Inwestowanie dziś

ODPOWIEDZ
lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: lexa » 05 mar 2023, 17:50

No właśnie to w co dzisiaj warto inwestować, bo opcji jest wiele. Chociażby total fundusz inwestycyjny zamknięty , czy też różne inne opcje. Mam pewien kapitał, ale przyznam się szczerze, że nie wiem od czego zacząć. Może wy mnie nakierujecie na jakieś dobre opcje? Gdzie ryzyko też nie będzie wysokie...



etusia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 18 lis 2022, 00:48

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: etusia » 09 mar 2023, 00:50

Dzień dobry, czy macie swoje sprawdzone strategie biznesowe? Zastanawiam się nad strategiami inwestycyjnymi, ponieważ nie jestem mocna w tym aspekcie. Czy korzystacie z jakiś usług, które pomagają wam uporządkować ten dział inwestycji? Czy strategie forex[
sprawdza się w inwestowaniu? Powinna być chyba szczegółowo opracowana.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 742
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: mczay » 28 mar 2023, 18:34

Słyszeliście natomiast o Just2Trade ? Za ich pośrednictwem można inwestować na giełdzie w akcie, forex, futures, czy obligacje. Just2Trade świadczy usługi maklerskie od 2007 roku w 130 krajach. Może ktoś z was już miał okazje korzystać z ich usług?



sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: sylviasz » 27 kwie 2023, 15:02

Jedno jest pewne, warto inwestować ale trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw - ryzyko, stopę zwrotu itd. Jeśli chodzi o to, w co obecnie inwestować pieniądze to myślę, ze najrozsądniejszą opcją są obligacje lub akcje. Dobrze jest też skorzystać z takiego profesjonalnego doradztwa kogoś, kto zna ten rynek.



kuczkon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 546
Rejestracja: 22 lis 2017, 15:37

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: kuczkon » 08 maja 2023, 10:10

Można inwestować w domu maklerskim - Przy wyborze domu maklerskiego warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze, należy sprawdzić, jakie opłaty pobiera dany dom maklerski za wykonanie transakcji oraz za prowadzenie rachunku inwestycyjnego. Po drugie, warto sprawdzić, jakie narzędzia i materiały edukacyjne udostępnia dom maklerski swoim klientom, które pomogą im w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Warto skorzystać z https://najpiekniejszemagnolie.pl/



qwe123
Zaawansowany użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 13 lip 2023, 12:46

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: qwe123 » 25 lip 2023, 11:39

Jeśli zastanawiasz się co warto wiedzieć o obligacjach samorządowych- emitowanie obligacji zdecydowanie warto zajrzeć na stronę aesco.com.pl gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje a w razie jakichkolwiek wątpliwości jest możliwość umówienia się na bezpłatna konsultacje! Świetna opcja!



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: Kwiatkowsky » 30 lip 2023, 12:33

W dzisiejszych czasach można inwestować na wiele sposobów ale ja stawiam na nieruchomości bo te zawsze będą dobrym wyjściem. Zapoznaj się z witryną https://www.e-aikido.pl/tanie-oferty-ni ... hiszpanii/ a tam dowiesz się dlaczego Hiszpania jest dobrym kierunkiem. Na pewno po artykule chętniej rozważysz ten kierunek.



Awatar użytkownika
maymie.oconnell
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2023, 19:17

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: maymie.oconnell » 30 lip 2023, 19:19

Co sądzicie o kryptowalutach? Warto w nie inwestować?



Mennica Skarbowa
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2023, 12:56

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: Mennica Skarbowa » 31 lip 2023, 12:58

Jeżeli jesteście na etapie wyboru konkretnego miejsca w którym będziecie mogli kupować metale szlachetne złote i srebrne sztabki oraz monety to oczywiście zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli zakupić różne tego typu produkty. Nasza obsługa oczywiście pozostaje do dyspozycji i zapraszamy do naszych stacjonarnych punktów w całym kraju.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Inwestowanie dziś

Post autor: paneka » 01 sie 2023, 14:14

Jeśli szukacie różnego rodzaju nieruchomości to polecam kontakt z https://chmielewski-nieruchomosci.pl/ Zapewnią Wam profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze inwestycji. Będziecie zachwyceni.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”