Branding dla firm

ede343
Zaawansowany użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:38

Branding dla firm

Post autor: ede343 » 01 sie 2018, 18:34

Na pewno każdy kto prowadzi własna firme zdaje sobie sprawe z tego, jak wazna jest reklama marki. Polecam Wam tworzenie aplikacji internetowych . Pomogą Wam wybrać odpowiednią nawe marki oraz stworzyc niepowtarzalne, rozpoznawalne logo.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Branding dla firm

Post autor: elabarbara » 07 paź 2018, 17:22

Z tego co słyszałam to jeżeli chodzi o marketing szeptany to ostatnio moi znajomi korzystali z usługi jednej agencji i byli naprawdę zadowoleni, ponieważ efekty były zadawalające. Realizacja kampanii odbyła się szybko i profesjonalnie. Koszta z tego wiem to były naprawdę niskie, więc według mnie opłaca się skorzystać z takiej oferty. Warto zerknąć na stronę i dowiedzieć się o marketing szeptany oferta jest widoczna dla każdego.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 740
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Branding dla firm

Post autor: mczay » 12 lis 2018, 13:17

Chcąc skutecznie się zareklamować warto zainwestować również w gadżety reklamowe, których zakupu można dokonać za pośrednictwem firmy printmar.pl



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1494
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Branding dla firm

Post autor: kranik » 06 mar 2019, 14:22

Oczywiście reklama w internecie jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, jednak moim zdaniem nie można też zapominać o standardowych formach reklamy. Mam tutaj na myśli np. udział w targach branżowych. My wyjeżdżamy na takie targ co najmniej kilka razy w roku. Ścianki reklamowe, lady wystawiennicze, stojaki na ulotki i inne rzeczy, których potrzebujemy na takich targach, zamawiamy zawsze w firmie https://www.retio.pl/. Jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy, materiały zawsze są na czas, wysokiej jakości, a my wcale za nie dużo nie musimy zapłacić :)



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Branding dla firm

Post autor: Kwiatkowsky » 18 kwie 2019, 18:11

Ja bym polecał zacząć od podstaw czyli porządna strona internetowa a potem pozycjonowanie strony z pełnym paketem usług promujących. Wszystko to zapewni agencja https://quality-factor.pl/ która specjalizuje się w tego typu usługach. Polecam odwiedzić ich stronę i przedyskutować strategię działania.




RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Branding dla firm

Post autor: RunningMan » 29 cze 2019, 10:49

Wszystkie powyższe pomysły są dobre ale podstawa to porządny hosting na lata w dobrej cenie. Takie można dostać obecnie tutaj https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx Mają dobre ceny do końca miesiąca więc warto skorzystać z ich pakietów tym bardziej że są oparte na dyskach SSD. Korzystajcie póki można bo zostały już ostatnie dni.



Margot
Zaawansowany użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2019, 17:46

Re: Branding dla firm

Post autor: Margot » 01 sie 2019, 16:49

Reklama w internecie - owszem! Jest niezwykle ważna! Ale poza siecią też warto zadbać o takie wizualne elementy reklamowe, jak gadżety wykonane metodą 3D Doming. Klienci nadal cenią sobie firmy, które przygotowują takie drobiazgi, według mnie to fajny element, który podkreśla, jak wartościowa jest dla danego biznesu współpraca z klientami.



Musaszi4
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2019, 20:45

Re: Branding dla firm

Post autor: Musaszi4 » 01 sie 2019, 20:51

Możecie polecić jakieś agencje marketingowe?



Tomekabc
Zaawansowany użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:06

Re: Branding dla firm

Post autor: Tomekabc » 25 paź 2019, 10:05

Polecam zapoznać się z takim pojęciem jak https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing/ . To prężnie rozwijająca się branża, której głównym celem jest wpływ na decyzje zakupowe odbiorców. Zabiegi te służą do zwiększania kampanii marketingowej w internecie a tym samym do budowania zaufania do marki. Myślę, że warto pomyśleć o takim rozwiązaniu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”