:15, finał, mężczyźni
turniej mężczyzn
KOLARSTWO GÓRSKIE
17:30 - 19:30, finał, mężczyźni
mtb
BOKS
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
+91 kg
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
64 kg
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
52 kg
19:00 - 21:00, finał, kobiety
69-75 kg
23:55 - 04:30, ceremonia, kobiety/mężczyźni (z udziałem Polaków)
Ceremonia Zamknięcia Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016
TAEKWONDO
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, kobiety
+67 kg
01:00 - 04:05, półfinały - repesaże, mężczyźni
+80 kg
01:45 - 04:05, finał, mężczyźni
+80 kg
01:45 - 04:05, finał, kobiety
+67 kg
LEKKOATLETYKA
01:30 - 03:29, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
skok wzwyż
01:55 - 03:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
rzut oszczepem
02:00 - 02:04, finał, mężczyźni
1500m
02:15 - 02:17, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
800m
02:30 - 02:44, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
5000m
03:00 - 03:04, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
03:35 - 03:38, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
sztafeta 4x400m
14:30 - 17:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
maraton
SIATKÓWKA HALOWA
03:15 - 05:30, finał, kobiety
turniej kobiet
14:30 - 16:30, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
18:15 - 20:30, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
ZAPASY
13:30 - 16:15, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
13:30 - 16:15, kwalifikacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
13:31 - 16:15, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
13:31 - 16:15, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:45 - 20:15, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:45 - 20:15, repesaże, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:45 - 20:15, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:45 - 20:15, o 3. miejsce, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
17:50 - 20:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 65 kg
17:50 - 20:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
styl wolny - 97 kg
PIŁKA RĘCZNA
15:30 - 17:30, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
19:00 - 21:15, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
16:00 - 17:45, finał, kobiety
wielobój druż.
KOSZYKÓWKA
16:30 - 18:30, o 3. miejsce, mężczyźni
turniej mężczyzn
20:45 - 23:15, finał, mężczyźni
turniej mężczyzn
KOLARSTWO GÓRSKIE
17:30 - 19:30, finał, mężczyźni
mtb
BOKS
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
+91 kg
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
64 kg
19:00 - 21:00, finał, mężczyźni
52 kg
19:00 - 21:00, finał, kobiety
69-75 kg
23:55 - 04:30, ceremonia, kobiety/mężczyźni (z udziałem Polaków)
Ceremonia Zamknięcia Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016
Re: IO Rio 2016 - dzień siedemnasty 21.08.2016
Lekkoatletyka - maraton - mężczyźni:
1. Eliud Kipchoge (Kenia)
2. Feyisa Lilesa (Etiopia)
3. Galen Rupp (USA)
Koszykówka - mężczyźni:
1. USA
2. Serbia
3. Hiszpania
Boks - kobiety - 75 kg:
1. Claressa Shields (USA)
2. Nouchka Fontijn (Holandia)
Boks - mężczyźni - 52 kg:
1. Shakhobidin Zoirov (Uzbekistan)
2. Misha Aloian (Rosja)
Boks - mężczyźni - 64 kg:
1. Fazliddin Gaibnazarov (Uzbekistan)
2. Lorenzo Sotomayor Collazo (Azerbejdżan)
Boks - mężczyźni + 91 kg:
1. Tony Victor James Yoka (Francja)
2. Joe Joyce (Wielka Brytania)
Kolarstwo górskie - mężczyźni:
1. Nino Schurter (Szwajcaria)
2. Jaroslav Kulhavy (Czechy)
3. Carlos Coloma Nicolas (Hiszpania)
Piłka ręczna - mężczyźni:
1. Dania
2. Francja
3. Niemcy
Gimnastyka artystyczna - drużynowo:
1. Rosja
2. Hiszpania
3. Bułgaria
Siatkówka halowa - mężczyźni:
1. Brazylia
2. Włochy
3. USA
Zapasy - mężczyźni - 65 kg:
1. Soslan Ramonov (Rosja)
2. Toghrul Asgarov (Azerbejdżan)
3. Frank Chamizo Marquez (Włochy)
3. Ikhtiyor Navruzov (Uzbekistan)
Zapasy - mężczyźni - 97 kg:
1. Kyle Frederick Snyder (USA)
2. Khetag Goziumov (Azerbejdżan)
3. Albert Saritov (Rumunia)
3. Magomed Idrisovitch Ibragimov (Uzbekistan)
1. Eliud Kipchoge (Kenia)
2. Feyisa Lilesa (Etiopia)
3. Galen Rupp (USA)
Koszykówka - mężczyźni:
1. USA
2. Serbia
3. Hiszpania
Boks - kobiety - 75 kg:
1. Claressa Shields (USA)
2. Nouchka Fontijn (Holandia)
Boks - mężczyźni - 52 kg:
1. Shakhobidin Zoirov (Uzbekistan)
2. Misha Aloian (Rosja)
Boks - mężczyźni - 64 kg:
1. Fazliddin Gaibnazarov (Uzbekistan)
2. Lorenzo Sotomayor Collazo (Azerbejdżan)
Boks - mężczyźni + 91 kg:
1. Tony Victor James Yoka (Francja)
2. Joe Joyce (Wielka Brytania)
Kolarstwo górskie - mężczyźni:
1. Nino Schurter (Szwajcaria)
2. Jaroslav Kulhavy (Czechy)
3. Carlos Coloma Nicolas (Hiszpania)
Piłka ręczna - mężczyźni:
1. Dania
2. Francja
3. Niemcy
Gimnastyka artystyczna - drużynowo:
1. Rosja
2. Hiszpania
3. Bułgaria
Siatkówka halowa - mężczyźni:
1. Brazylia
2. Włochy
3. USA
Zapasy - mężczyźni - 65 kg:
1. Soslan Ramonov (Rosja)
2. Toghrul Asgarov (Azerbejdżan)
3. Frank Chamizo Marquez (Włochy)
3. Ikhtiyor Navruzov (Uzbekistan)
Zapasy - mężczyźni - 97 kg:
1. Kyle Frederick Snyder (USA)
2. Khetag Goziumov (Azerbejdżan)
3. Albert Saritov (Rumunia)
3. Magomed Idrisovitch Ibragimov (Uzbekistan)