ubezpieczenie komunikacyjne

ODPOWIEDZ
Irek455
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:50

ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: Irek455 » 13 lis 2019, 10:51

Witam, na stronie internetowej https://www.cfpama.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ znalazłem informacje na temat ubezpieczenia komunikacyjnego. Zawsze myślałem, że moje auto posiada takie ubezpieczenie, ale dzięki przeczytaniu tych informacji wiem co należy zrobić aby ubezpieczenie takie posiadać.



dzeus
Zaawansowany użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:42

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: dzeus » 15 lis 2019, 12:05

Cześć Irek455:)

Dwa razy się zastanów z tym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Warto dobrze wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe. Weź przykład z mojego doświadczenia, ja kiedyś nie zwracałem na to uwagi i potem miałem problemy. Teraz jestem bardziej świadomy i wybieram https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ . To sprawdzona na rynku firma. Samo obliczanie składki dzieje się, jak to się mówi w oka mgnieniu:) Jak potrzebujesz jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia to nie ma najmniejszego problemu. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie bardzo ważna jest obsługa klienta. Tutaj znajdziesz ją na najwyższym poziomie. Jak chcesz to wszystko możesz załatwić bez wychodzenia z domu, fajna opcja, co nie? Jeżeli jesteś doświadczonym kierowcom, jak nie chwaląc się ja, to możesz liczyć na odpowiednie zniżki. Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać tylko trzeba klikać na link i szybko nabyć droga kupna ubezpieczenie dla swojego pojazdu. Jeżeli miałbyś jakieś pytania, to tam znajdziesz wszystko. Szerokiej drogi i miłego dnia. Pozdrawiam dzeus:)



OECompensa
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2019, 14:09

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: OECompensa » 25 lis 2019, 14:10

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: crista » 03 gru 2019, 15:49

To prawda, a jeszcze lepiej jak towarzystwo ubezpieczeniowe daje NNW gratis do OC, w zeszłym roku miałam taką opcję a teraz sprzedałam samochód i szukam kolejnego. Tez mam nadzieję że trafię potem na dobre ubezpieczenie. Czytałam tu https://mubi.pl/poradniki/najtansze-oc-zielona-gora/ że jeśli chodzi o wysokość składki liczy się także wiek kierowcy, jego stan cywilny, doświadczenie na drodze, historia jazdy oraz marka auta, pojemność silnika czy stan techniczny samochodu.



mitchellkertzmann
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:29

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: mitchellkertzmann » 08 gru 2019, 15:38

Ile może kosztować takie ubezpieczenie?



Romek4444
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2019, 08:58

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: Romek4444 » 17 gru 2019, 13:43

Sam nie wiem ile może kosztować takie ubezpieczenie. Właśnie interesują mnie ubezpieczenia komunikacyjne poznań ale nie wiem która firma posiada takie oferty. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj osoba, która da mi namiar na agencje ubezpieczeniową.



blair.cartwright
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:44

Re: ubezpieczenie komunikacyjne

Post autor: blair.cartwright » 24 gru 2019, 11:55

Ubezpieczenie jest bardzo ważne, jego ceny różnią się w zależności od firm, trzeba zrobić rozeznanie przed podjęciem decyzji.






ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”