tusz do rzęs

olinka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 15 lut 2018, 22:38

tusz do rzęs

Post autor: olinka » 22 mar 2018, 13:20

Cześć, jakich kosmetyków używacie? Jakie sprawdzają się wam najbardziej? Ostatnio odkryłam świetny Volume Million Lashes Feline Noir tusz do rzęs Black. Jest bardzo dobry. Na długo mi starczył i rzęsy naprawdę były dobrze podkreślone. Jakiego wy używacie?



punkcik
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2018, 12:10

Re: tusz do rzęs

Post autor: punkcik » 26 kwie 2018, 12:13

Ładne, długie i zdrowe rzęsy świetnie wyglądają. Ale co zrobić, żeby były jeszcze grubsze i lepiej się prezentowały? Macie jakieś swoje sposoby na to? Patrzyłam na http://pillspot.pl/forum/lash-parade Takie serum teraz jest dostępne na rynku. Stosowałyście coś takiego, żeby wzmocnić swoje rzęsy?



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: tusz do rzęs

Post autor: elabarbara » 20 maja 2018, 10:18

Dziewczyny a czy któraś z was była w salonie Body Bar na przedłużaniu rzęs Warszawa ? Moja koleżanka tam była i przyznam się że spodobały mi się jej rzęsy i też bym chciała takie mieć. Ale boje się że u mnie będzie brzydko to wyglądać. Ale chyba warto spróbować ? Trzeba potem jakoś specjalnie pielęgnować itd ? Bo nie jestem w temacie a chciała bym by zawsze wyglądały ładnie.



spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Re: tusz do rzęs

Post autor: spryciula » 10 lis 2018, 22:46

Myślę, że najlepiej wybrać sobie też któryś z modeli rzęs doczepianych i też wypróbować je. Myślę, że spodoba się wam efekt po ich zastosowaniu. Przykładowo sztuczne rzęsy natural 110 Black Ardell Lashes kupicie tutaj https://malahit.pl/product-category/mak ... zne-rzesy/ i to w dobrej cenie, bo za tylko 18, 32 zł. Jest teraz w sklepie malahit.pl obniżka i 20% są tańsze. Warto je kupić, bo łatwo się aplikuje i wiele razy można z nich korzystać.



Penelopa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 10 sty 2019, 18:08

Re: tusz do rzęs

Post autor: Penelopa23 » 21 lut 2019, 18:13

Również uważam, ze nawet najlepszy tusz nie dorówna efektowi jaki można wynieść z salonu kosmetycznego. Odpowiednie przedłużenie rzes czy chociażby ich lifting na pewno sprawią, że oko będzie mocno, ale naturalnie podkreślone. Można nawet udać sie na spcjalny kurs stylizacji rzęs - http://patrycjazielinska.pl/. Jest on dedykowany zarówno dla doświadczonych kosmetyczek jak i kompletnych laików w tej dziedzinie. Na kursie można nabyć naprawdę cenne umiejętności podkreślania wyglądu swoich rzęs oraz brwi. A usługi w tym zakresie są coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez klientki salonów kosmetycznych.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: tusz do rzęs

Post autor: elabarbara » 13 sie 2019, 10:00

Nie wyobrażam sobie dnia, abym była bez makijażu czy to jestem w domu, czy też idę na miasto. Dlatego też lubię kupować kosmetyki do makijażu w sklepach online, bo to zawsze trafiam na jakieś okazje cenowe. Ostatnio widziałam fajne Akcesoria do makijażu na Ceneo. Myślę że warto tutaj zajrzeć i każda z nas znajdzie tutaj coś dla siebie wyjątkowego.



Tomekabc
Zaawansowany użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:06

Re: tusz do rzęs

Post autor: Tomekabc » 04 lis 2019, 15:58

jak w temacie urody jesteśmy to polecam sprawdzone kleje do przedłużania rzęs Są dobrej jakości, trwałe, a przy tym łagodne dla oka, nie uczulają, oczy nie łzawią. Polecam, bo nie są drogie. Warto!



artur333
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:00

Re: tusz do rzęs

Post autor: artur333 » 10 lis 2019, 10:05

Ten wątek uważam za bardzo interesujący.Będę tutaj wracał.

__________________________________________________________
wycinka drzew lublin



Bodzio12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:37

Re: tusz do rzęs

Post autor: Bodzio12 » 06 mar 2020, 15:09

Jeśli jesteście chętni i zainteresowani to polecam zajrzeć na stronę https://www.exclusivelashes.pl/ tutaj macie fajne zestawy sztucznych rzęs. Ja zamawiałam i jestem bardzo zadowolona z nich. Wyglądają na bardzo naturalne.




ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”