Wykończenie ścian

Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3118
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Wykończenie ścian

Post autor: Keto77 » 04 gru 2022, 22:03

Witam, zastanawiam się nad imitacją cegły na ścianie. Co myślicie o tym, by zainwestować w styl loftowy w mieszkaniu? Chętnie poznam wasze opinie, ponieważ niedawno kupiłam swoje mieszkanie i pierwszy raz w zyciu mogę urządzić dom tak jak mi się tylko podoba/ https://www.ekostone.pl/kategoria-produktu/akcesoria/ Jaki styl wy lubicie? Chętnie poznam wasze opinie.



sevebrzo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 21 lip 2020, 14:45

Re: Wykończenie ścian

Post autor: sevebrzo » 19 sty 2023, 22:15

Może iść w jakąś cegłe albo co? Takie trochę loftowe klimaty teraz są popularne. Pewnie w marketach spokojnie można dostać odpowiednie produkty i samemu położyć.



Harni45
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2023, 10:38

Re: Wykończenie ścian

Post autor: Harni45 » 20 sty 2023, 10:18

Ja zawsze interesowałem się takimi rozwiązaniami, myślę, że to potrzebne



Agula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 27 lip 2020, 19:29

Re: Wykończenie ścian

Post autor: Agula » 22 sty 2023, 21:27

sevebrzo pisze:
19 sty 2023, 22:15
Może iść w jakąś cegłe albo co? Takie trochę loftowe klimaty teraz są popularne. Pewnie w marketach spokojnie można dostać odpowiednie produkty i samemu położyć.
Cegła to klasyka popularne od lat. W marketach znajdziesz wiele sposobów na osiągnięcie efektu ceglanej ściany lecz warto wybrać rozwiązanie trwałe i łatwe w obróbce jak płytka Elabrick https://elabrick24.pl/. Jest to płytka z elastycznego klinkieru, którą można łatwo dociąć i montuje się ją na klej, który zarazem spełnia rolę fugi. Płytka wygląda bardzo naturalnie i nie ma dwóch identycznych gdyż produkowane są ręcznie, a do tego wybór kolorystyki spory więc można dopasować ja do każdego wnętrza.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 743
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Wykończenie ścian

Post autor: mczay » 23 sty 2023, 09:06

Mnie się bardzo podobają tapety.
___
https://funkymedia.pl/kurs-seo



KontiPa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 30 lip 2018, 15:18

Re: Wykończenie ścian

Post autor: KontiPa » 07 sie 2023, 14:35

No tapety to tak płasko wypadają. Mogą być, ale to nie jest jakiś fajny efekt na ścianie. Dużo fajniej wypada właśnie jakiś tynk strukturalny czy właśnie Elabrick. Taka ściana robi niezłe wrażenie po położeniu. Jest po prostu ładna. I trwała. To materiał mineralny, do tego barwiony w masie, więc spokojnie nada się nawet w pomieszczeniach, gdzie jest duży ruch.



kwiatkoofaPL
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2023, 15:17

Re: Wykończenie ścian

Post autor: kwiatkoofaPL » 07 sie 2023, 15:17

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
-----------------------------------------------
Notariusz Tychy



Awatar użytkownika
ledner.shawn
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2023, 16:10

Re: Wykończenie ścian

Post autor: ledner.shawn » 16 sie 2023, 16:11

Co sądzicie o takich agregatach tynkarskich, które przyśpieszą nasza pracę - https://bmbtechnologie.pl/agregaty-tynkarskie/? Tynki elewacyjne (strukturalne) ze względu na potrzebę stworzenia odpowiedniej i regularnej struktury, są produktem bardzo wymagającym podczas natrysku. Warstwa tynku elewacyjnego powinna być odpowiedniej grubości, bez tzw. kleksów (plam powstałych z punktowego natrysku zbyt dużej ilości materiału), a także bez widocznych łączeń i przejść pomiędzy warstwami nakładanymi w różnym czasie.



Diama
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2023, 09:41

Re: Wykończenie ścian

Post autor: Diama » 17 sie 2023, 10:21

Co sądzicie o tynkach strukturalnych?



KontiPa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 30 lip 2018, 15:18

Re: Wykończenie ścian

Post autor: KontiPa » 22 sie 2023, 23:46

Takie tynki są fajne. Bo i kolor i faktura. Takie coś nie jest nudne. Ale można też iść we wspomniany już Elabrick, czyli taką imitację cegły. Też strukturalnie wygląda fajnie. Kolorystycznie producent ma sporo rozwiązań. Można spokojnie dobrać pod siebie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”