Okna do domu

ODPOWIEDZ
martens

Okna do domu

Post autor: martens » 31 paź 2017, 12:00

Szukacie ładnych okien i nie wiecie jaką firmę warto wybrać w dzisiejszych czasach XXI wieku ? Firma Internorm, posiada okna trzyszybowe i innego rodzaju okna, nowoczesny design, a cena też jest niesamowita!

izzka20
Zaawansowany użytkownik

Re: Okna do domu

Post autor: izzka20 » 10 lut 2018, 14:10

Chciałbym Wam polecic okiennice wewnętrzne od firmy Shutters . W swojej ofercie proponuja okna z drewna lub PCV, w zaleznosci od upodoban. Sa do wybory okiennice rozwieralne, uchylno-rozwierne oraz przesuwne. Posiadaja w ofercie mnostwo kolorow, takze na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie.

spryciula

Post autor: spryciula » 16 mar 2018, 10:34

Hejka polecacie jakiś sklep internetowy z oknami dachowymi? Szukam czegoś odpowiedniego na poddasze i nie wiem dokładnie, gdzie warto byłoby dokonać zakupu. Mój kolega wspominał coś o sklepie portalokienny.pl ponoć mają tam nowoczesne okna i mają one nawet nawiewnik. Może powinnam właśnie tam rozglądnąć się za oknami? A wy znacie tą firmę? Może robiliście już u nich zakupy?

elabarbara
Zaawansowany użytkownik

Post autor: elabarbara » 08 maja 2018, 16:37

Jak okna nowe to warto też pomyśleć może o roletach czy plisach ? Możecie zobaczyć sobie ciekawe oferty an stronie https://sunplis.pl/pl/content/52-rolety ... y-przemysl mają ciekawą propozycję tych rolet, plisów. Fajny klimacik mogą stworzyć takie rolety. Nie lubię firan ani zasłon więc dla mnie chyba są idealne :) Macie doświadczenia z tą firmą? Warto u nich zamawiać?

crista

Post autor: crista » 18 maja 2018, 15:09

Pewnie że warto, też niedawno kupowaliśmy okna i okiennice firmy http://www.stolbud.pl/ i przydało by się też trochę zmienić wygląd wnętrza więc może się rozejrzymy też a jakimiś roletami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”