Dom jednorodzinny

Awatar użytkownika
mohammed.leannon
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2023, 12:20

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: mohammed.leannon » 05 kwie 2023, 12:34

Jeśli dom jednorodzinny to wolicie postawić na piętro, czy raczej sam parter?



persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: persefona » 20 kwie 2023, 14:03

Ja chcę jedno i drugie, zobacz sobie te domy jakie buduje deweloper w Krakowie na osiedlu Skwer Harmonia, dla mnie są idealne, o zakupie takiej nieruchomości myślałam



Agula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 27 lip 2020, 19:29

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: Agula » 23 kwie 2023, 20:19

Budując dom jednorodzinny warto pomyśleć o jego elewacji, która powinna być piękną wizytówką domu. Warto więc zawczasu obejrzeć różne realizacje dostępne w sieci i zainteresować się z jakiego materiału została ona wykonana. W ten sposób można poznać nowoczesne technologie jak Elabrick https://elabrick24.pl/. Jest to płytka z elastycznego klinkieru, wytwarzana ręcznie więc po położeniu wygląda bardzo naturalnie. Jest też dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej więc można z niej wyczarować naprawdę ciekawe realizacje.



Awatar użytkownika
oleta.eichmann
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2023, 15:29

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: oleta.eichmann » 24 kwie 2023, 15:43

Zastanawiam się nad domem bliźniaczym. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?



Awatar użytkownika
julia67
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2023, 16:33

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: julia67 » 24 kwie 2023, 16:34

Witam serdecznie! Ostatnio zauważyłam, że w moim pokoju pojawił się grzyb. Nie mam pojęcia, skąd się wziął. Czy ktoś miał podobny problem i wie, jak się go pozbyć? Będę wdzięczna za rady!



sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: sylviasz » 28 kwie 2023, 10:27

ktoś wspomniał wcześniej o konieczności wyboru odpowiednich drzwi, zarówno tych wewnętrznych jak i wejściowych. Jeśli zdecydujecie się na lite drewno to skontaktujcie się z firmą Kris Drzwi, to producent :) Realizują zamówienia indywidualne, tworza drzwi na życzenie klienta, na wymiar. Fajna jakość a do tego konkurencyjne ceny.



vivon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:06

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: vivon » 25 wrz 2023, 10:19

stawiał ktoś może dom przy współpracy z firmą Espiro Investment z Warszawy ? Mieszkamy i pracujemy póki co za granicą dlatego szukam wykonawcy, który sam się wszystkim zajmie ( będzie pilnował terminów, postępów prac itd). a podobno u nich tym wszystkim zajmuje się kierownik budowy. czytałam, ze każdy inwestor ma też przydzielonego swojego opiekuna klienta, z którym ma nieustanny kontakt itd. Brzmi kusząco :)



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 743
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: mczay » 25 wrz 2023, 12:40

Gdzie kupujecie projekt?

__
https://kobieceporady-waw.pl/



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: paneka » 16 lis 2023, 08:53

Koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu Meble4u i zapoznajcie się z przygotowanymi przez nich wskazówkami dotyczącymi tego np. co na komodę do przedpokoju Jestem pewna że informacje jakie tam znajdziecie bardzo Wam pomogą i pozwolą podjąć właściwą decyzję. Poza wieloma wskazówkami znajdziecie tam również bogaty asortyment mebli o wysokiej jakości wykonania i konkurencyjnej cenie. Ich oferta pozwala na umeblowanie każdego pomieszczenia zarówno w domu jak i biurze. Szczerze polecam Wam do nich zajrzeć.



Patryk46
Zaawansowany użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 31 sty 2023, 14:11

Re: Dom jednorodzinny

Post autor: Patryk46 » 14 gru 2023, 22:52

Ktoś wyżej pytał - czy piętro czy sam parter. To zbyt indywidualna kwestia, żeby jednoznacznie powiedzieć co jest lepsze. Moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest piętro. Ale w Twoim przypadku może lepszym rozwiązaniem będzie parter. To zależy od bardzo wielu rzeczy. W każdym razie - warto zlecić sprawdzenie stanu technicznego kupowanego domu dr. inż. Przemysławowi Stawiarskiemu - https://www.stawiarski.pl/opinie-sadowe.php. Przejdźcie na tę stronę i sprawdźcie sami. Rzeczoznawca budowlany znacznie ułatwi Wam decyzję zakupową.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”