Biżuteria w hurcie

ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Biżuteria w hurcie

Post autor: ulka9 » 21 cze 2018, 10:36

Czy wiecie, gdzie najlepiej kupować takie rzeczy jak biżuteria ślubna hurt? Zamierzam otworzyć sklep z biżuterią i muszę go gdzieś zaopatrzyć. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia :)



Kiruna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 29 maja 2018, 07:04

Re: Biżuteria w hurcie

Post autor: Kiruna » 25 cze 2018, 15:34

Dokładnie taki sam mam pomysł i interesuje mnie rozpoczęcie współpracy z jakąś godną zaufania firmą kurierską. Zastanawiam się nad tą firmą co wysyła paczki do anglii https://www.flypak.pl/ . Mają wyjątkowo atrakcyjną ofertę i z tego, co słyszałam, to solidnie wykonują swoje usługi. To chyba z tego względu, że współpracują z innymi najbardziej uznanymi przewoźnikami, jakimi są między innymi DPD, UPS, DHL. Też podjęłabyś z nim współpracę?



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Biżuteria w hurcie

Post autor: mczay » 27 cze 2018, 20:32

Kiruna pisze:
25 cze 2018, 15:34
Dokładnie taki sam mam pomysł i interesuje mnie rozpoczęcie współpracy z jakąś godną zaufania firmą kurierską.
Nie wiąż się z żadnym kurierem - to bez sensu. Szczególnie, że na rynku nie brakuje brokerów, którzy umożliwiają nadanie przesyłki za grosze. Ja od jakiegoś czasu nadaję przesyłki przez Sendit i jestem bardzo zadowolony. Nadanie niewielkiej paczuszki nie kosztuje mnie więcej, jak kilkanaście złotych, a dochodzą w terminie :)










ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”