Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Kaśkaa23 » 25 maja 2021, 10:07

Akurat w tym temacie bardzo dużo zależy od Waszego podejścia i oczekiwań. Jeśli chcecie spędzić wyjątkowy weekend nad morzem, to wybór odpowiedniej lokalizacji bedzie miał ogromne znaczenie. Wiem, że wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada sie na temat domku z kominkiem dla dwojga z https://hthouseboats.com/domek-na-wodzi ... motorowka/ więc warto byłoby tam zajrzeć i bliżej poznać to miejsce.


tekst sponsorowany

anar
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2021, 10:23

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: anar » 25 maja 2021, 10:24

zdecydowanie polecam wakacje w Zakopanem



Mimi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:21

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Mimi » 25 maja 2021, 22:22

Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu i odpoczynku. Ja zawsze marzyłam o wyjeździe spa. W końcu moje marzenie się spełni. Zabukowałam tygodniowy pobyt w Villi Romatica w Szklarskiej Porębie. Zapowiada się rewelacyjny wyjazd, w super cenie. Mają bardzo bogatą ofertę masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. Przesyłam link, sprawdźcie sami-
spa szklarska poręba



Matt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: 16 sie 2017, 09:19

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Matt » 10 cze 2021, 10:26

My w tym roku ze znajomymi wybieramy Zajazd Jurajski w Podlesicach. Szukaliśmy miejsca, gdzie można odpocząć i przy okazji pojeździć na rowerach po ciekawych szlakach i to właśnie jura krakowsko-częstochowska spełnia wszystkie nasze wymogi.



Josek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:19

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Josek » 11 cze 2021, 22:24

Jeżeli planujecie wyjechać na wakacje w naszym kraju, to zdecydowanie mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę na Dziwnów http://www.morskachatka.pl/ gdzie będziecie mogli spędzić trochę więcej czasu i wypocząć nad naszym pięknym morzem i plażach. Jednocześnie można liczyć u nich na fajny standard, profesjonalna obsługa i jednocześnie przystępne ceny za domek, czy apartament.



TenSeeeebek
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2021, 08:49

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: TenSeeeebek » 12 cze 2021, 08:51

W przyszłym roku na pewno jakiś Zanzibar albo Meksyk :)



Awatar użytkownika
korbin.abernathy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 15:39

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: korbin.abernathy » 23 cze 2021, 15:42

Ja raczej wybiorę się na objazdowe wakacje, czyli taki city break. Postawię na kilka większych miast europejskich, tak aby pozwiedzać wiele miejsc, ale niskim kosztem. To idealna alternatywa, jeśli nie mamy dużo czasu na podróże, a chcemy wiele zobaczyć.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Kaśkaa23 » 01 lip 2021, 09:05

Ja uważam, że szczególnie teraz warto zwrócić uwagę na wakacje w Polsce. To dużo bezpieczniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie. Zresztą jeżeli jedziecie na wakacje z dziećmi, to w Polsce macie mnóstwo ciekawych obiektów do wyboru. Ja na pewno mogę wam polecić żebyście sprawdzili takie https://herbalsglamping.eu/dla-dzieci domki w Mielnie. Tam na pewno cała rodzina będzie się bawiła dobrze.


tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
lcarter
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2021, 12:07

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: lcarter » 01 lip 2021, 12:11

Mam nadzieję, że uda się wyjechać gdzieś za granicę, gdzie jest ciepło i słonecznie.



Tuya
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2021, 12:51

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Tuya » 01 lip 2021, 12:56

Gdziekolwiek.... byleby wyjechać z miasta na moment



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”