Praca w niemczech

filipinka888
Zaawansowany użytkownik

Re: Praca w niemczech

Post autor: filipinka888 » 22 lip 2019, 21:40

Praca w Niemczech dla kobiet na dobrych warunkach ostatnio widziałam jako Opiekunka do osób starszych. Warto zerknąć na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ . Praca sprawdzona, idealne warunki no i kwota dobra za godzinę. Do tego wszystkiego ofert jest tak wiele, że tak naprawdę każdy znajdzie jakieś fajne lokum i fajną starszą kobietę do opieki.

tandrys
Zaawansowany użytkownik

Post autor: tandrys » 20 sie 2019, 11:39

No praca za granicą jest fajna ze względu na zarobki. Kilka lat temu wyjechałem do Guernsey i mój komfort życia się poprawił, ale musicie pamiętać o formalnościach bo jak sobie przypomnę jak na samym początku miałem uzyskać zwrot podatku z guernsey ile się musiałem nachodzić i nazałatwiać formalności to masakra. Dlatego jak wyjeżdżacie do innego kraju to polecam się dowiedzieć jak najwięcej żeby później nie pojawiły się jakieś niepotrzebne problemy i zmartwienia.

Andrzej77
Zaawansowany użytkownik

Post autor: Andrzej77 » 18 wrz 2019, 17:33

Pracuje w niemczech i zastanawiam się jak uzyskać kindergeld. Może ktoś z Was wie jak można dostać takie świadczenie rodzinne kindergeld? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.

Jared94

Post autor: Jared94 » 29 wrz 2019, 04:34

Pamiętajcie o tym, że istnieje coś takiego jak pomoc prawna dla polaków w niemczech, jeśli tylko napotkaliście na nieuczciwych pracodawców, wyzysk, mobbing czy inne nadużycia, to walczcie o swoje!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”