Ceny rowerów a koronawirus

ODPOWIEDZ
Szefowa1
Zaawansowany użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2019, 09:12

Ceny rowerów a koronawirus

Post autor: Szefowa1 » 19 mar 2020, 08:31

Hej, mam takie nietypowe pytanie - obecna sytuacja jest dość nieciekawa, sklepy są pozamykane no i strach zamawiać coś przez internet. Od kilku miesięcy odkładałam na elektryczny rower miejski i nastawiłam się na jego zakup w przyszłym miesiącu. Wiem, że przez pandemię moje plany mogą się opóźnić, aczkolwiek zastanawiałam się, czy może ceny rowerów spadną po wszystkim? Rowery z silnikiem są drogie dlatego zależałoby mi na tym, żeby kupić porządny miejski rower jednocześnie nie przepłacając. Nie chcę kupować roweru z najniższej półki, bo zależy mi na tym, żeby długo mi posłużył. Nie wiem po prostu czy opłaca mi się czekać na zmianę sytuacji, bo nie wiem, czy po opanowaniu pandemii ceny nie skoczą gwąłtownie do góry. Co o tym myslicie?
Pozdrawiam



Cezar5777
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 17:28

Re: Ceny rowerów a koronawirus

Post autor: Cezar5777 » 19 mar 2020, 17:36

Ceny są przeróżne. Nie ma na to żadnego wpływu koronawirus.
___
zmysłowe kobiety nago



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: Ceny rowerów a koronawirus

Post autor: goodna » 14 kwie 2020, 18:05

No czy nie ma, to ja nie jestem pewna. Takie https://rowbest.pl/rowery-ctm-full,4,gr,77.html rowery mogły troch stanieć, ze względu na to, że nie są kupowane, bo przecież jeździć nie można. Zobacz "głupie" maseczki. Przed wirusem za 1 zł kupiłeś 3-4 sztuki, a dziś nawet jednej nie dostaniesz. No koszmar.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Ceny rowerów a koronawirus

Post autor: lexa » 16 kwie 2020, 07:49

Myślę, że w wielu miejscach można zauważyć zmianę cen. Niezależnie czy to dotyczy rowerów, czy innych produktów. Nie zawsze są one korzystne, bo niektórzy naprawdę wykorzystują okazję. Chociażby dotychczas takie produkty jak żele antybakteryjne były bardzo drogie. Teraz już można znaleźć sklepy takie jak perfumesco.pl gdzie naprawdę mają bardzo opłacalne propozycje takich artykułów. Bo chociażby przy takich żelach bakteriobójczych ceny zaczynają się już od 9,99 zł.



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: Ceny rowerów a koronawirus

Post autor: runran » 08 maja 2020, 18:34

Zgadzam się z tym,że w takiej sytuacji w której się znaleźliśmy niektóre firmy próbują zarobić i windują sobie ceny w górę. Tak też jest w przypadku maseczek antybakteryjnych. Za niektóre modele zapłacimy bardzo dużo a gdzie indziej taniej. Ja jak szukałam maseczek takich to zdecydowanie taniej znalazłam na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/maseczki-antybakteryjne i oczywiście zamówiłam je.








ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”