Maszyny budowlane

jadwin2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 11:39

Maszyny budowlane

Post autor: jadwin2 » 14 cze 2021, 16:31

Jakie części wymienne są istotne?



Awatar użytkownika
bschoen
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2021, 10:40

Re: Maszyny budowlane

Post autor: bschoen » 15 cze 2021, 10:45

Na pewno trzeba sprawdzać elementy przeniesienia napędu, które mogą wymagać wymiany na nowe, niezużyte. Ja wymieniałem ostatnio koła zębate stożkowe, które wymagane są tam, gdzie konieczne jest kątowe przeniesienie napędu. Trzeba zwracać uwagę na działanie takich części i zapewniać nowoczesne rozwiązania dla sprawnego działania maszyn produkcyjnych.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1727
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Maszyny budowlane

Post autor: tandrys » 18 cze 2021, 19:32

Profesjonalne narzędzia i rozwiązania mechaniczne oraz technologiczne zapewnia dystrybutor http://www.anix.net.pl/ ciężko byłoby mi opisać teraz ich całą ofertę dlatego jeżeli jesteście zainteresowani to najbardziej polecam wejść na ich stronę i po prostu kliknąć w zakladkę "oferta". Myślę, że każy znajdzie tu coś dla siebie.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 213
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Maszyny budowlane

Post autor: Kropkanadi » 20 lip 2021, 13:36

Na budowie potrzebne są różne maszyny, dzięki którym można wykonać rozmaite prace. Na pewno przydaje się kompresor łopatkowy , który umożliwia wykorzystanie różnych narzędzi pneumatycznych i nie tylko. Kompresor wykorzystywany na budowie powinien spełniać określone parametry, dlatego warto zamówić takie urządzenie u producenta. Bardzo dobre kompresory wykonuje firma Techem. Na ich stronie znajdziecie ofertę urządzeń.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Maszyny budowlane

Post autor: Kaśkaa23 » 22 lip 2021, 16:06

Jest wiele elementów, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://sklep.yg-1.pl/oprawka-do-gwinto ... 38,pl.html i sprawdzili takie propozycje. To świetne rozwiązanie w kontekście doboru akcesoriów do Waszych narzędzi, więc śmiało je sprawdźcie.


tekst sponsorowany

melania8411
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:02

Re: Maszyny budowlane

Post autor: melania8411 » 22 lip 2021, 16:21

Można je wynająć.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1686
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Maszyny budowlane

Post autor: bananana » 30 lip 2021, 16:50

Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieć problem z maszynami, to koniecznie sprawdźcie ofertę firmy pbokaszynski.pl. Posiadają nawet opcję przeniesienia maszyn, czy serwisu lub naprawy tego typu urządzeń. Wydaje mi się, że warto sprawdzić ichniejszą ofertę.



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Maszyny budowlane

Post autor: Madka » 17 sie 2021, 16:28

Z częściami to najlepiej zgłosić się do dobrego serwisu, ewentualnie, jak będzie bardzo źle to do producenta. Jednak też naprawy są przeróżne muszę przyznać. Jak u was w firmie pracują maszyny to powinniście zajrzeć sobie na stronkę https://czesci.gizo.pl/ Dostaniecie tu solidne, sprawdzone części do wielu rodzajów maszyn. Ja tak znalazłam wiele do wózków widłowych, ale też obsługują właśnie przeróżne maszyny typowo budowlane, czy też podnośniki.



Awatar użytkownika
cassandre.labadie
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2021, 10:12

Re: Maszyny budowlane

Post autor: cassandre.labadie » 20 sie 2021, 10:17

Zajmuję się budową tego typu maszyn w związku z czym mam do was pytanie. Poszukujemy do firmy dobrego producenta docisków szybkomocujących. Zależy nam na rzetelnym podejściu do klienta oraz dobrej jakości produktów. Jeśli możecie kogoś polecić to będę wdzięczny.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1251
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Maszyny budowlane

Post autor: Mikołaj12 » 20 sie 2021, 16:49

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę budowlaną i w przypadku firm, z którymi współpracuje bardzo cenię sobie rzetelność i profesjonalizm. W przypadku moich maszyn korzystam wyłącznie z usług https://komatsu-czesci.pl/czesci-zamienne/ .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”