Czym jest dochód pasywny?

ODPOWIEDZ
karol3326778
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1562
Rejestracja: 05 sie 2020, 06:20

Czym jest dochód pasywny?

Post autor: karol3326778 » 04 sty 2021, 20:15

Ja na szczęście bardzo dobrze wiem co to jest dochód pasywny. Przeczytałem nawet na ten temat artykuł budowanie dochodu pasywnego .W tym artykule jest bardzo dokładnie napisane co to jest dochód pasywny.



fetes
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:44

Re: Czym jest dochód pasywny?

Post autor: fetes » 29 sty 2021, 13:48

na pewno jest czymś wartym uwagi



Josek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:19

Re: Czym jest dochód pasywny?

Post autor: Josek » 21 cze 2023, 15:08

W takim razie jeżeli chcecie skorzystać ze sprawdzonego faktoringu to na pewno warto przyjrzeć się dokładniej ofercie przygotowanej przez Faktoria w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm w podejściu obsługi, bardzo dobre warunki i jednocześnie dużo szybciej otrzymacie swoje środki. Jednocześnie na ich stronie internetowej https://faktoria.pl/porada/jak-obliczyc-dochod-netto dowiecie się więcej na temat tego jak dokładnie obliczyć dochód netto. Tym bardziej, że spore zmiany pojawiły się polskim prawie podatkowym w 2019 roku. Dlatego warto być na czasie z kolejnymi zmianami w kodeksie prawa.



Awatar użytkownika
EdwardBlanca
Zaawansowany użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 14 wrz 2022, 16:20

Re: Czym jest dochód pasywny?

Post autor: EdwardBlanca » 30 cze 2023, 15:28

Taki dochód to jest podobno w firmach MLM osiągany. Tak to ja widzę. To jest doskonała wręcz sprawa.
___________________________________________
Pisanie prac z Pedagogiki



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Czym jest dochód pasywny?

Post autor: Calineczka » 28 lis 2023, 09:40

System VAT OSS (One Stop Shop) został wprowadzony w Unii Europejskiej, aby uprościć proces rozliczania VAT dla firm świadczących usługi cyfrowe, sprzedających towary na odległość czy oferujących telekomunikacyjne usługi konsumenckie w różnych krajach UE. Dzięki VAT OSS, przedsiębiorcy mogą składać deklaracje VAT i dokonywać płatności w jednym wybranym kraju członkowskim, zamiast rejestrować się do VAT w każdym kraju, w którym mają klientów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://mbon.pl/jak-dziala-vat-oss/ i to znacząco ułatwia zarządzanie obowiązkami podatkowymi w skali międzynarodowej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka nożna i piłka ręczna”