BHP

ODPOWIEDZ
lajkah
Zaawansowany użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 11 paź 2022, 11:14

Re: BHP

Post autor: lajkah » 31 lip 2023, 15:21

chcesz wzmocnić ochronę przeciwpożarową w swoim budynku? Rozważ zastosowanie kurtyn przeciwpożarowych i rolet dostępnych na stronie https://global-poz.pl/oferta/kurtyny-pr ... we-rolety/. Dzięki tym rozwiązaniom zwiększysz bezpieczeństwo i minimalizujesz ryzyko rozprzestrzeniania się ognia w razie ewentualnego pożaru.



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: BHP

Post autor: goodna » 29 sie 2023, 15:46

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest po prostu budowanie odpowiedzi i jestem zdania, że naprawdę warto jest też zerknąć na niektóre obszary. I pod wieloma względami po prostu nie ma co się nastawiać, ale pamiętajmy, że po prostu dobrym podejściem będzie szukanie odpowiedzi. I jak na razie to mam coś takiego na oku jak znaki ppoż . Może ktoś w tym względzie mi pomoże?



Awatar użytkownika
dheaneyx
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2024, 13:04

Re: BHP

Post autor: dheaneyx » 15 mar 2024, 13:05

Ciekłe i gazowe substancje niebezpieczne są magazynowane i stosowane w różnych miejscach m.in. na budowach, halach produkcyjnych i magazynowych. Wykorzystywane w różnych procesach w przedsiębiorstwie. Niezależnie od celu przeznaczenia, każdy z użytkowników powinien magazynować i stosować substancje niebezpieczne w oparciu o obowiązujące regulacje prawne.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: BHP

Post autor: paneka » 22 mar 2024, 06:49

Koniecznie zajrzyj do https://www.bhp-prometeo.pl/ Świadczą oni usługi zarówno krótkoterminowe jak i oferują stałą opiekę. Wspierają klientów w kontakcie z urzędami i reprezentują ich interesy podczas kontroli różnych instytucji. Dedykowany opiekun będzie Ci towarzyszyć na każdym etapie. Kadra ich doświadczonych specjalistów przeprowadzi wstępne i okresowe szkolenia BHP, przeprowadzą ocenę ryzyka dla stanowisk pracy i udzielą wsparcia w postępowaniach powypadkowych, zadbają o odpowiednią profilaktykę przeciwpożarową, zorganizują atrakcyjne kursy pomocy przedmedycznej w formie teoretycznej i praktycznej i wiele więcej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”