Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

ODPOWIEDZ
ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: ulka9 » 24 lis 2018, 12:53

Co sądzicie o takiej opcji jak zakłady bukmacherskie fortuna? Chciałabym zainwestować trochę pieniędzy właśnie w zakłady bukmacherskie bo mąż interesuje się sportem, a mamy trochę gotówki na inwestycje. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was inwestuje właśnie w ten sposób?



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1483
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: kranik » 19 lut 2019, 09:42

Myślę, że na samym początku warto sobie o tym jak najwięcej poczytać, żeby wiedzieć co i jak. Nie trzeba oczywiście kupować książek na ten temat - w sieci można znaleźć mnóstwo informacji. Dobrze byłoby tez znaleźć jakiś ranking zaufanych i legalnych bukmacherów, zostawiam Wam link do jednego z takich rankingów :) Dajcie później znać, jak Wam idzie ;)



olinka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 15 lut 2018, 22:38

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: olinka » 06 mar 2019, 20:12

Jak trochę poczytamy to możemy bardzo szybko zacząć obstawiać wydarzenia sportowe. Tu https://betonline.net.pl/forum-bukmacherskie sprawdzałam, że można wiele się dowiedzieć od osób, które już obstawiają. Podstawowa wiedza o sporcie wystarczy, by zarabiać.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1240
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: Mikołaj12 » 26 sie 2022, 14:54

W co według Was obecnie warto inwestować i dlaczego?

https://househub.pl



Awatar użytkownika
rebecca58
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2022, 20:36

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: rebecca58 » 28 sie 2022, 20:47

Zawsze się zastanawiałam jak w to się gra :D mój mąż w to pyka, regularnie wygrywa



Aleksandra Novak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 19 kwie 2022, 11:54

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: Aleksandra Novak » 30 sie 2022, 12:48

Kiedy stawiasz na sport, który naprawdę rozumiesz, okazuje się, że wygrywasz.
Nie rozumiem tych ludzi, którzy obstawiają bez pomyłek – na szczęście. A potem są zaskoczeni, że szczęście po raz kolejny ich zmieniło.
Jeszcze tego do końca nie rozgryzłem - nie obstawiałem zakładów. Teraz używam specjalnego oprogramowanie w zakładach sportowych o czym dowiedziałem się w artykule - w jednym artykule w waszemedia.



Awatar użytkownika
Manipulant997
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 09 wrz 2022, 10:04

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: Manipulant997 » 11 paź 2022, 10:41

Moim zdaniem w Unibecie są fajne opcje. Tak to ja widzę. Kocham luksusowe zakłady. To jest świetne!!
__________________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl ... inistracji



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: Calineczka » 05 lis 2022, 19:35

ja raczej tego nie traktuję jako inwestowania ale jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć także u którego bukmachera najlepiej się gra. Muszę dodać, że niezwykle ciekawą ofertę na pewno posiada bukmacher https://www.iforbet.pl/ i właśnie dlatego ja z jego oferty korzystam najczęściej.



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Jak inwestować w zakłady bukmacherskie?

Post autor: neporla » 19 lis 2022, 00:52

Mając już lekkie doświadczenie mogę wam doradzić w prosty sposób - grajcie mniej zdarzeń na kuponie, a jedynie zwiększcie lekko stawkę i starajcie się stawiać na konkretne drużyny, które notują dobre wyniki. Spora ilość zdarzeń na kuponie ogranicza szanse na wygraną, a nam przecież chodzi o ograniczenie ryzyka straty i regularne zyski. W tym roku zaczęłam obstawiać przez internet, bo na gorzow24.pl dowiedziałam się, że można zasilić konto u bukmachera za pomocą przelewu bankowego i w zasadzie przestałam już odwiedzać punkty naziemne i zarejestrowałam konta u kilku bukmacherów internetowych. Przed wysłaniem kuponu sprawdzam sobie, u którego bukmachera mam najwyższy kurs ogólny i wtedy wysyłam i wam też tak radzę. Każda firma przy rejestracji oferuje różne bonusy dla nowych klientów i na początku nawet nie inwestujecie swoich pieniędzy, a środki bonusowe.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”