Walki na śmierć i życie

ODPOWIEDZ
karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Walki na śmierć i życie

Post autor: karateka » 21 lip 2017, 12:58

Prezydent Czeczeni i właściciel organizacji Akhmat, Ramzan Kadyrow po raz kolejny szokuje. Niedawno podczas jego gali wystąpili jego synowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie walczyli bez ochraniaczy i nie byli dziećmi. Teraz znany miłośnik sztuk walki zaproponował galę UFC vs Akhmat, gdzie zwyciężyć można by było zabijając przeciwnika.

Podczas programu HBO Real Sports Kadyrow powiedział, że chciałby zobaczyć taki spektakl, w którym fighterzy walczyliby na śmierć i życie. Według czeczeńskiego przywódcy ich motto brzmi: lepiej umrzeć niż zająć drugie miejsce. Ponadto obywatel federacji rosyjskiej uważa, że jego zawodnicy zwyciężyliby w tym starciu, a pasy mistrzów UFC przyleciałyby do stolicy Czeczenii, czyli Groznego.
http://www.sporty-walki.org/content/201 ... /index.jsp

Co myślicie o takim pomyśle?



Yeti
Zaawansowany użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:15
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Walki na śmierć i życie

Post autor: Yeti » 22 lip 2017, 19:52

Nie wiem, czy jak się pozabijają, to ktoś będzie za nimi płakać. Ale nie rozumiem, jaki cel mogą mieć takie walki.



karol4433
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2018, 10:20

Re: Walki na śmierć i życie

Post autor: karol4433 » 27 wrz 2018, 10:24

Moim zdaniem takie walki to w ogóle nie mają żadnego sensu.Takie jest moje zdanie w tej sprawie.


Księgarnia językowa anchor słownik francusko polski

nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Walki na śmierć i życie

Post autor: nocnykrolisalive » 20 cze 2019, 20:46

Czasami taka walka można naprawdę zakończyć się śmiercią i wtedy będziemy potrzebować szybko zakładu pogrzebowego. Od siebie mogę polecić ten : https://www.elizjum-warszawa.pl/ Są bardzo życzliwi, pomocni oraz zajmują się całą organizacją pogrzebów, łącznie z znienawidzonymi formalnościami.



ODPOWIEDZ

Wróć do „MMA”