Poszukuję forum budowlanego

goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Poszukuję forum budowlanego

Post autor: goodna » 06 sie 2020, 13:49

Mam jeszcze jedno pytanie do Was dziś. Wcześniej pytałam o to, z kim dachy robić, a teraz wpadło mi do głowy, ze może znacie jakieś miejsce, forum budowlane, gdzie mogę o coś zapytać i mnie nie zjedzą? Żeby nie było niepotrzebnego wymądrzania się, tego nie lubię.



sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Poszukuję forum budowlanego

Post autor: sama » 26 sie 2020, 23:15

Ja co prawda nie piszę, ale często czytam wątki na tym https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ portalu. Forum to założyła pracownia MG Projekt dla budujących i remontujących. Fajnie jest je przeglądać, jest takie przejrzyste, ale też indeksuje się w Google, więc łatwo wyhaczysz.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Poszukuję forum budowlanego

Post autor: elabarbara » 27 sie 2020, 07:44

Potwierdzam, fajne miejsce na zadanie pytania i uzyskania właściwej odpowiedzi. I co najlepsze, to forum jest kompletnie za darmo, co przekłada się na nieograniczoną liczbę kulturalnych wypowiedzi.



Zavylon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2020, 11:47

Re: Poszukuję forum budowlanego

Post autor: Zavylon » 23 wrz 2021, 18:10

Lepiej zrobić coś naprawdę użytecznego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecam spróbować zacząć rysować skórki dla różnych gier. Przynajmniej udało mi się znaleźć tę stronę dota items, na której możesz łatwo sprzedawać różne skórki. Dlaczego nie spróbujesz? Dziś wiele osób na tym zarabia. Czym jesteś gorszy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”