Puchar Świata w Rimini

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Puchar Świata w Rimini

Post autor: wachter » 05 cze 2016, 20:10

Oj działo się na Pucharze Świata w Rimini (Włochy). Polska reprezentacja z bardzo dobrymi wynikami. Już wiem, że z medalami wracają Monika Kędzierska, Jan Lodzik i Iwona Nieroda. Ta ostatnia nie dość, że wraca ze złotem, to jeszcze uhonorowana tytułem najlepszej zawodniczki w swojej formule (bez podziału na kategorie).

Nie wiem jeszcze, jak poszło pozostałym zawodnikom.


Obrazek

Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Re: Puchar Świata w Rimini

Post autor: wachter » 06 cze 2016, 08:32

Widzę, że jeszcze Radosław Paczuski ze złotem. Całości wyników na razie nie mogę znaleźć.


Obrazek

Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Re: Puchar Świata w Rimini

Post autor: wachter » 08 cze 2016, 12:11

Mamy wyniki
Ponad 60 krążków, w tym 18 złotych, 16 srebrnych i 27 brązowych przywiezie reprezentacja Polski z Pucharu Świata WAKO, który odbył się we włoskim Rimini.

Drużynowo jako Polska zdobywamy 4 lokatę, za takimi drużynami jak Włochy, Rosja i Ukraina. Na turnieju startowali i triumfowali między innymi Iwona Nieroda, Jerzy Wroński czy zbliżający się do kategorii weteranów Przemysław Ziemnicki.

Złote medale przywiezie w komplecie drużyna DSF Kickboxing Challange, czyli Radosław Paczuski, Jan Lodzik, Tomasz Klimiuk i Dorota Godzina. Jednie startujący w Full Contact Łukasz Wichowski wraca ze srebrnym medalem.
http://madfight24.com/polacy-zdobywaja- ... up-wyniki/


Obrazek

Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: Puchar Świata w Rimini

Post autor: Dźwiedź » 09 cze 2016, 04:49

Iwona Nieroda najlepszą zawodniczką. No proszę. A można gdzieś obejrzeć jej walki? Bo chętnie bym zobaczył, za co ten tytuł.









ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje sportowe i ciekawe walki”