Przychodnia zdrowia w stolicy?

binka12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 122
Rejestracja: 28 cze 2022, 03:37

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: binka12 » 17 gru 2023, 01:14

Jeśli szukacie sprawdzonego lekarza ortopedy to w Warszawie polecam odwiedzić Carolina Medical Center. To miejsce gdzie pracują najlepsi lekarze, można przejść badania diagnostyczne, kompleksowe leczenie w tym także operacyjne. Szpital specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa, kontuzji i urazów w tym także sportowych.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1698
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: bananana » 18 gru 2023, 15:10

Najlepiej byłoby się zgłosić do dobrego ortopedy, który przyjrzałby się bliżej waszym problemom. Słyszałam, że w CM Gamma w Warszawie na ul Broniewskiego 3 można wykonać nawet profesjonalne badania diagnostyczne, które z pewnością ułatwią ukierunkować wasze leczenie. Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów



Longles
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 13 paź 2022, 10:14

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: Longles » 21 gru 2023, 07:28

dzięki za polecajki byliśmy na tych badaniach w Medivicie i wszystko było ok - mogę polecić :D



mufka33
Zaawansowany użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 25 sty 2022, 16:09

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: mufka33 » 08 sty 2024, 19:19

Zgadzam się, e-recepta to świetna opcja dla osób, które mają stałą terapię i wiedzą, czego potrzebują. Faktycznie oszczędza to czas i jest mega wygodne. Oczywiście, regularne wizyty u specjalisty są ważne, ale dla tych codziennych, dobrze znanych nam potrzeb, e-recepta to super sprawa. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz łatwo uzyskać e-receptę, sprawdź https://recepta24.pro/. Prosto, szybko i za 25 zł masz wszystko załatwione bez wychodzenia z domu. To może być wygodna opcja, szczególnie jak żyjesz w biegu



Longles
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 13 paź 2022, 10:14

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: Longles » 26 sty 2024, 14:17

bananana pisze:
18 gru 2023, 15:10
Najlepiej byłoby się zgłosić do dobrego ortopedy, który przyjrzałby się bliżej waszym problemom. Słyszałam, że w CM Gamma w Warszawie na ul Broniewskiego 3 można wykonać nawet profesjonalne badania diagnostyczne, które z pewnością ułatwią ukierunkować wasze leczenie. Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów
Ok, a byłeś w Medivicie, ponieważ zależy mi na porównaniu. Ostatnio mi się podobało tylko zależy mi na innych opiniach.



Patryk46
Zaawansowany użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 31 sty 2023, 14:11

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: Patryk46 » 28 mar 2024, 20:10

W stolicy macie tak ogromny wybór, że faktycznie może być ciężko. U mnie takiego wyboru nie ma, więc w razie problemów - kierunek jest tylko 1. Ostatnio niestety miałem do czynienia z tym jedynym przybytkiem i zainteresował mnie w sumie temat - jak oni sobie radzą z oczyszczaniem tych poszczególnych nawierzchni i rzeczy. Odpowiedź znalazłem na stronie https://opiekunseniora24.pl/myjnie-dezy ... aje-zalety. Jeśli również Was to ciekawi, to koniecznie sprawdźcie tę stronę.



Awatar użytkownika
wardashlee
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2024, 10:39

Re: Przychodnia zdrowia w stolicy?

Post autor: wardashlee » 17 kwie 2024, 10:41

Co sądzicie o e-receptach? Czy są one wygodnym i bezpiecznym sposobem na przepisywanie leków? Czy korzystanie z nich ma jakieś potencjalne zalety lub wady w porównaniu z tradycyjnymi receptami papierowymi? Dajcie też znać, co myślicie o tym artykule: https://medsowa.pl/a/e-recepta-sukces-n ... e-pracowac Dziękuję za wszelkie opinie na ten temat!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”