rehabilitacja i fizjoterapia

ODPOWIEDZ
Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Madka » 20 lut 2021, 10:23

Można też i pomyśleć o rehabilitacji z dojazdem, ja znalazłam tak firmę i rehabilitacja kartuzy do pomocy. O zdrowiu trzeba pomyśleć, na tym nie można oszczędzać oczywiście. Znajdźcie kogoś solidnego do pomocy, także może i będziecie musieli sami wykonywać odpowiednie ćwiczenia w domu.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: RunningMan » 27 lut 2021, 12:25

Osobom które prowadzą rehabilitację lub mają taki gabinet polecam skorzystać z nowoczesnych rozwiązań jak na przykład program do rejestracji pacjentów i prowadzenia ich kartotek. Nie tylko oszczędzi papierów ale także usprawni przygotowywanie dokumentacji bo ma wbudowaną możliwość robienia notatek na podstawie rozpoznawania mowy.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 213
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Kropkanadi » 28 lut 2021, 23:19

Med-Bed, czylil wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Lublin ma w swojej ofercie wypozyczenie praktycznie kazdego sprzetu potrzebnego do rehabilitacji, na dowolny okres czasu. Dzieki temu koszty rehabilitacji - mozna znaczaco obnizyc. Nie kupujemy drogiego sprzetu, tylko placimy za jego wynajem na czas potrzebny do dojscia do pelni zdrowia. Mysle, ze to ciekawa i godna uwagi opcja.



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: ulka9 » 11 mar 2021, 12:38

Polecam Wam też zajrzeć do sklepu internetowego Orteo. Znajdziecie tam profesjonalne akcesoria do rehabilitacji i fizjoterapii - na przykład ortezy: https://www.orteo.pl/ortezy-kolana . Warto zainteresować się ich ofertą jeśli interesuje Was ta tematyka.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1494
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: kranik » 23 mar 2021, 10:21

Jeśli interesuje was profesjonalna fizjoterapia i rehabilitacja Kraków oferuje takie usługi w gabinetach Be-Active, które znajdują się na ulicy Zachodniej 7/5 A.M się tam zgłosić z takimi problemami jak na przykład bóle kręgosłupa, bezsenność, nerwobóle, stany pooperacyjne czy też pourazowe, nawracające bóle głowy i wiele innych. Stosowane są tam różne techniki terapeutyczne, dobierane w zależności od rodzaju problemu. Jestem przekonana, że taka terapia pozwoli wam stanąć na nogi :)



matrona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 12 lut 2021, 12:37

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: matrona » 25 mar 2021, 09:49

Znalezienie dobrego rehabilitanta jest bardzo ważną sprawą. Dlatego warto korzystać także z usług z polecenia. Ja właśnie tak zrobiłam - i w ten sposób trafiłam do centrum rehabilitacji Open Medical w Krakowie: https://openmedical.pl/ . Serdecznie polecam Wam ich pomoc.



Stachu90231
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 17:46

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Stachu90231 » 30 mar 2021, 17:52

Właśnie cieżko znaleźć porządnego fizjoterapeute. Również szukam kogoś takiego ale niestety bez skutku.
___
blog ogrodniczy



Bolek21411
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 12:08

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Bolek21411 » 08 kwie 2021, 12:16

Sprzęt rehabilitacyjny to czasami konieczność, jakby nie patrzeć jest to inwestycja w zdrowie. Przykłady sprzetu rehabilitacyjnego znajdziecie na stronie https://sklep.medreha.pl/ortezy-i-stabilizatory



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1686
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: bananana » 13 kwie 2021, 15:20

Wiecie co, ja wychodzę z założenia, że jeśli naprawdę chcemy znaleźć dobrego lekarza, to nie będziemy patrzeć w jakim mieście przyjmuje. Ja mieszkam pod Warszawą, więc swojego ortopedę znalazłam w stolicy. To prawdziwy specjalista w swej dziedzinie. Uczęszczam do ich oddziału na ul. Broniewskiego 3 i z czystym sumieniem mogę ich wam polecić. Mają nowoczesny sprzęt, dzięki którym szybciej stawiania jest diagnoza i można zacząć wprowadzać odpowiednie leczenie.



Awatar użytkownika
simonis
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2021, 11:39

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: simonis » 16 kwie 2021, 11:43

Trudny i wymagający sport wybrany dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem, może zaowocować poważnymi problemami zdrowotnymi. Jednym ze stawów, który często ulega kontuzji podczas aktywności fizycznej jest staw kolanowy. Jego uraz może być związany m.in. z uszkodzeniem łąkotki https://chirurgia-kolana.pl/choroby-kol ... c-i-leczyc. Staw kolanowy ze względu na swoją bogatą budowę anatomiczną i działanie biomechaniczne jest narażony na kontuzje i poważne urazy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”