Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

kubeczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 21 gru 2018, 10:22

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: kubeczek » 09 kwie 2020, 22:37

Jeśli macie firmę w Warszawie to restauracja https://mokotowska69.pl/ fantastycznie nadaje się na imprezę integracyjną, każdy znajdzie tam coś dla siebie.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: nocnykrolisalive » 21 paź 2021, 16:15

Moim zdaniem, jeśli chodzi o idealne miejsce na spotkania biznesowe, to najlepiej w tym zakresie sprawdzi się restauracja Akademia w Warszawie. Panuje tam bardzo przyjemny klimat, który sprzyja podejmowaniu różnorodnych współprac. W menu mają naprawdę wiele ciekawych propozycji, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie.



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: runran » 24 paź 2021, 10:01

Otóż właśnie to. Znaleźć restaurację na takiego typu spotkanie to nie lada wyzwanie. Dlatego też jak znalazłam Restaurację u Wieniawy w Warszawie to musiałam koniecznie tam zajrzeć. I tak myślę, że taka restauracja nawiązująca do dań kuchni oficerskiej może dużo bardziej sprzyjać takim spotkaniom biznesowym. W każdym bądź razie nasi kontrahenci byli zachwyceni tym miejscem.



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 584
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: kosia99 » 28 paź 2021, 08:12

My zarowno spotkania biznesowe jak i większe przyjęcia, eventy oranizujemy w https://www.ranchopodbocianem.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. W tym miejscu wiedzą jak podejść do klienta biznesowego, także zostawiam wam namiar gdyby i ktoś z was był zainteresownay.



Matt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: 16 sie 2017, 09:19

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: Matt » 08 lis 2021, 12:32

Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji Szkutnia w Warszawie. Polecam - tym bardziej że w środku panuje bardzo przyjemny klimat, a obsługa jest rewelacyjna.



Awatar użytkownika
rosanna95
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2021, 13:44

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: rosanna95 » 08 lis 2021, 13:54

Zastanawiam się również nad jakimś barem.



Derek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 03 lis 2020, 19:43

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: Derek » 25 lis 2021, 09:35

Osobiście uwielbiam załatwiać interesy przy pysznym sushi. Jeśli jestem w Warszawie, a jestem tam często w interesach, to zawsze spotkania umawiam w tym miejscu - http://sushikoi.pl/. Jest to kameralne miejsce, gdzie można w super klimacie porozmawiać. Oczywiście moim zdaniem podają najlepsze sushi w stolicy :)



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: tandrys » 17 lut 2022, 11:16

Moim zdaniem restauracje to najlepszy pomysł na spotkania biznesowe. Sporo osób z naszej społeczności prowadzi własne firmy wiec polecam Wam tez zerknąć na stronę https://www.pentor.pl/firma-i-przedsieb ... /nmve_kyco jeśli niedługo macie w planach spotkanie biznesowe to te skuteczne porady z pewnością okażą się dla Was pomocne.



Decin
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2022, 11:32

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: Decin » 17 lut 2022, 11:34

Myślę, że w Warszawie jest mnóstwo takich miejsc



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Restauracja w Warszawie na spotkanie biznesowe

Post autor: biznesowy12 » 19 lut 2022, 20:23

Nie znam niestety restauracji w warszawie, jednak jeżeli szukacie świetnej restauracji we Wrocławiu, to polecam hotel Jasek. Mają piękne wnętrze, bardzo dobre jedzenie z najlepszych składników i hotel, w którym można się zatrzymać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”