Jaką terapię wybrać?

ODPOWIEDZ
biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Jaką terapię wybrać?

Post autor: biznesowy12 » 21 sty 2022, 17:51

Mój przyjaciel ma problem z alkoholem i staram się mu pomóc. Wiele słyszałem o tym, że mamy skuteczny odwyk alkoholowy w Opolu w ośrodku Freedom. Co o tym sądzicie? Macie jakieś informacje na temat tego, jak przebiega taka terapia i co trzeba zrobić, żeby się na nią zapisać? Chętnie przyjmę wszystkie rady i informacje.



Malyysz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:32

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: Malyysz » 31 sty 2022, 21:45

Samodzielnie ciężko ocenić, jakie wsparcie będzie najlepsze. Warto odwiedzić centrum psychoterapii - https://adiuta.pl/ i oni wtedy zadecydują jaki rodzaj terapii będzie dla Was najlepszy. Najważniejsze to chcieć pomocy, umieć się o nią zwrócić. To kluczowy element powrotu do zdrowia.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3631
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: ashog » 03 lut 2022, 10:27

Szczerze mówiąc sama nie tak dawno odbyłam terapię w http://leczyc.pl/ . Dzięki niej nareszcie uporałam się z problemem alkoholowym, zaczęłam nowe życie także w końcu jest naprawdę dobrze



Awatar użytkownika
janiya.beier
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2022, 13:37

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: janiya.beier » 18 maja 2022, 13:42

W jaki sposób uświadomić osobę uzależnioną?



alba
Zaawansowany użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 05 mar 2020, 12:04

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: alba » 03 sie 2022, 07:10

Nie uświadomisz, trzeba czekać, aż sama się zorientuje, że nie jest dobrze.



silesius
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2023, 15:51

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: silesius » 11 lut 2024, 22:07

Uzależnienie od alkoholu pomimo tego, że żyjemy w czasach znacznie większej dostępności do narzędzi i materiałów z zakresu profilaktyki zdrowotnej, jest jednym z najpoważniejszych problemów społecznych. Eksperci donoszą, że w ostatnich latach problem ten się nasila. Dla osób które wpadły w szpony nałogu jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Na stronie https://psychologuj.pl/ można znaleźć wiele ofert doświadczonych terapeutów z całego kraju.



sajko
Zaawansowany użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 21 lis 2023, 14:04

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: sajko » 19 lut 2024, 15:36

Reset33 to program, który wykracza poza tradycyjne kursy rzucania palenia, proponując swoistą podróż introspekcyjną przez własne przyzwyczajenia i uzależnienia. Skupia się na osobistym rozwoju i poszukiwaniu skutecznych strategii na przezwyciężenie nałogu. Takie podejście może przynieść długoterminowe korzyści, nie tylko w kontekście rzucania palenia, ale i w lepszym zrozumieniu siebie oraz własnych zachowań.



Awatar użytkownika
vroberts
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2024, 19:11

Re: Jaką terapię wybrać?

Post autor: vroberts » 04 mar 2024, 19:14

Prywatny ośrodek zdrowia to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”