Zwierzęta

Awatar użytkownika
ubeatty
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2021, 12:05

Zwierzęta

Post autor: ubeatty » 12 lip 2021, 12:17

Jakie smakołyki zamawiacie dla piesków? Czy warto dokonywać zakupów w sklepach zoologicznych online?



MessiZbarcy
Zaawansowany użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2021, 08:38

Re: Zwierzęta

Post autor: MessiZbarcy » 28 lip 2021, 18:02

Warto mieć dla naszego czworonoga namiar na sklep weterynaryjny https://glowackivet.pl/820-iglotrzymacze. Wiemy przecież, że licho nie śpi i nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Jesteśmy odpowiedzialni za naszego pupile i musimy zrobić wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.



Awatar użytkownika
valentina.predovic
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 15:04

Re: Zwierzęta

Post autor: valentina.predovic » 18 sie 2021, 15:10

Tak, ja robię zakupy w sklepach zoologicznych online i jestem bardzo zadowolona. Zamawiałam już z kilku, ale ostatnio zamawiam karmę dla psa ze strony internetowej https://hubun.pl/205-karma-dla-psa i jestem zadowolona, więc teraz będę zamawiać tylko u nich. Mają dość dużą ofertę. Oprócz karmy mają akcesoria i przysmaki, więc jest tam wszystko, czego potrzebuję. Pozdrawiam! :D



witold_wu
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 15:59

Re: Zwierzęta

Post autor: witold_wu » 18 sie 2021, 17:59

Mój pies zje każdy smakołyk, gorzej kiedy przychodzi do karmy



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Zwierzęta

Post autor: bananana » 23 sie 2021, 11:36

Jeżeli masz w domu czworonożnego niejadka, to może tutaj link udałoby Ci się znaleźć jakąś karmę, która by mu posmakowała? Wiem, że mają spory wybór różnorodnych przysmaków, karm mokrych i suchych, więc polecam wam tam zerknąć. Cenowo również wygląda to bardzo przystępnie, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani ich ofertą.



Awatar użytkownika
gcartwright
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2021, 15:15

Re: Zwierzęta

Post autor: gcartwright » 09 wrz 2021, 15:19

Tak, smakołyki można normalnie kupić w sklepach zoologicznych online. Warto, aby smakołyki spełniały rolę odżywczą i aby dawały uciechę zwierzętom. Jak to zrobić? Wystarczy korzystać z naturalnych gryzaków dla psa, które znajdziesz np. na tej stronie internetowej https://www.petmex.pl/ i spróbować zamówić coś z ich oferty. Mają naprawdę bardzo różne gryzaki do wyboru.



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 584
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Zwierzęta

Post autor: kosia99 » 06 paź 2021, 08:56

Jeśli planujecie zakup zwierzaka bądź jego adopcję, to koniecznie sprawdźcie stronę https://hiperzwierzak.pl/ Nigdzie indziej nie znajdziecie tak rzetelnej wiedzy na temat zwierząt, jak właśnie tutaj.



Olimpia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2020, 15:32

Re: Zwierzęta

Post autor: Olimpia » 08 paź 2021, 10:37

Posiadanie w domu psa czy kota,czy każdego innego zwierzaka to wielka odpowiedzialność i nie tylko o przekąski powinniśmy zadbać.Warto też pomyśleć jak zadbać o czystość domu,kiedy mieszka z nami zwierzak.Warto do tego używać ekologicznych środków czystości,które będą miały ładny zapach, ale też będą bezpieczne.
Sklep biostar.pl ma w swojej ofercie płyny i pianki do każdej powierzchni,które są zrobione w 99% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie stosują parabenów, arwników, formaldehydu, mikroplastików, chloru, nanosrebra oraz szkodliwych substancji chemicznych.



Awatar użytkownika
sporerrebeka
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2021, 12:01

Re: Zwierzęta

Post autor: sporerrebeka » 08 paź 2021, 12:33

Uwielbiam zwierzęta, szczególnie koty.



nosleep
Zaawansowany użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 05 paź 2021, 13:16

Re: Zwierzęta

Post autor: nosleep » 16 paź 2021, 14:08

Ja też lubię zwierzęta i nie wyobrażam sobie domu bez czworonoga. Jakiś czas temu uratowałam małego psa, którego ktoś porzucił. Pies został z nami i jest taki wdzięczny i kochany a ja cieszę się, że ma dobry dom. Niestety nie da rady przygarnąć wszystkich bezpańskich zwierząt dlatego staram się pomagać w różny sposób. Jednym z nich jest przekazanie 1% podatku na fundację 1procent.viva.org.pl , która ratuje zwierzaki i pomaga im znaleźć nowy, kochający dom.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”