Zdrowie

ODPOWIEDZ
gadac
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 15:14

Re: Zdrowie

Post autor: gadac » 16 gru 2020, 15:20

ja bardzo regularnie chodzę do lekarza oraz na badania, według mnie to ważna rzecz



grzegorzpik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 09 wrz 2020, 11:16
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Zdrowie

Post autor: grzegorzpik » 27 gru 2020, 14:25

Na stronie https://tantus.pl/czym-sie-kierowac-prz ... tow-diety/ znajdziecie informacje o suplementach diety, które są bardzo ważne dla zbilansowania odpowiedniego funkcjonowania naszego organizmu. Warto samemu zainwestować w produkcję takich wartościowych tabletek, które są produkowane pod okiem najlepszych specjalistów, którzy czuwają nad całym procesem projektowania oraz produkcji. Będziecie zadowoleni, bo to przyszłościowy biznes.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Zdrowie

Post autor: Kaśkaa23 » 29 gru 2020, 10:26

Przecież podstawą na pewno będzie to, byście zawsze podchodzili do tematu swojego zdrowia na poważnie. Jeśli zauważycie u siebie jakieś zmiany skórne, to koniecznie postawcie na odpowiednie leczenie. O liszaju przeczytasz na ktomalek.pl, dlatego też warto zwrócić na to uwagę już teraz.


tekst sponsorowany

lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Zdrowie

Post autor: lexa » 06 sty 2021, 10:39

A czy wiecie jak leczyć zapalenie krocza ? Jak sobie poradzić z tym schorzeniem... Pytam, ponieważ niestety mam, a wiem że jest to niebezpieczne, jak się nie pilnuje i nie leczy objaw. Co mi w tym kierunku doradzicie?



Awatar użytkownika
nnolan
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2021, 16:52

Re: Zdrowie

Post autor: nnolan » 11 sty 2021, 16:56

Chciałabym bardzo w końcu zdecydować się na prywatnego lekarza.



ratok
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2021, 09:15

Re: Zdrowie

Post autor: ratok » 19 sty 2021, 09:37

Jeżeli chodzi o zdrowie to według mnie warto jest dbać o wiele aspektów w tym zakresie. Przykładowo na https://nietylkojoga.pl/wellbeing/ możecie znaleźć porady w zakresie wellbeing, wydaje mi się, że to bardzo ważne dla naszego rozwoju emocjonalnego oraz fizycznego



Irek221123
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 12:56

Re: Zdrowie

Post autor: Irek221123 » 20 sty 2021, 13:01

Widzę, że przedstawiliśćie wiele zagadnień związanych ze zdrowiem. Od siebei dodam, że koncentrator tlenu jest powszechnie wykorzystywany przy tlenoterapii. Tlenoterapia to nowoczesny sposób leczenia pacjentów chorujących na problemy z niewydolnością oddychania. Najczęściej są to przewlekłe choroby płuc (między innymi POChP).



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Zdrowie

Post autor: nocnykrolisalive » 20 sty 2021, 15:23

Jeżeli potrzebujecie pomocy z zakresu ortopedii, to myślę, że warto byłoby się udać do CM Gamma na Żoliborzu. Pracują tam sami specjaliści w tym zakresie, posiadający ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tej materii. Tam na pewno pomogą wam się uporać z uciążliwymi bólami kolan czy innymi stawami.



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Zdrowie

Post autor: kosia99 » 24 sty 2021, 11:13

Zgadzam się, zdrowie jest bardzo wazne i należy o nie dbać. Zarówno to fizyczne, jak i psychiczne. Nie ukrywam tego przed światem, ale nie tak dawno sama korzystałam z pomocy psychiatry w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ ponieważ po rozwodzie, jako samotka matka było mi naprawdę ciężko. Na całe szczęście, dzięki pomocy specjalistów, szybko wróciłam do siebie i teraz doceniam to co mam.



jurka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:01

Re: Zdrowie

Post autor: jurka » 25 sty 2021, 12:01

Mojego dziadka dopadł nowotwór nerki, wszyscy się o niego bardzo martwiliśmy. Dobrze, że trafił w ręce prawdziwych specjalistów a dokładnie do szpitala Mazovia. Udało im się uratować dziadka, operacje wykonali z zastosowaniem nowoczesnego robota da Vinci. Po kilku dniach wrócił do domu i ma się bardzo dobrze. Badania kontrolne są coraz lepsze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”