Nieruchomości

RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Nieruchomości

Post autor: RunningMan » 28 maja 2020, 22:41

Jak inwestować to tylko w nieruchomości a nie wirtualny pieniądz który zniknie. Oczywiście trzeba to robić z głową i jak już upatrzysz ciekawą nieruchomość to wynajmij tą firmę https://www.mpexpertbud.pl/ Wykonają ekspertyzę i określą w niej stan techniczny budynku co uchroni przed kupnem bubla.



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Nieruchomości

Post autor: crista » 05 cze 2020, 16:03

hmmm masz trochę racji, ja też stawiam na nieruchomości a w szczególności na takie mieszkania jak te na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze, tam się na wynajmie bardzo dobrze dobre zarobi



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1411
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Nieruchomości

Post autor: Calineczka » 05 cze 2020, 20:28

Samych nieruchomości jest cała masa więc rynek ten na pewno nie znosi próżni. U mnie była taka sytuacja, że musiałem w dość krótkim czasie zbyć działkę budowlaną. Zgłosiłem się do https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/ ... -warszawa/ i to właśnie firma ta zdecydowała się od razu skupić tą nieruchomość. Jak dla mnie to najlepsza wiadomości.



Tom Marvolo Riddle
Zaawansowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:10

Re: Nieruchomości

Post autor: Tom Marvolo Riddle » 11 sie 2020, 09:17

Wbrew pozorom okres pandemi jest bardzo dobry to zakupu wszelakich nieruchomości, można trafić na naprawdę niezłe perełki. Na sprzedaż pojawiły się nie tylko mieszkania czy domy ale także lokale użytkowe https://nieruchomoscitrzebinia.pl/ofert ... l-henryka/. Są one oczywiście droższe, jednak ich zakup daje nam ogromne możliwości.



kaermoren
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:20
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Nieruchomości

Post autor: kaermoren » 22 sie 2020, 08:42

Na szczęście w Polsce powstaje w ostatnim czasie sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie osiedla jak Garden park albo zielonki residence na peryferiach warszawy u dewelopera kreator dom, bo daje to bardzo ciekawe możliwości, zarówno jeśli chodzi o nowe miejsce do życia, jak i typowo pod wynajem



zbigniew222121
Zaawansowany użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 17 lip 2019, 09:58

Re: Nieruchomości

Post autor: zbigniew222121 » 07 lut 2021, 13:48

Potrzebujesz odwzorować dokładne jakiąś częśc, może pracujesz w firmie która projektuje różne akcesoria i potrzebujesz odwzorować dany produkt? Na pewno ułatwieniem pracy bedzie skanowanie 3d . Polecam tą firme skanuje się bardzo szybko i dokładnie, można skanować budynki, różne części a nawet człowieka. Polecam



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1411
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Nieruchomości

Post autor: Calineczka » 09 lut 2021, 21:04

Myślę, że jeszcze warto jest na pewno skontaktować się z firmą https://kupujemym.pl/ jeśli zależy nam na sprzedaży mieszkania za gotówkę. Oni ode mnie skupili moją nieruchomość i najbardziej podobał mi się krótki czas transakcji i oczywiście płatność w gotówce.



Awatar użytkownika
gennaro21
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2021, 21:37

Re: Nieruchomości

Post autor: gennaro21 » 09 lut 2021, 21:40

Od kilku lat wynajmuje mieszkania studentom.



Tomek1233
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 16:25

Re: Nieruchomości

Post autor: Tomek1233 » 15 lut 2021, 16:29

Zauważyłem, że naprawdę dużo osób zwraca uwagę na lokal gastronomiczny warszawa. Jeśli będziecie chcieli kupić taki lokal to pamiętajcie, że inwestowanie w nieruchomości komerycjne jest ciekawą alternatywą dla inwestowania w mieszkania. Często tak zwane nieruchomości komercyjne potrafią dać większą stopę zwrotu.



jigglypuff
Posty: 15
Rejestracja: 30 gru 2020, 09:46

Re: Nieruchomości

Post autor: jigglypuff » 16 lut 2021, 09:35

Zakup nieruchomości zawsze będzie bardzo trudną decyzją, którą należy starannie zaplanować. W końcu taka nieruchomość będzie naszą inwestycją w przyszłość. Przed zakupem warto prześledzić ceny podobnych lokali w okolicy wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli ile będzie nas to kosztowało.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”