Budowa

ODPOWIEDZ
paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2910
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Budowa

Post autor: paneka » 26 kwie 2023, 20:18

W tym temacie śmiało możecie skorzystać z oferty jaka posiada firma http://www.koptech.com.pl/.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Budowa

Post autor: tandrys » 27 kwie 2023, 07:44

A co powiecie na temat firmy https://www.hussa.pl/budowa-domow-wroclaw/ ponieważ szukam ekipy do zrealizowania projektu na początku roku 2024 - jest jeszcze trochę czasu, dlatego fajnie, jesli podzielicie się swoimi ofertami i spostrzeżeniami, to być może uda się wybrać.



Awatar użytkownika
mallorytillman
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2023, 16:42

Re: Budowa

Post autor: mallorytillman » 27 kwie 2023, 16:46

Gdzie kupię dobrej jakości materiały budowlane?



Awatar użytkownika
barton.vivienne
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2023, 13:05

Re: Budowa

Post autor: barton.vivienne » 28 kwie 2023, 13:08

Zastanawiam się, czy budować dom drewniany czy murowany :ugeek:



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2910
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Budowa

Post autor: paneka » 04 maja 2023, 11:33

W poszukiwaniu generalnego wykonawcy budowlanego polecam zajrzeć do https://primater.pl/ Zakres ich działalności obejmuje doradztwo, wykonanie projektu oraz wszelkie prace instalacyjne i remontowe.



sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Budowa

Post autor: sylviasz » 12 maja 2023, 09:53

Ja stawiam na drewno :) bardzo solidny i wytrzymały materiał a do tego nadaje wnętrzom takiego przytulnego charakteru. Jeśli zdecydujecie się na takie sosnowe czy dębowe drzwi i szukacie sprawdzonego producenta, to zdecydowanie polecam firmę Kris Drzwi. Realizują zamówienia indywidualne, oferują terminową dostawę i szybki montaż.



puerovamo1
Zaawansowany użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 27 wrz 2021, 22:35

Re: Budowa

Post autor: puerovamo1 » 16 maja 2023, 14:18

Jeśli planujesz modernizację lub rozbudowę istniejącej instalacji, jako elektryk Dąbrowa Górnicza https://www.elektrykslask.pl/elektryk-dabrowa-gornicza służę profesjonalnym doradztwem oraz proponuję optymalne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Stosuję wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie, aby zapewnić wydajność oraz oszczędność energii.

Jako elektryk Dąbrowa Górnicza jestem również gotów odpowiedzieć na awarie i nagłe problemy związane z instalacjami elektrycznymi. Działać szybko i skutecznie, mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo i zminimalizowanie ewentualnych strat.

Wybierając mnie jako elektryka Dąbrowa Górnicza, możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną obsługę, solidne wykonanie oraz fachowe doradztwo. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoje potrzeby i zlecić zadanie. Jestem gotów podjąć wyzwanie i sprostać Twoim oczekiwaniom.


Przy instalacji systemów oświetleniowych, uwzględniam Twoje preferencje estetyczne i funkcjonalne. Projektuję optymalne rozmieszczenie oświetlenia, uwzględniając różne strefy i cele, takie jak oświetlenie ogólne, punktowe, dekoracyjne czy zewnętrzne. Wykorzystuję energooszczędne technologie, takie jak diody LED, które nie tylko zapewniają jasne i równomierne światło, ale także obniżają koszty energii.

W przypadku już istniejących systemów oświetleniowych, oferuję usługi konserwacyjne. Przeprowadzam regularne przeglądy, czyszczę i sprawdzam działanie opraw, wymieniam uszkodzone żarówki czy elementy sterujące. Dzięki temu, Twój system oświetleniowy pozostaje w dobrym stanie i działa bez zarzutu.



Awatar użytkownika
whowe
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2023, 18:50

Re: Budowa

Post autor: whowe » 21 maja 2023, 18:54

Ile wam zajęła budowa domu?



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3714
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Budowa

Post autor: ashog » 24 maja 2023, 13:08

Z tego co widziałam to dosyć dobrą ofertę posiada też jednak kopalnia kruszywa



ptysiaa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: 20 lip 2021, 17:14

Re: Budowa

Post autor: ptysiaa » 29 maja 2023, 20:47

A czy ktoś z was może kupował membrany dachowe u firmy Kiosk Express? Tak pytam, ponieważ też jestem w trakcie budowy i nadszedł czas na kolejny etap. Słyszałam, że jest to dobra firma, która ma obszerny wybór w materiałach budowlanych najróżniejszego rodzaju.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”