Fotowoltaika

sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Fotowoltaika

Post autor: sama » 17 sie 2021, 14:51

W sumie ja również zaczynam rozważać fotowoltaikę, bo jest jednak to rozwiązanie bardzo solidne i dzięki temu będę mogła pomyśleć o bardzo dobrej opcji oszczędzania i też ogrzewania. Jeśli się dobrze rozłoży ogólnie to wszystko, to wydaje mi się, że można naprawdę sporo zyskać z takimi opcjami. Tu https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-lublin/ należy sprawdzać, kto nam tę fotowoltaikę założy.



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Fotowoltaika

Post autor: Madka » 18 sie 2021, 20:56

Zarówno w gospodarstwach domowych jak i dla firm, w urzędach montuje się instalacje fotowoltaiczne. W końcu prąd za darmo to bardzo dobra opcja co nie. Nie trzeba tu jakoś wielce kalkulować, w każdym przypadku to się opłaca;) Zobaczcie sobie tak firmę https://otwartaenergia.pl/fotowoltaika-dla-firm/ i proponowaną tu właśnie fotowoltaikę. Ja zamierzam jeszcze w tym roku zamontować u siebie panele. Słyszałam coś o zmianie przepisów i to oczywiście na gorsze.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Fotowoltaika

Post autor: Mikołaj12 » 20 sie 2021, 09:37

Długo zastanawiałem sie nad instalacją paneli fotowoltaicznych, ponieważ jest to spora inwestycja. Na szczęście udało mi się natrafić na ofertę fotowoltaika inowrocław i polecam ich wszystkim zainteresowanym. Zajęli sie wszelkimi sprawami.



Awatar użytkownika
cassandre.labadie
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2021, 10:12

Re: Fotowoltaika

Post autor: cassandre.labadie » 20 sie 2021, 10:14

Czy opłaca się inwestować w fotowoltaikę?



malika
Zaawansowany użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: 17 lis 2020, 23:51

Re: Fotowoltaika

Post autor: malika » 27 sie 2021, 23:57

Panele fotowoltaiczne, to naprawdę super sprawa. Dzięki temu można zadbać o środowisko i przede wszystkim sporo zaoszczędzić. Poza tym dużo daje odliczenie fotowoltaiki od podatku. Należy tylko sprawdzić kto może skorzystać z takiego rozwiązania i jaka kwota podlega odliczeniu. Trzeba sobie wszystko dokładnie przeanalizować i przekalkulować. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1696
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Fotowoltaika

Post autor: bananana » 29 sie 2021, 16:07

Czy już jesteśmy w temacie fotowoltaiki, powiem wam że będziesz mnie najlepiej stawiać na sprawdzone firmy. Z tego co wiem, to spore doświadczenia energii odnawialnej ma firma https://www.recosolar.pl/oferta/instala ... -dla-firm/ Warto się do nich zgłosić w tej sprawie, a na pewno postarają się wam doradzić najlepsze rozwiązania.



Zanet
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2021, 18:43

Re: Fotowoltaika

Post autor: Zanet » 29 sie 2021, 18:45

Na pewno warto w to inwestować?



gaja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:23

Re: Fotowoltaika

Post autor: gaja » 01 wrz 2021, 21:57

Ja jestem zdania, ze warto zainwestować w fotowltaikę. Ta inwestycja naprawdę szybko się zwróci. My jesteśmy w trakcie budowy domu i chcemy zamówić panele z https://salvisexpert.pl/ Moi rodzice i teściowie też o tym myślą. Zależy nam na ochronie środowiska i niższych rachunkach za energię.



ikornel275
Zaawansowany użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2021, 23:09

Re: Fotowoltaika

Post autor: ikornel275 » 07 wrz 2021, 15:20

Ja myślę że warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczną. To z czasem się zwróci. Tylko wybierzcie sprawdzoną firmę. Ja polecam torinstal.oinfo.pl Oni montują sprzęt tylko od sprawdzonych producentów i dają wam na to gwarancję. Na stronie macie więcej informacji to zobaczcie.



cirra
Zaawansowany użytkownik
Posty: 417
Rejestracja: 28 mar 2020, 14:34

Re: Fotowoltaika

Post autor: cirra » 07 wrz 2021, 23:09

Oczywiście, że warto! I w ogóle jest szeroki wybór paneli. Ostatnio czytałam, że polecane są panele pv monokrystaliczne . Nie znam szczegółów specyfikacji, ale skoro specjaliści polecają to na pewno warto



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”