Ulubione kosmetyki?

spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: spryciula » 31 paź 2018, 16:12

Ja nie mam ulubionych kosmetyków. Lubię odkrywać coraz to inne produkty. Zamówiłam dla siebie maseczkę głęboko oczyszczającą bąbelkująca Purederm z aktywnym węglem. Zamówienia dokonałam na https://malahit.pl/ . Cena na nią była niesamowicie niska, a ja lubię eksperymentować z różnymi kosmetykami. Także postanowiłam ją wypróbować.



Devil93
Zaawansowany użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:38

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: Devil93 » 09 lis 2018, 18:12

Jeśli mam być szczera, to lubię Dermokosmetyki Cetaphil , ponieważ jako jedyne nie szkodzą mojej skórze, przyjemnie pachną, a także potrafią sobie poradzić z każdym jej problemem. Zwykle kupuję przez Ceneo, bo mogę fajnie cenę porównać, bo niestety produkty te czasem drożeją, a czasem tanieją, w zależności od okresu i trendu. Liczę, że zawsze je tam znajdę w fajnej cenie.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1492
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: kranik » 26 lis 2018, 11:08

A jakie są Wasze ulubione kosmetyki do włosów? Ja zauważyłam, że na moje włosy najlepiej działają kosmetyki profesjonalne, na przykład olejki fryzjerskie, które zamawiam sobie on-line w sklepie internetowym IVA. Włosy po ich zastosowaniu są miękkie i błyszczące, bardzo przyjemne w dotyku i świetnie się układają :)



fiona45
Zaawansowany użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 23 lip 2018, 18:56

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: fiona45 » 29 lis 2018, 14:36

Ja lubię różnego rodzaju zapachy olejków eterycznych. Ogólnie w kosmetykach zawartość olejków jest ważna, co do nawilżenia ciała. Wiele takich produktów znajduje w sieci https://ladniepachnie.pl/pl/c/Olejki-zapachowe/108 . Lubię kupować od czasu do czasu jakieś specjalne nowości, inne kompozycje, aby poznawać zapachy i wybrać coś co mi spasuje najlepiej.



karolkrawczy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2018, 11:20

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: karolkrawczy » 30 lis 2018, 11:54

Nie mam swoich ulubionych kosmetyków. Mam kosmetyki które muszę używać, dermokosmetyki. Niestety, ale cera nie pozwala mi używać czegoś innego niż tych właśnie dermokosmetyków.



olefert
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:09

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: olefert » 05 gru 2018, 19:36

W moim przypadku jest to krem do rąk od Hildegard Braukmann - zimą to moje must have, jeżeli nie chcę mieć zniszczonych rąk. Latem natomiast uwielbiam balsamy do ciała od nich, ponieważ pięknie pachną ;)



Kiruna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 29 maja 2018, 07:04

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: Kiruna » 10 gru 2018, 17:49

Oczywiście, że mam ulubione kosmetyki. To ekskluzywna marka Calluna Medica. Trudno mi się obyć bez maseczek biocelulozowych, które zapewniają mojej skórze niesamowitą błogość. Sylwia Bomba też używa tej marki i nawet zachęca do stosowania jej przyszłe mamy. Mam swoje ulubione maseczki: liftingującą Szwajcaria i przeciwstrzeniową Rosja. Teraz są po niższej cenie, wiec warto skorzystać i zamówić.



Alice7
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, 07:32

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: Alice7 » 14 gru 2018, 07:42

Ja też mam swoje ulubione ;-) Od dłuższego czasu stosuję kosmetyki naturalne i bardzo się u mnie sprawdzają. Może nie wszystkie, ale większość tak. Olejki, wyciągi, hydrolaty - to produkty, które uwielbiam. I do tego kosmetyki naturalne można stosować na twarz, ciało i włosy. Mają wiele zastosowań i korzyści. Odsyłam tutaj http://www.portal-zdrowia.eu/kosmetyki- ... -stosowac/ jeżeli ktoś jeszcze ich nie próbował i chce doczytać o korzyściach. U mnie sprawdza się szczególnie olejek tamanu, marula i ze słodkich migdałów ;-) Polecam także hydrolat różany, jeżeli ktoś ma problemy z trądzikiem ;-)



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: mczay » 21 gru 2018, 14:25

Ulubione kosmetyki, to te z kategorii "pielęgnacja". Bardzo lubię kiedy moja buzia może swobodnie oddychać i jeśli mogą na nią wpływać dobrze składniki z kosmetyków. Chciałam Was tylko zapytać, co sądzicie o kosmetykach koreańskich i jakie macie swoje ulubione, bo chciałabym zamówić coś ze strony http://jejustore.pl/



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: Ulubione kosmetyki?

Post autor: eli3 » 30 gru 2018, 16:40

Dla mnie ulubione = odpowiednie i skuteczne to mojej suchej i wrażliwej skóry. Odkąd pani w aptece poleciła mi Biodermę Atoderm to innych nie używam, zarówno do mycia czy potem nawilżania. Z tym, że od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zakupy w aptece internetowej wapteka, bo zwyczajnie jest taniej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”