Sprzątanie

ODPOWIEDZ
Devil93
Zaawansowany użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:38

Re: Sprzątanie

Post autor: Devil93 » 24 kwie 2020, 10:17

Nie jestem dobra w porządkowaniu, a do tegoj jeszcze muszę porządkować firmowy zakład. To jest ponad moje siły i zastanawiam się, ile kosztowałoby takie profesjonalne sprzątanie biura , gdybym chciała to na własną rękę opłacać. Plusem jest to, że ta kwota zmniejszy mi podatek, ale czy w ogólnym rozrachunku mi się to opłaca?



Tom Marvolo Riddle
Zaawansowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:10

Re: Sprzątanie

Post autor: Tom Marvolo Riddle » 22 maja 2020, 07:33

Firmy oferujące usługi takie jak sprzątanie biur Warszawa okazać się mogą niezastąpione i łatwo jest się o tym przekonać, jeśli sam posiada ktoś lub wynajmuje jakieś powierzchnie biurowe. Można oczywiście zatrudnić dodatkowe osoby, które będą odpowiedzialne w firmie właśnie za sprzątanie, ale według mnie dobra firma zajmie się tym lepiej. :)



Awatar użytkownika
sigmund.ritchie
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 17:22

Re: Sprzątanie

Post autor: sigmund.ritchie » 22 maja 2020, 17:24

Z tego co widzę to wielu z Was szuka firmy sprzątającej z różnych miast w Polsce. Wydaje mi się, że najłatwiejszym sposobem będzie odwiedzenie strony z ogłoszeniami zleca.pl Jeśli nie znajdziecie usług dla siebie to można również zamieścić swoją ofertę pracy, a na pewno ktoś się odezwie.



mondziel
Zaawansowany użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2019, 17:26

Re: Sprzątanie

Post autor: mondziel » 24 maja 2020, 15:49

Ja szukam teraz do siebie do domu nowych akcesoriów do sprzątania, nowego mopa, też deski do prasowania i suszarki, gdzie najlepiej zamawiać? Tutaj https://www.leifheitsklep.pl/ widziałam że mają dobre ceny na taki asortyment, to niemiecka jakość, firma z 60-letnim doświadczeniem, chyba coś tam zamówię.



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: Sprzątanie

Post autor: ulka9 » 29 maja 2020, 11:14

Nie znam osoby, która lubiłaby sprzątanie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest firma sprzątająca Kraków i okolice DAWserwis: https://sprzatanie-krakow.pl/firma-sprzatajaca/. Dzięki nim mam czysto w domu bez żadnego wysiłku :)



wolska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 713
Rejestracja: 25 lis 2019, 14:50

Re: Sprzątanie

Post autor: wolska » 29 lip 2020, 14:31

Ja nienawidzę sprzątać. Zdecydowanie wolę to zadanie zlecać innym osobom. Bardzo dobrą opcją jest firma sprzątająca Warszawa 24h CityClean24: https://www.cityclean24.pl/. Polecam.



kaermoren
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:20
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Sprzątanie

Post autor: kaermoren » 30 lip 2020, 11:28

ja dostalam z mezem na prezent slubny irobot roomba.To fajny gadzet, ale sama bym go raczej nie kupila i uznala za fanaberie. Sprawdzi sie raczej w duzym domu, gdzie nie ma sprzetow jeden na drugim, jest sporo gladkich powierzchni typu plytki, panele.



spongebobb
Zaawansowany użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:09

Re: Sprzątanie

Post autor: spongebobb » 04 sie 2020, 14:42

mopem parowym od ariete warto zaś umyć podłogi. Czyści szybko i skutecznie, podłoga schnie ekspresowo. podłogi lśnią





ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”