Co na odchudzanie?

daniel22
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2017, 11:22

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: daniel22 » 13 gru 2017, 11:26

Na odchudzanie to trzeba regularnie jeść i się ruszać. Po co farmakologia? Mniej żreć, myśleć co się je. Chodzić na siłownię, basen czy biegać. "Jesteś tym co jesz" - taka dewiza powinna widnieć na każdym opakowaniu.



adr1anek
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2017, 11:05

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: adr1anek » 15 gru 2017, 11:10

Ja po 18tej już nie jem, a w dzień staram się wypić około 3litrów wody. 4-5 posiłków dziennie. Nie obżerać się!



ninkaa
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2017, 09:53

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: ninkaa » 03 sty 2018, 22:13

Słyszałam od kilku koleżanek z zajęć fitness o wodzie wodorowej, podobno jej regularne picie wspomaga odchudzanie i detoks. Ma ona wiele właściwości, które pozytywnie wpływają na pracę organizmu w trakcie i po treningu. Co więcej reguluje metabolizm i opóźnia procesy starzenia. Możliwość zamówienia jej generatora znalazłam na wodah2.com.



wlodzislaw78
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2018, 11:13

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: wlodzislaw78 » 04 sty 2018, 11:24

Na odchudzanie. Jest to chyba największy problem całego świata. Jak zrobić, aby się odchudzić, jak zrobić aby nie przytyć. Nie ma na to lekarstwa. Niestety.



Tom Marvolo Riddle
Zaawansowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:10

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: Tom Marvolo Riddle » 26 lut 2018, 11:28

Warto jest przede wszystkim trzymać się odpowiednich nawyków żywieniowych. Jeśli ktoś podjada (szczególnie słodycze, czy czipsy), to nie może liczyć na to, że nawet najlepsza dieta zdziała cuda. Dla osób, które mają problemy z trzymaniem się jednej konkretnej diety, najlepszym rozwiązaniem jest jak dla mnie catering dietetyczny. Dla mnie bardzo w porządku jest Wygodna Dieta, z której miałem okazję w zeszłym roku korzystać. Działają w wielu polskich miastach. Dostarczają 5 posiłków każdego dnia (za samą dostawę nie naliczają dodatkowych kosztów), które przygotowane są w sposób staranny, a suma kalorii nie przekracza wcześniej ustalonej wartości. Znacznie łatwiej jest w taki sposób schudnąć. Dodatkowo jest to wyjątkowo wygodne wyjście ;)



winka02
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:08

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: winka02 » 28 lut 2018, 14:54

Potwierdzam, dobra dieta i systematyczne ćwiczenia. U mnie to działa. Nie stosuję żadnych diet, głodówek i też nie to, że sobie wszystkiego odmawiam. Bardziej zachowuję umiar. A dodatkowo na utrzymanie dobrej kondycji piję sobie tonik biovital. Dodam, że jestem dobrze po 40, forma super, rozmiar ubrań niezmienny od lat.



izzka20
Zaawansowany użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 24 kwie 2017, 14:24

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: izzka20 » 28 lut 2018, 22:15

Sprawdz strone http://ulotkazdrowia.pl/amlan-forte-vital-progres . W swojej ofercie maja mnostwo suplementow diety, ktore wspieraja spalanie tłuszczow. Sam jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony.



Glosikx00
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:55

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: Glosikx00 » 12 mar 2018, 13:56

Na odchudzanie jest wiele sposobów. Może zainteresuj się tematyką odchudzania za pomocą ćwiczeń lub poprostu diet?



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: elabarbara » 17 mar 2018, 09:25

Ja też się odchudzam, ale również staram się zdrowo odżywiać. Postanowiłam że zmienię trochę nawyki żywieniowe i postaram się o zdrowsze jedzenie. Nawet postanowiłam kupić wolnoobrotową wyciskarkę do soków Muke . Ostatnio trafiłam na nią na interencie i bardzo mi się spodobała, ponieważ widać że jest wysokiej jakości i możemy dzięki niej stworzyć naprawdę zdrowe soki. Jak dla mnie ta oferta jest naprawdę super i dlatego planuje kupić to urządzenie.



spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: spryciula » 23 kwie 2018, 15:28

Zdrowe jedzenie to podstawa, jeżeli chcemy schudnąć. Warto na przykład tłuste, mało wartościowe śniadania zastępować czymś pożywnym, co ma w sobie mnóstwo witamin i minerałów. Na przykład smacznym śniadankiem czy zarazem przekąską może być kasza jaglana https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ . Myślę, że taka opcja każdemu zasmakuje, a to ile wartościowych składników mają w sobie jest to najlepsze co może być dla zdrowia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”