Suplementy diety dla sportowców.

ODPOWIEDZ
Aaron
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:03

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: Aaron » 01 paź 2019, 15:55

Myślę, że osoby które bardzo dużo trenują powinny rozważyć suplementacje żelaza, ponieważ zapotrzebowanie na ten składnik jest w ich przypadku dużo wyższe. Sam regularnie biegam i kilka razy w startuje w maratonach i półmaratonach. Zdrowo się odżywiam, a mimo to po takim wysiłku odczuwam spadek formy. Sięgam wtedy po sprawdzony suplement diety jakim jest Blueiron - żelazo w płynie, który przyczynia się do poprawy ogólnej wydolności oraz zdrowia mięśni.



Mała Mi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 06 lis 2019, 22:18

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: Mała Mi » 19 lis 2019, 10:54

Polecam odwiedzić tą stronę https://www.prawodoinformacji.pl/ to portal , który porusza tematy sportu, treningów, suplementów diety oraz zdrowego trybu życia. Moim zdaniem każdy kto poważnie myśli o uprawianiu sportu powinien codziennie śledzić na bieżąco informacje zamieszczane na tej witrynie.



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: Madka » 15 gru 2019, 16:18

Nie tylko sportowcy przyjmują suplementy diety, tu często też przy wsparciu odchudzania, czy też na ogólne zmęczenie, na zachowanie dobrej kondycji organizmu stosuje się odpowiednie środki. Ja znalazłam na portalu trialhalfmarathon właśnie polecane propozycje. Dobrze jest wiedzieć co konkretnie sprawdzi się na konkretne sytuacje.



hettie47
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2019, 15:54

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: hettie47 » 29 gru 2019, 15:59

Warto wybierać suplementy, które regulują naturalną gospodarkę hormonalną organizmu. PCT Pro https://goodpower.eu/pl/regeneracja/249 ... -caps.html to suplement, który wpłynie na atletyczny wygląd sylwetki. Jego skład to same bezpieczne składniki, które dodatkowo powodują wzrost produkcji testosteronu.



Awatar użytkownika
nheidenreich
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2020, 10:52

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: nheidenreich » 22 sty 2020, 10:59

Obawiam się suplementów. Czy myślicie, że warto kupować suplementy?



jager89
Zaawansowany użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:07

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: jager89 » 21 lut 2020, 09:44

myślę, że jak najbardziej. Suplementy oczywiście powinny być odpowiednio dobrane. według mnie najlepszą opcją jest produkcja kontraktowa odżywek czy suplementów diety. polega to po prostu na ich produkcji na zlecenie. tworząc na zamówienie indywidualne odpowiednio dobrany produkt pod nasze potrzeby mamy pewność tego co przyjmujemy, tym bardziej jeśli wybierxemy firmę która korzysta z wysokiej jakości surowców farmaceutycznych do produkcji kontaktowej suplementów



raymond55
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2020, 16:54

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: raymond55 » 23 lut 2020, 17:07

Warto się suplementować, ale głównie w celu uzupełnienia witamin w organizmie, czy też podnoszenia energii.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: mczay » 04 mar 2020, 22:18

Sportowcy powinni przede wszystkim zwracać uwagę na odpowiednią podaż białek. Od tego zależy między innymi odpowiednia rozbudowa mięśni. Na stronie: https://www.szalencowie.pl/niezbedna-su ... portowcow/ jest więcej na ten temat. Warto zwrócić na to uwagę :)



Awatar użytkownika
jonathon48
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:05

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: jonathon48 » 04 mar 2020, 23:16

Czy stosowanie takich suplementów jest bezpieczne?



toslo
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2020, 10:34

Re: Suplementy diety dla sportowców.

Post autor: toslo » 05 mar 2020, 10:48

Jeżeli jesteś zainteresowany przyjmowaniem suplementów to na twoim miejscu postawiłbym przede wszystkim na dobrą edukację w tym temacie. Przykładowo na https://www.gymspawn.pl/portagen-czym-jest/ możesz znaleźć ciekawy artykuł o tym, czy kazeina jest przydatna



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”