Marcin Świerc wygrał The Great Wall Marathon

ODPOWIEDZ
Jowita86
Zaawansowany użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 25 lis 2015, 09:50

Marcin Świerc wygrał The Great Wall Marathon

Post autor: Jowita86 » 21 maja 2017, 03:33

Marcin Świerc, zawodnik Salomon Suunto Team, zwycięzcą The Great Wall Marathon – jednego z najtrudniejszych maratonów na świecie. Jest pierwszym Polakiem, który wygrał te zawody.




20 maja 2017 r. o godzinie 7.00 czasu lokalnego (1 rano czasu polskiego) wystartował Maraton na Murze Chińskim. Wśród zawodników na starcie pojawił się Marcin Świerc, zawodnik Salomon Suunto Team. najlepszy biegacz górski ostatnich lat w Polsce. Przed biegiem Marcin był wymieniany w gronie faworytów, ale nikt nie spodziewał się, że aż tak bardzo zdominuje bieg. Co prawda na trasie maratonu uczestnicy pokonywali aż 5164 schody, ale i tak można było się obawiać, że dla Marcina
ten bieg będzie zbyt płaski.

Marcin Świerc zajął pierwsze miejsce podczas The Great Wall Marathon z czasem 3:14:34!
http://runandtravel.pl/marcin-swierc-wy ... thon-2017/



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Marcin Świerc wygrał The Great Wall Marathon

Post autor: Calineczka » 17 sie 2022, 18:00

Bardzo fajnie, że wpływają tego typu informacje i ja również jestem zdania, że sama aktywność fizyczna jak widać ma bardzo wiele zalet. Muszę dodać, że mnie na ten moment zdecydowanie najbardziej interesuje maraton rowerowy MTB i to właśnie z niego chcę skorzystać i na nim wystąpić.



Dawid27
Zaawansowany użytkownik
Posty: 541
Rejestracja: 17 sty 2022, 12:22

Re: Marcin Świerc wygrał The Great Wall Marathon

Post autor: Dawid27 » 17 sie 2022, 20:54

Dobrze że nasi rodacy potrafią zaistnieć w takich imprezach. ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Bieganie”