Impreza firmowa w namiocie?

ODPOWIEDZ
Saj.Nest
Zaawansowany użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:56

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: Saj.Nest » 01 lip 2021, 01:45

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad organizacją konferencji online dla mojej firmy. Szukam agencji, która mi pomoże ogarnąć temat, więc co możecie powiedzieć na temat https://e-event.co/ ? Czy ktoś korzystał z ich usług? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinie w tym temacie. Pozdrawiam.



sofet
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2021, 08:36

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: sofet » 01 lip 2021, 08:39

taka impreza to super opcja jak dla mnie



sarcia
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2021, 11:00

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: sarcia » 20 lip 2021, 12:04

Jeśli chcecie zadbać o to by impreza była udana to zamówicie fordanserki to kobiety które maja właśnie za zadanie rozbawić i tańczyć na imprezę by impreza była fajna i by goście zapamiętali ją na długo.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: bananana » 28 lip 2021, 15:18

Przyznam szczerze, że wynajmowałam kiedyś na imprezę w plenerze toalety przenoście, powiem Ci że prosta sprawa. Wchodzisz na Wcexpress.pl i możesz zamówić bardzo szybko i bez problemów za pośrednictwem sieci. Skontaktują się w ciągu 24 godzin. A w ciągu dwóch dni toaleta będzie u Ciebie. Wygodnie i komfortowo.



MniejszaNiz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:25

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: MniejszaNiz » 30 sie 2021, 12:08

Na każdą imprezę warto wynając dodatkowe atrakcje :)
Wiadomo, że na taką impreże plenerową przychodzą całe rodziny więc warto pomyśleć o atrakcjach dla dzieci :)
Ja polecam ofertę firmy gastrorent.pl :)
Oferują urządzenia do waty cukrowej, popcorny, ziemniaczanych spiralek czy hot-dogów :)
Sprawdźcie sami ofertę, bo jest naprawdę dobra :)



GilberTober
Zaawansowany użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 19 lip 2021, 11:29
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: GilberTober » 17 wrz 2021, 08:36

O tak! Byłam na takim evencie organizowanej przez firmę, którą poleca http://www.google.cv/url?q=https://otherlife.pl/ i to była moja najlepsza impreza w życiu.



persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: persefona » 25 wrz 2021, 10:09

Byłam na takich https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztatach, które u nas organizowane były w ramach integracji w firmie, mogę potwierdzić że to super sprawa, fajna zabawa ale też wiele się nauczyłam na temat kuchni podczas tego gotowania. To świetny pomysł na spędzenie miło czasu zarówno dla gotujących dobrze jak i dla tych co w kuchni nie czują się mistrzami



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: voga » 30 wrz 2021, 12:16

Myślę, że warto postawić na takie atrakcje jak Agencja fordanserek Zadaniem fordanserek jest zarażenie towarzystwa optymizmem i dobrą zabawą, w zamian za co otrzymują wynagrodzenie. Można więc powiedzieć, że fordanserki to tak naprawdę hostessy do tańca.



olajankowska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2021, 21:20

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: olajankowska » 12 paź 2021, 14:02

Jeśli ma odbyć się impreza firmowa musicie zastanowić się w co się ubierzecie. Czy część oficjalna połączona jest z np. ogniskiem? Jeśli tak to dopasować należy strój do miejsca i okazji, postawić na coś bardziej wygodnego. Macie dylemat w co się ubrać? Na pewno tutaj znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania. Bardzo bezpiecznym wyborem będą materiałowe spodnie i koszula lub sukienka za kolano, a do tego marynarka, którą można łatwo schować.



marian222223
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2021, 06:28

Re: Impreza firmowa w namiocie?

Post autor: marian222223 » 19 paź 2021, 06:31

Impreza zawsze jest bardzo fajna. Bardzo długo nie byłem na żadnej imprezie.
____________________________________________________________
sprawdzenie VIN za darmo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”