Psycholog

ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Psycholog

Post autor: ulka9 » 08 paź 2018, 14:54

To zalezy od tego jakiej pomocy potrzebujesz. Moze na początek zgłoś sie tutaj http://www.terapiapoznan.pl/oferta.html , opowiedz o swoim problemie i wtedy okaze sie jakiej pomocy tak naprawde potrzebujesz.



Tom Marvolo Riddle
Zaawansowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:10

Re: Psycholog

Post autor: Tom Marvolo Riddle » 23 paź 2018, 14:50

Dzisiaj z profesjonalnej pomocy psychologów skorzystać można na szczęście w wielu różnych miejscach. Ja sam miewałem różne problemy na tym tle, więc dobrze zdaję sobie sprawę z tego, jak sytuacja czasami może wyglądać. Psychoterapia indywidualna dorosłych przynieść może zaskakująco pozytywne rezultaty już po niedługim czasie.



Kiruna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 29 maja 2018, 07:04

Re: Psycholog

Post autor: Kiruna » 19 lis 2018, 13:32

Takie poradnictwo powinno być na wyciągnięcie ręki. Tak jak ten Ranking ośrodków terapii. Ktoś, kto ma problem z uzależnieniem, wystarczy, że wejdzie na taką stronę i już wie, do jakiej placówki się zgłosić. Niestety baza nie zawiera wszystkich adresów z całego kraju. Może Twoja działalność jest jedną z tych, której nie ma w tym rankingu? Jeśli tak to spróbuj ułatwić znalezienie Twojego ośrodka pomocy i wprowadź informacje o nim do tej bazy danych.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Psycholog

Post autor: RunningMan » 19 gru 2018, 00:30

Jak mam być szczery to prędzej zaufam wróżce niż polskim specjalistom. Naprawdę więcej mi pomoże wróżka z takiej strony http://wrozby24.com.pl/ bo przynajmniej mam pół na pół że się sprawdzi. Polski specjalista sprawdza się dobrze w braniu pieniędzy i wmawianiu wszystkiego co mu przyniesie kasę.



standup
Zaawansowany użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 11 lut 2019, 11:39

Re: Psycholog

Post autor: standup » 11 lut 2019, 11:57

Kiruna pisze:
19 lis 2018, 13:32
Takie poradnictwo powinno być na wyciągnięcie ręki. Tak jak ten Ranking ośrodków terapii. Ktoś, kto ma problem z uzależnieniem, wystarczy, że wejdzie na taką stronę i już wie, do jakiej placówki się zgłosić. Niestety baza nie zawiera wszystkich adresów z całego kraju. Może Twoja działalność jest jedną z tych, której nie ma w tym rankingu? Jeśli tak to spróbuj ułatwić znalezienie Twojego ośrodka pomocy i wprowadź informacje o nim do tej bazy danych.
Terapie uzależnień macie także tutaj w Ostrołęce http://uzaleznienia-ostroleka.pl/ . Samemu z uzależnienia wyjść praktycznie się nie da, więc pomoc jest niezbędna.



domcia12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 26 lis 2018, 08:47

Re: Psycholog

Post autor: domcia12 » 18 lut 2019, 10:18

Jeżeli chodzi Wam o psychologa dla dzieci i młodzieży to śmiało można też wybrać się do Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/. Pracują tam świetni specjaliści, którzy na pewno sobie poradzą z każdym problemem. Warto się do nich zgłosić.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Psycholog

Post autor: elabarbara » 17 lip 2019, 09:19

Witam ja wiem jedno że najlepsze ośrodki są takie w których terapeutami są ludzie którzy przeszli własną terapie .Mają doświadczenie ,wiedzą o czym mówią i rozumieją zachowanie osób zakleszczonych w pułapkę uzależnienia .Na pewno znajdziecie ośrodek Wiosenna i Alkoholik musi wiedzieć że idzie na leczenie,być tego świadomym,inaczej nic to nie da.



Awatar użytkownika
Closer
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2019, 15:36

Re: Psycholog

Post autor: Closer » 17 lip 2019, 16:52

A czy korzystaliście z psychologa online?



jager89
Zaawansowany użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:07

Re: Psycholog

Post autor: jager89 » 19 mar 2020, 11:16

z psychologa online nie korzystałam, a to dlatego że ogólnie jestem nieco bardziej analogowa, ale w obecnej sytuacji zaczynam sie za tym rozglądac.. wcześniej korzystałam z terapii uzależnień i grupowej w Gdańsku i teraz staram się radzić sobie sama troszkę




ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”