Patelnia do grilowania

kokorycz
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2019, 20:08

Patelnia do grilowania

Post autor: kokorycz » 18 lut 2019, 11:17

Zamierzam kupić patelnię do grillowania, jednak nie wiem, którego producenta wybrać i czym kierować się przy wyborze tego rodzaju patelni. Proszę o Wasze wpisy w tym temacie.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: elabarbara » 25 lut 2019, 14:47

A może spodobają się takie Patelnie Tefal 28 cm - Ceneo.pl myślę że przyda się w kuchni , tym bardziej że są to bardzo dobrej jakości patelnie znanej marki. Sama takie mam w domu i jestem zadowolona z ich użytkowania. Lepiej kupić coś porządnego.



Elodi59
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: Elodi59 » 11 mar 2019, 12:26

Mam ją i sprawdza się świetnie.

__

chorwacja apartamenty



Jarja56
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 21:40

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: Jarja56 » 18 mar 2019, 22:02

A jak wybrać patelnię idealną?

__

montaż okien



Awatar użytkownika
Moveon
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2019, 13:14

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: Moveon » 19 sie 2019, 13:22

Trochę znam się na rzeczy ponieważ z zawodu jestem kucharką i prowadzę również swoje małe bistro. Zdecydowałam się bez wahania na produkty z Tefal. Tak samo na patelnię grillową od Tefal, na której kompletnie nic nie przywiera https://www.garneczki.pl/tagi/patelnie-tefal/ więc wejdź sobie na tę stronę i dowiedz się więcej o produkcie.



kubeczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 21 gru 2018, 10:22

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: kubeczek » 09 wrz 2019, 14:19

Wyglądają w porządku, ale moja patelnia idealna jest od Dajar . Służy mi we wszelkich gastronomicznych sprawach :ugeek:



Awatar użytkownika
ivy.considine
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2019, 20:17

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: ivy.considine » 09 wrz 2019, 20:20

Czy na takiej patelni można grillować bez oleju?



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: mczay » 16 wrz 2019, 17:28

W temacie akcesoriów kuchennych to słuchajcie, szukam dobrych sztućców które będą stylowe i ładnie się zaprezentują. Macie jakieś propozycje? Znajoma wyslała mi stronę https://gerlach.pl/sztucce sklepu online i widzę że mają tam dość duży wybór sztućców w przystępnej cenie. Zamawialiście u nich? Warto? Jak z jakością?



CzarekKa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 14 mar 2019, 08:56

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: CzarekKa » 17 paź 2019, 07:46

Jeżeli chodzi o akcesoria kuchenne, to z pewnością do podstawowych zaliczyć można wszelkie sztućce, szklanki https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowan ... w/szklanki , czy też naczynia. Bez takiego wyposażenia raczej ciężko będzie nam funkcjonować w kuchni. Warto jest też pomyśleć o zakupie niektórych sprzętów agd takich jak np. mikrofala oraz robot kuchenny. Pomogą one nam przygotować szybko każdą wymagającą nawet dużego nakładu czasu potrawę.



damian4777
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2019, 08:10

Re: Patelnia do grilowania

Post autor: damian4777 » 22 lis 2019, 08:15

Tapenada należy do charakterystycznych elementów kuchni śródziemnomorskiej, którą dietetycy niemal jednogłośnie stawiają na pierwszym miejscu w rankingu wszystkich znanych nam diet. Różnorodna, pełna zdrowych roślinnych tłuszczów oraz kolorowych warzyw, nie tylko pozwala utrzymać w ryzach wagę, ale przede wszystkim zapobiega chorobom serca, będącym najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. Tapenada jest oczywiście dość kaloryczna, ale są to kalorie pochodzące głównie z roślinnych tłuszczy – w przeciwieństwie do ketchupu, gdzie króluje cukier. W tym kontekście jest to doskonała przekąska dla cukrzyków oraz osób o zmniejszonej tolerancji insuliny. Poza tym w tapenadzie nie brakuje witamin: witamina A, C, E, K oraz witaminy z grupy B, a także minerałów, przede wszystkim magnezu, wapnia i żelaza. Wariant z dodatkiem anchois bogaty jest również w jod.
https://tastybusiness.pl/pl/n/34



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”