Radosław Paczuski odchodzi z DSF

ODPOWIEDZ
Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Radosław Paczuski odchodzi z DSF

Post autor: Dźwiedź » 15 sty 2017, 11:01

OŚWIADCZNIE FEDERACJI DSF KICKBOXING CHALLENGE

Zawodnik dostał od DSF lukratywną ofertę na walkę wieczoru w obronie pasa w kategorii wagowej -81 kg. na gali, która odbędzie się 31 marca w hali Koło w Warszawie. W piątek 13. stycznia w okolicach godziny 22 Paczuski poinformował Roberta Złotkowskiego, odpowiadającego za kartę walk, że oferty nie przyjmie i przechodzi do innej federacji. Zawodnik nie zdobył się nawet na to by o swojej decyzji poinformować osobiście prezesa, Sławomira Dubę. Ze skutkiem natychmiastowym Radosław Paczuski przestaje być mistrzem DSF Kickboxing Challenge w kategorii wgowej -81 kg.

Pierwsze poważne problemy z zawodnikiem pojawiły się pod koniec 2016 roku. W grudniu Paczuski miał walczyć na gali Najlepsi Z Najlepszych w restauracji Champions w Warszawie. Mimo walki na DSF, federacja – nie chcąc blokować zawodnika i rozumiejąc argumenty przedstawiane przez braci Paczuskich, że to dla Radka życiowa szansa – wyraziła zgodę na walkę w turnieju K-1 World Grand Prix Euro w Bośni i Hercegowinie. Turniej miał się odbyć 3 grudnia, niecałe dwa tygodnie przed wcześniej zaplanowaną walką dla DSF-u. W ostatnim momencie Paczuski wycofał się jednak z udziału w obu galach. Pojawiły się problemy ze zdrowiem, o których Paczuski wiedział od dłuższego czasu. Zawodnik o swojej decyzji poinformował wszystkich, w tym również federację DSF, za pomocą portalu społecznościowego. Nie konsultując publikacji ze swoim pracodawcą, Radosław Paczuski postawił federację w trudnej sytuacji, nie dając jej szansy na odpowiednio szybką reakcję.

Na spotkaniu w siedzibie federacji zawodnik poinformował o problemach zdrowotnych – kardiologicznych. Dzięki ścisłej współpracy DSF Kickboxing Challenge z partnerem Centrum Medycyny Sportowej przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie, Paczuski natychmiast przeszedł kompleksowe badania pod opieką najlepszych specjalistów CMS. Szczegółowe badania nic nie wykazały. Z ostatnich rozmów federacji z zawodnikiem wynikało jasno, że Radosław Paczuski wciąż jest zainteresowany dalszą współpracą z federacją DSF Kickboxing Challenge i walkami pod jej marką w 2017 roku.
http://dsfchallenge.com/radoslaw-paczus ... challenge/Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Re: Radosław Paczuski odchodzi z DSF

Post autor: wachter » 17 sty 2017, 13:56

Ale się porobiło. Tylko ciekawe, czy wersja drugiej strony byłaby podobna.


Obrazek

Yeti
Zaawansowany użytkownik
Posty: 336
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:15
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Radosław Paczuski odchodzi z DSF

Post autor: Yeti » 21 sty 2017, 01:37

Pewnie gdzieś indziej lepiej płacą. To chyba normalne.ODPOWIEDZ

Wróć do „Kickboxing”