Dziecko

ODPOWIEDZ
persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Dziecko

Post autor: persefona » 01 mar 2022, 22:18

Znacie może przyczyny powstawania płaskostopia ? Zastanawiam się co konkretnie mogło spowodować je u mojego dziecka i nie mam pomysłu, wydaje mi się że robiłam wszystko jak należy



Andzia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 03 gru 2021, 14:06

Re: Dziecko

Post autor: Andzia » 02 mar 2022, 15:04

Świetna alternatywa dla klasycznych pieluch jednorazowych. Takie pieluszki z muślinu świetnie się sprawdzają, nie podrażniają skóry i dobrze chłoną. Polecam



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Dziecko

Post autor: biznesowy12 » 06 mar 2022, 12:19

Pamiętajcie, że każdy niemowlak powinien mieć zrobione badania kontrolne. My jesteśmy już po USG bioderek w Gdańsku, pierwszej wizycie u pediatry i okulisty. Wcześniaki mają zapewniony cały pakiet badań, które sprawdzają, czy wszystko jest dobrze. Dzięki czemu można szybko zareagować jeżeli coś by si działo. U nas na szczęście wszystko dobrze.



Krzyś88
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 23 paź 2021, 17:25

Re: Dziecko

Post autor: Krzyś88 » 20 mar 2022, 21:24

A propo dzieci czy słyszeliście o czymś takim jak baby shower? Bo u mnie w rodzince szykuje się taka impreza i właśnie zastanawiam się, jak pomóc żonie ją przygotować, bo chcą zrobić niespodziankę kuzynce. Ktoś z Was już miał przyjemność organizować? Albo byliście na takiej? Bo nie wiem od czego zacząć mówiąc szczerze, a czasu jednak coraz mniej. A chciałbym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Najważniejsze, żeby niespodzianka była udana, a przyszła mama zadowolona. Zamówiłem kilka rzeczy już, mam nadzieje, że wszystko zdąży dotrzeć na czas.



ptysiaa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: 20 lip 2021, 17:14

Re: Dziecko

Post autor: ptysiaa » 23 mar 2022, 12:46

Ważne jest również to, aby dbać o edukację naszych dziedzin. Dlatego też warto zapoznać się z takimi stronami, jak nowaera.pl - gdzie można znaleźć wiele treści edukacyjnych, ale również i wiele cennych informacji chociażby dotyczących egzaminów ósmoklasistów. Także warto się temu przyjrzeć.



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3097
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Dziecko

Post autor: Keto77 » 25 mar 2022, 12:11

Jakich kosmetyków używacie dla noworodków? Zależy mi na kosmetykach z naturalnym i łagodnym składem. Skóra niemowląt jest wrażliwa i delikatna, ma też różne potrzeby. Z tego, co wiem, może ona występować w różnych wariantach, może być na przykład normalna; sucha; wrażliwa; czy ze skłonnością do atopii. Tutaj można więcej przeczytać na ten temat: https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,16657915.html . Dla tego szukam kosmetyku, który będzie jak najbardziej uniwersalny i odpowiedni do każdego typu skóry.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1686
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Dziecko

Post autor: bananana » 29 mar 2022, 20:24

Nie ukrywam, że czasami pomagam moim dzieciom podczas odrabiania pracy domowej. Niektóre zadania są tak bez sensu, że staram się im jakoś podpowiadać, żeby łatwiej im to poszło. Dodatkowo, jeżeli mam taka możliwość, to zamawiam im pomoce edukacyjne na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/wczoraj-i-d ... 54380.html Dostaniecie tam zarówno podręczniki szkolne, jak i ćwiczeniówki, które pomagają utrwalić w głowie nowy materiał.



GilberTober
Zaawansowany użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 19 lip 2021, 11:29
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Dziecko

Post autor: GilberTober » 12 maja 2022, 13:29

Witam, jeśli chodzi o jakieś fajne zabawki dla dzieci lub niemowląt to warto przeczytać wpis o szumie na szumisie.pl. Moim zdaniem to super sprawa, u mnie akurat dziecko zasypia dzięki temu. No i ja też mogę się wyspać. :D



Awatar użytkownika
gwendolyn.fritsch
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2022, 19:47

Re: Dziecko

Post autor: gwendolyn.fritsch » 12 maja 2022, 19:51

Znacie jeszcze jakieś sklepy dziecięce?



Ewelaa213
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 04 mar 2022, 14:17

Re: Dziecko

Post autor: Ewelaa213 » 26 maja 2022, 12:30

A ja wam polecam kosz na pieluchy który trzyma bardzo dobrze nieprzyjemne zapachy zamknięte w sobie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i swój kosz zamówiłam na stronie https://kosznapieluchy.pl/ Super jest to rozwiązane a do tego pomieści on sporo pieluszek poniewaz aż 24. Polecam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”